Grand Theft Auto V: First Person Experience
Gépigény.hu | 2014. November 04. | videó | 32 hozzászólás


Grand Theft Auto V
Megjelenés: 2015. April 14. (PC)
Műfaj: ,
Fejlesztő: Rockstar North
Műfaj: ,
Fejlesztő: Rockstar North
Ajánló

A Steam Deck brutális áremelése a Steam Machine-re is kihathat
Hír | 06. 16. | 9 napja | 16 💬

Kiderült a Steam Machine ára
Hír | 06. 24. | 1 napja | 8 💬

A Take-Two szerint nem fog többet csúszni a GTA 6 megjelenése
Hír | 06. 16. | 9 napja | 18 💬

Grand Theft Auto 6: a héten indul az előrendelés
Hír | 06. 23. | 2 napja | 5 💬

A Steam felhagy a fizikai ajándékkártyák árusításával
Hír | 06. 23. | 2 napja | 5 💬

Több neves stúdióját is bezárhatja az Xbox
Hír | 06. 23. | 2 napja | 1 💬
Hozzászólások: 32
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.












De várom már nagyon, bár ne lenne ennyi csúszás. 😢
Szerintem az inkább ajánlottnak lenne jó.
Minimumba lehet hogy még egy i5 se kell neki max egy i3.
Ezt te sem gondoltad komolyan...! 😀
addigra biztos végzek.
De január 27-ig kitolom a Far Cry 4-et 😆
Így ahogy ez is benne lesz már még jobban várom 😀 😀
Ez a belső nézetes (fps)mód benne lesz a pc-s verzióba is???
Ez benne lesz már rögtön a rajtnál?
Sztem sem kellene nagy gépigény neki de ez persze nem így működik mire január 27 lesz addigra 8 mag kell neki meg 16gb ram.... (vicc) de a lényeget magában foglalja... pénz pénz és persze pénz 😀
ebben amugy van metro ? mert a 4 ben volt
Viszont akármennyire is optimalizált lesz, biztos erős gép kell majd hozzá. GTA IV maxon közelében sincs ennek.
Majd kiderül idővel, de örülnék ha lowon kitudnám próbálni