Call of Duty: Black Ops 3 - E3 2015 Trailer
Gépigény.hu | 2015. June 16. | videó | 15 hozzászólás


Call of Duty: Black Ops III
Megjelenés: 2015. November 06. (PC)
Műfaj: ,
Fejlesztő: Treyarch
Műfaj: ,
Fejlesztő: Treyarch
Ajánló

A Microsoft több területen is eltávolodik a PlayStationtől
Hír | 06. 23. | 2 napja | 1 💬

A Take-Two szerint nem fog többet csúszni a GTA 6 megjelenése
Hír | 06. 16. | 9 napja | 18 💬

Több neves stúdióját is bezárhatja az Xbox
Hír | 06. 23. | 2 napja | 1 💬

Grand Theft Auto 6: a héten indul az előrendelés
Hír | 06. 23. | 2 napja | 5 💬

A Steam Deck brutális áremelése a Steam Machine-re is kihathat
Hír | 06. 16. | 9 napja | 16 💬

Kiderült a Steam Machine ára
Hír | 06. 24. | 1 napja | 10 💬
Hozzászólások: 15
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Sztrelok
16
10 éve | 2015. 07. 15. 16:14:32csak én tartom oktalannak a útobbi 2 CoD gépigényét (ezzel együtt)
0
0
0
0
MariusTitus
16
10 éve | 2015. 06. 30. 05:33:12Akkor én most megyek cod2zni inkább.
0
0
0
0
Kody
24
11 éve | 2015. 06. 26. 16:48:46WW2-es cod-ok, meg az MW1 és MW2, a Black Ops 1 és 2 nagyon jók voltak, talán még az MW3 is. Multiban is imádtam őket, szerintem sokan vannak így vele. DE azóta... jellegtelen, unalmas és még játszhatatlanok is még erősebb gépeken is...(Ghosts, Adwanced Warfare és ez a BlackOps3...) kár ezért a sorozatért.
0
0
0
0
bazsa918
7
11 éve | 2015. 06. 16. 16:38:07Sajnos az,ezt a szériát már nem lehet komolyan venni.El kap a nevetés ha megnézem a trailert.Ez a "tegyünk bele minden ugráló,romboló,csilivili cuccot akkó' tuti jó lesz"
0
0
0
0
Kneki
45
11 éve | 2015. 06. 16. 16:35:29Ez már Titanfall copy!!!!
0
0
0
0
NE0NFACE
23
11 éve | 2015. 06. 16. 14:39:18Van még olyan, aki ezt a szériát megveszi?Gagyi kategória..
0
0
0
0
Continental91
3
11 éve | 2015. 06. 16. 12:37:08Kihagyás nálam is sztem😀 Az utcsó cod az mw3 volt utána lefele a lejtőn sajnos csalódás mostanság az egész széria...
0
0
0
0
Mizushio
74
11 éve | 2015. 06. 16. 12:36:53Hát ez már teljesen Titanfall csak titánok nélkül. Ugyan az a mozgás a fegyver irányzékok szinte a fegyverek is meg a falon futás nagyon sok minden.
0
0
0
0
F4T4L 3RR0R
28
11 éve | 2015. 06. 16. 10:03:07Hááát... ezt is kihagyom. Ismét csak tucat hentelde. A MW3 volt talán az utolsó normális CoD...
0
0
0
0
csabika21
27
11 éve | 2015. 06. 16. 09:31:47Engem nem fogott meg mint az advanced warfare az első videóra tetszett
0
0
0
0
winrar
60
11 éve | 2015. 06. 16. 08:48:27MBenjo: Nem vagy egyedül ezzel a kihagyással 😃
0
0
0
0
MBenjo
38
11 éve | 2015. 06. 16. 08:35:19Egy az egyben Crysis 2 Multiplayer feeling, azt hiszem akkor ez lesz egyhuzamban a 4. CoD, amit kihagyok.
0
0
0
0
winrar
60
11 éve | 2015. 06. 16. 08:31:34Egész jónak ígérkezik, de kihagyom ezt is. Cod4 volt az utolsó, amivel játszottam, újabbak nem is érdekelnek. Játsszon csak a sok 10 éves ezzel, jobban elvagyok cs 1.6-al.
0
0
0
0
arsenal9
12
11 éve | 2015. 06. 16. 08:18:07Kvindor: Mondasz valamit tényleg ütősen meg tudják csinálni a Trailer videókat a EA-nél .😀😃
0
0
0
0
KERKO
27
11 éve | 2015. 06. 16. 07:04:49Esküszöm az EA Trailerek jobban tetszenek, mint a játékaik...nem lehet, hogy szakmát tévesztettek?
0
0
0
0












