Battalion 1944 - Bejelentés Trailer
Gépigény.hu | 2016. February 06. | videó | 17 hozzászólás


BATTALION: Legacy
Megjelenés: 2018. February 01. (PC)
Műfaj: ,
Fejlesztő: Bulkhead Interactive
Műfaj: ,
Fejlesztő: Bulkhead Interactive
Ajánló

A Take-Two szerint nem fog többet csúszni a GTA 6 megjelenése
Hír | 06. 16. | 7 napja | 18 💬

A Microsoft több területen is eltávolodik a PlayStationtől
Hír | 06. 23. | 22 órája | 1 💬

Grand Theft Auto 6: a héten indul az előrendelés
Hír | 06. 23. | 14 órája | 0 💬

A Steam felhagy a fizikai ajándékkártyák árusításával
Hír | 06. 23. | 22 órája | 0 💬

Több neves stúdióját is bezárhatja az Xbox
Hír | 06. 23. | 20 órája | 1 💬

A Steam Deck brutális áremelése a Steam Machine-re is kihathat
Hír | 06. 16. | 7 napja | 16 💬
Hozzászólások: 17
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.













Van egy pár játék ami érdekelne.
Legalább a kimaradt részeket és DLC-ket is játszhatná a PC-s közösség. (CoD3at sem láttam eddig soha, Xboxom meg nincs, na meg a CoD2 Big Red One is jó elvileg)
Én azért bízom benne, hogy eljön még egyszer a CoD2-es élmény szebb grafikával. Fantasztikus játék volt a maga idejében. Én 7-8 éves koromtól egészen 2014 végéig aktívan játszottam vele. Az Activison akkor lenne igazán f*aszagyerek, ha csinálnának egy felújított CoD2-t UE4-es motorral. Szerintem eladási rekordok születnének, mivel az idősebb gamer korosztályon át a fiatalokig mindenki venné mint a cukrot. Egyébként szerintem a játékvilág ennyi év modern hadviselés után újra visszatér a gyökereihez és jön a második világégés megint, aminek valljuk be már ideje lenne.
Az már sose jön el.
ha solo mod nem is lesz , de akkor a multi bikaölö legyen !! 😃
BF3ban is jól jött volna a sztori mód helyett.
Mehet a levesbe ez is.........
Tuhajohn: Pre-Alpha... még messze nincs kész.