Angry gamer - Monitor Fight
Gépigény.hu | 2009. February 08. | videó | 34 hozzászólás
Ajánló

A Steam felhagy a fizikai ajándékkártyák árusításával
Hír | 06. 23. | 2 napja | 5 💬

Kiderült a Steam Machine ára
Hír | 06. 24. | 1 napja | 8 💬

A Microsoft több területen is eltávolodik a PlayStationtől
Hír | 06. 23. | 2 napja | 1 💬

A Take-Two szerint nem fog többet csúszni a GTA 6 megjelenése
Hír | 06. 16. | 9 napja | 18 💬

A Steam Deck brutális áremelése a Steam Machine-re is kihathat
Hír | 06. 16. | 9 napja | 16 💬

Grand Theft Auto 6: a héten indul az előrendelés
Hír | 06. 23. | 2 napja | 5 💬
Hozzászólások: 34
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.













nem 100 as jo lenne nekem aza monitor,,, -.-
Ez a monitor kb egy utesre kidobja a segget .
Gyúrjál képcsövessel gyökérzet 😃
Sok a hülye, és kevés az öngyilkos!!! 😆