header
007 First Light
007 First Light cover
Megjelenés: 2026. May 27.
Műfaj: Akció, Kaland
Fejlesztő: IO Interactive
Kiadó: IO Interactive

007 First Light gépigény

Minimum gépigény:

CPU:
Intel Core i5-9500, AMD Ryzen 5 3500
RAM:
16 GB RAM
GPU:
Nvidia GeForce GTX 1660, AMD RX 5700, Intel Discrete GPU equivalent
OS:
Windows 10/11, 64-bit
STO:
80 GB available space

Ajánlott gépigény:

CPU:
Intel Core i5-13500, AMD Ryzen 5 7600
RAM:
16 GB RAM
GPU:
Nvidia GeForce RTX 3060 Ti, AMD RX 6700 XT, Intel Discrete GPU equivalent
OS:
Windows 10/11, 64-bit
STO:
80 GB available space
Az oldalon csak hivatalos gépigények találhatóak, amit a készítők vagy egy hivatalos forgalmazó cég tett közzé.
Hogy futna a gépeden?
Hasonlítsd össze a gépigényt egy általad megadott konfigurációval!
Hasonló játékok:
Atomic HeartForsaken RemasteredDeath TrashApocalypse CowMiddle-earth: Shadow of MordorLegacy of Kain: Blood Omen 2
Hozzászólások: 94
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
randban4 avatar
Sziasztok! nekem hogy futna?
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@randban4: Nagyon rosszul, ne próbáld ki.
0
2
0
0
19ati93 avatar
@randban4: Nyugodtan kipróbálhatod, játszhatóan menne: FG 2X-el főleg, de anélkül is 50-60fps-t tudna a kártyád beállításoktól függően

Én is használom a 2X FG-t hogy kimaxoljam a 240Hz-es monitort 4K-ban és a képminőség teljesen jó

5060TI-vel teszt videó:

0
0
0
0
Demoz avatar
A hangulat, a sztori, a combat 10/10. Rég nem szórakoztam ennyire jàtékkal.
Az egyetlen negatívum, hogy az enemy nagyon buta.
0
0
0
0
💬 2
DoggyDog avatar
@Demoz: az nem kifejezés, hogy buta :D Ennyire szar ai-t ritkán találni játékokban ez tényleg az alja szint vagy mondhatják azt, azért mégis mi vagyunk a 007-es, aki végülis "god mode", ezért ilyen szar az ai :D
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Demoz: A gadgetek meg a lure/bluff mégjobban bugyutának tűnteti fel őket, de valóban nem okosak amúgyse. :D
0
0
0
0
CsakBryan avatar
Hát ennyi pénzért nem azt mondom hogy sokat várok vagy bármi én minden játékot majdnem szeretek, viszont egy árban van majdnem a resident evil requiemel tudom nem egy műfaj, a grafika nem jött át, buggokat tapasztaltam, és nem érzem james bond játéknak, az ellenfelek gatyik hamar megunod, semmi hangulata nincs a játéknak! Saját véleményem szerint.
0
0
0
0
csabika21 avatar
Ez valami hihetetlen hangulatú játék az eleje olyan kicsit feelingtelen de azután ami vár az eszméletlen ***ott jó hangulat a 8 as pontrol vittem 9 re pedig még végig se toltam de ez valami eszméletlen nagyon jó game lett tuti lesz folytatása is ajánlom mindenkinek aki az elejét kicsit furinak tartja megértem de ami azután vár az maga egy ***ott jó hangulat
1
0
0
1
santakigyo avatar
Én örülök, hogy kipróbálhattam.
Az eleje nagyon tetszett, a labor hozta azt a tipikus bugyuta bond feelinget.
Aztán jön a kiképzés vége és ott annyi is.
Megint egy lopakodós játék ahol magas bokrok között az ellensegtől centikre sétálgatunk, közbe ide-oda csalogatjuk.
Az se számít ha az őr melettit ütöm le a másikat , nem hall nem lát, mert pár fokkal odébb néz.
2026-ot írunk és még mindig ennyi a játékmenet.
Egyébként grafika szép, nagyon stabil a játék. Kár érte.
2
1
0
0
💬 1
19ati93 avatar
@santakigyo: Na igen az tényleg elég bugyuta hogy leütsz valakit a másik meg szinte csak 1 méterrel arréb áll és ha picit másfele néz akkor kb vakon van

Meg van hogy teljesen az őr előtt mész el csak nagyobb távolságban, kb 10 méterre vagy tőle de direkt rád lát, szóval látnia kéne téged...lol de a játékban ez nem történik meg mert kb 4-5 méteres távolságon belül vesznek kb észre bármit is 😅

Maga a játék is nagyon lineáris nem egy Hitman féle

Néha azért mozognak a "vak" őrök is ide-oda és egy idő után észreveszik a fekvő embert, mondjuk nem mindig..😁

Azzal szoktam néha szórakozni hogy felhergelek egy nagyobb csoportot vagy 8-9 enemyt és néha néha megütnek de eltudsz szaladni előlük és aztán csak kergetnek összevissza, aztán szép lassan egyesével letudod őket verni 🤣🤣 közbe még rohangálsz kicsit mert ha rádmennek egyszerre 5-en azért az gyorsan véget tud vetni Bond-nak

A fegyverrel való headshot adást viszont legalább értékeli a játék és 1 click kill minden enemy, kivétel a golyóálló sityakot viselők aminél 2 vagy 3 hit kell nekik a fejre hogy kivégezd őket
1
0
0
0
dathlord93 avatar
A sok Bond játék után ,ez is hozza azt ami kell. :D
Mondjuk én a PS2-esekkel is sokat játszottam meg az új fajta Bond filmek játékaival.
Dobtam bele DLSS Enabler Frame Gen modot, azt mehet a móka.

https://kephost.net/p/MjQzNDI5Ng.jpg
0
0
0
0
DoggyDog avatar
Mondjuk jó reggel arra kelni, hogy voices ezt is megoldotta nekünk :D
0
0
0
0
💬 3
Zsolt115 avatar
@DoggyDog: Igen, bár már megvettem :D
0
0
0
0
DoggyDog avatar
@Zsolt115: Ne bánjad, én mindig azt szoktam mondani, ha valaki valamit megvesz az soha ne idegeskedjen azon, hogy feltörték, hisz megakarta venni. Én, ha valamit megakarok venni, akkor nem érdekel, hogy feltörték vagy sem, én megakartam venni, mert kellett és ennyi.
0
0
0
0
no avatar
@Zsolt115: Ne foglalkozz vele, lehet én vagyok hülye, de hiaba fel van törve egy adott jatek, jobb szeretem megvenni. Nem akarok lemaradni a frissitesekrol, szeretem latni a statomat az adott jatekban meg az archivmenteket. Persze ez csak en vagyok, en nem itelek el senkit ha mashogy szerzi be :D
0
0
0
0
19ati93 avatar
007 First Light Road Map; Story DLC, New Game+

[LINK]
0
0
0
0
bazsi135 avatar
Jönnek majd az ingyenes DLC-k is és fizetősek is :)
0
0
0
0
ToMiHuN95 avatar
Baromi jó kis játék! Nagyon hangulatos.
Kicsit tartottam tőle, mert annyira ez James Bondizmus sosem jött be, sem filmben sem semmiben, de ez a játék tényleg ott van!
Ja és jól is van optimalizálva!
8GB-os kártyával is sima ügy.

Működik a gépifordítás is ami szintén tűrhető, de ezen meg sem lepődök, mert a Resi-t is úgy a feléig azzal játszottam ki.
Ami viszont már érdekesebb, hogy a sztori módot is lehet online játszani, de a magyarítás leírásban benne van, hogy a használta miatti bármilyen tiltásért nem vállalnak felelősséget…
Remélem nem nézek majd csalásnak.
0
0
0
0
bazsi135 avatar
Másnak is feltűnt,hogy az első pályán magyar nevek és vezetéknevek hangzanak el? :)
Vegyétek meg,ha tehetitek,rohadt jó :)
0
0
0
0
💬 1
ToMiHuN95 avatar
@bazsi135: Szlovákiában játszódik az első rész szóval ez nem lehetetlen! :D
0
0
0
0
rened avatar
Ez nagyon rendben van. Bond fanoknak kotelezo vetel.
0
0
0
0
no avatar
Ingyenes a demója próbáld ki, nem tudom hol tart vele mert 2060-nal nem indul el.
0
0
0
0
💬 10
19ati93 avatar
@Kings Bounty fan: nálam 5090-el minden maxon van kb 80 fps 4K natívban, azért elkél majd a DLSS ha "smooth" 120+ fps-t akar az ember

de grafikailag bitang jól néz ki
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Merre van ennek a demoja? Steamen en nem talalom.. koszi!
0
0
0
0
no avatar
@Kings Bounty fan: A demo merre van? 😀
0
0
0
0
no avatar
@dontmistace: Steames csak arra fejleszti a gémet kötelező az rtx es kari. 8 gigással ha el is indul valami kegyetlen így ha 5090 is megfől alatta natívba 🤣🤣🤣

Life Code így írd be.
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Kings Bounty fan: hát ja RT, meg path tracing nincs is benne még, akkor 50 fps se lesz XD
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Jaja kell pár generáció hogy játszható legyen, de full hd-n azért 9070xt-n azért eldöcög.
0
0
0
0
no avatar
@19ati93: Köszi! Én azt hittem, hogy a 007-nek van demoja, nekem úgy jött le. 😂
0
0
0
0
19ati93 avatar
@dontmistace: Ja nem.. sajna nincs. Bounty másik játékról beszélt. 😀

Azt még megpróbálhatod hogy megveszed steamen és ha nem tetszik vagy rosszul fut akkor refundolhatod a játékot és visszakapod a pénzt pár napon belül.
0
0
0
0
dathlord93 avatar
@kmetovics: Murkl Mario. Unreal Engine-ben fejleszt, meg nézegeti a játékokat. Nem nagy szám.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@dathlord93: Értem. Gabika amúgy mindig úgy írja ezeket a neveket, mintha mindenkinek kéne ezeket ismerni. Pl, h elkezdte kijátszani a Pista az X gamet. Jó de milyen Pista, VR vagy a Kis Pista 😆
0
0
0
0
dathlord93 avatar
@kmetovics: Tudom, valahogy én már úgy nagyjából értem a logikáját, de néha nekem is megfájdul a fejem a gyerektől. 😂
0
1
0
0
kmetovics avatar
@dathlord93: Én nem értem, de nem is akarom 😆
0
0
0
0
dathlord93 avatar
@kmetovics: Én se. Nem lenne rossz, ha végleg eltűnne az oldalról.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@dathlord93: Nem fog. Sajnos olyan, mint a 8 bitesek egy munkahelyen. Tűrjük meg a gyengébb képességűeket. Mindig ezt mondják a "főnökök"
Némelyiket páros lábbal rúgnám seggbe korán reggel az első hülye mondata hallatán.
0
0
0
0
DoggyDog avatar
@dathlord93: De ha Kings meg Liptik eltűnik, akkor bezárhat az oldal :D
0
0
0
0
dathlord93 avatar
@DoggyDog: Talán akkor visszatérne az oldal és lehetne normálisan kommunikálni egymással, ahelyett, hogy a két káposzta beleszólna olyanba amihez baromira nem ért.
0
0
1
0
DoggyDog avatar
@dathlord93: Lehet a kettő ugyanaz amúgy :)
0
0
0
0
dathlord93 avatar
@DoggyDog: Beszéltem már Gabival FB-n és nem láttam jelét rá, de nem lehetetlen.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
@dathlord93: Liptik, kobv vagy ki, kingsbounty tuti egy és ugyan az a személy
De még tommyvercetti-t is bekockátatnám
Értelmi szintjük egy és ugyan az
És kB csak egymással beszélgetnek
0
0
0
0
kmetovics avatar
@MC MaRcI: Amúgy igen. Hmm akkor nemcsak én vettem ezt észre.
0
0
0
0
dathlord93 avatar
@MC MaRcI: Olvasva mindegyik hozzászólásait, tényleg nagyon hasonlítanak az írásaik, mintha gabinak több személyisége lenne. :D
0
0
0
0
kmetovics avatar
@dathlord93: Lehet, h Sensui a Yu Yu Hakushóból, ha vágja valaki az animét XD
0
0
0
0
sinis avatar
@kmetovics: Én nagyon szerettem.csináltak belőle élőszereplős sorozatot.Talán netflixen van fenn.
0
0
0
0
dathlord93 avatar
@kmetovics: Vágom persze. Kedvenc animém.
0
0
1
0
kmetovics avatar
@dathlord93: Nekem is. Most nézem végig már vagy 20adjára. Egyszerűen nem tudom megunni 😁
0
0
0
0
dathlord93 avatar
@kmetovics: Death Note, Trigun, Full Metal Panic, Full Metal Fumoffu, Full Metal Alchemist? Ezek mondanak valamit? Soul Eater? Blood+?
0
0
0
0
kmetovics avatar
@dathlord93: Hogyne mondanának. Ezek közül a 2. full metal, meg a Blood+ maradt ki. Ezeket nem ismerem.
Yu yu-n kívül a Yu-gi-oh-t, a D.gray-man-t, meg a Bleach-t kezdtem el még nézni. Most élem át újra a gyerekkoromat kb. Megy a nosztalgiázás 1000rel 😁
0
0
0
0
kmetovics avatar
@dathlord93: Jót röhögtem a beszélgetéseiteken Gabika profilja alatt 🤣🤣🤣😂😂😂😂😂
0
0
0
0
no avatar
@DoggyDog: A két madár 🤣
0
0
0
0
no avatar
Neki van a life Code játéka amihez bika vas kell hozzá.
0
0
0
0
no avatar
9600x + 9060xt komboval azert remelem fhd 60 meglesz high-on fsr nelkul :c
0
0
0
0
Martin2002 avatar
Nagyon várom már :D
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@Martin2002: Időközbe felkerült a virágbolti változat ez baromi gyors volt.
0
0
0
0
Zsolt115 avatar
Remélem nem rakják rá last minutebe a denuvot :D
0
0
0
0
💬 15
no avatar
@Zsolt115: És ha rà rakják mi van semmi 2-3 nap és kapunk hypervisor törést. És szerintem 2-3-hét és jön normális törés.
0
0
0
0
Zsolt115 avatar
@jolvokw: Inkább a voices38 törést megvárom nem bízom valamiért a hypervisorban :D
0
0
0
0
no avatar
@Zsolt115: Nem is szabad megbízni nagyon buhera törés a hypervisor.
0
0
0
0
Zsolt115 avatar
@jolvokw: Jaja nem tetszik kernel szintű jogosultágot adok olyanak amit nem ismerek de már látom a lego batman is kapott virágbolti verziót ez is hamar meg lesz xD
0
0
1
0
no avatar
@Zsolt115: Hàt majd làtjuk :) hogy milyen hamar lesz. Hypervisor az biztos gyors lesz..
0
0
0
0
TommyVercetti0_X avatar
@jolvokw: Hamar lesz törés jelenleg a denuvonak gatya van
0
0
0
0
Goldenberg avatar
@Zsolt115: Minap volt róla hír, hogy denuvós lesz.
0
0
0
0
no avatar
@Zsolt115: Denuvós lett a gém.
0
0
0
0
bazsi135 avatar
@Zsolt115: Remélem,te is ingyen dolgozol :)
0
0
0
0
Zsolt115 avatar
@bazsi135: Mire gondolsz ? :D
0
0
0
0
bazsi135 avatar
@Zsolt115: Ez a játék,megéri a pénzét,sok meló van benne és nem egy Ctrl c+Ctrl V,erre :)
1
0
0
0
Zsolt115 avatar
@bazsi135: Értem. Am. tegnap beszereztem g2a-n. Jókat írtak róla. Optimalizálták ***án.
maxon 1440p 70-80 FPS DLSS Qualityvel frame gen onnal. PS5 Contival ***a élmény. Megérte az árát 😁

Szerk.: Ha még annyi contentet gyártanak hozzá mint a Hitmanhez long termbe is tökéletes 1 SP játékhoz képest.
0
0
0
0
bazsi135 avatar
@Zsolt115: Mondták is,hogy nem hagyják magára :)
Szóval,abszolút megéri megvenni
0
0
0
0
Zsolt115 avatar
@bazsi135: Ja azóta volt valami baj a frame gennel nem akart működni Nvidia app kényszerítésel sikerült rá bírni igy 100+ fpsel megvagyok 😁
0
0
0
0
19ati93 avatar
@Zsolt115: DLSS-t meg FG-t ne rakd semmiképp automaticra azzal "laggos" lehet a játék.

Állítsd be egy fixre pl DLSS Balanced + FG X2 vagy X3, stb.. de ha már megoldottad és jól megy akkor nem szóltam. 😁
0
0
0
0
venator5 avatar
8 nap vissza early access-ig!
1
0
0
0
no avatar
Nekem 1080p-hez is 60 fpst ír nagyon remélem hogy jó lesz optimalizàlva
0
0
0
0
no avatar
Ingyenes frissítésként lesz a pat racing oda 5080 kell.
0
0
0
0
💬 5
Goldenberg avatar
@Kings Bounty fan: Pat racing az valami új tech? Nem hallottam még erről.
0
0
0
0
no avatar
@Goldenberg: Igen új csak erős kártyával működik. 5080 5090kb.
0
0
0
0
bazsi135 avatar
@Kings Bounty fan: 4090 akkor gyenge?
0
0
0
0
no avatar
@bazsi135: Abba nincs dlls 4 se az 5 nem lesz, de ja az is bírja. Csak ugye kukázták a piacról sajna.
0
0
0
0
bazsi135 avatar
@Kings Bounty fan: Így van,de erős kártya :)
0
0
0
0
no avatar
reméljük nem lesz egy optimalizálatlan szutyok mint az alan wake 2
0
0
0
0
dathlord93 avatar
@TommyVercetti0_X: 🤣🤣🤣
0
0
0
0
songoku155 avatar
@TommyVercetti0_X: Gameplay elemek egy az egy hitman az tény😂😂😂😂
0
1
0
0
TommyVercetti0_X avatar
@songoku155: Nem kellett hozzá nagy tudomány ehhez a megállapításhoz mondhatni egyértelmű volt első ránézésre :D
0
0
0
0
bazsi135 avatar
@TommyVercetti0_X: Liptik II
0
1
0
0
TommyVercetti0_X avatar
@bazsi135: Ááááááh dehogy is én rosszabb vagyok tőlük is :D hidd el XD
0
0
0
0
dathlord93 avatar
Néztem a gépigényét, de nudli.
Kérdés, hogy mennyire lesz optimalizált
0
0
0
0
nesh019 avatar
Végre van gameplay, nagyon jó kész!
[youtube]https://www.youtube.com/live/pwRpK8eoLLE?si=6vIuFnW_Pzuk9Ll1[/youtube]
[LINK]
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció