007 First Light gépigény
Minimum gépigény:
CPU:
Intel Core i5-9500, AMD Ryzen 5 3500
RAM:
16 GB RAM
GPU:
Nvidia GeForce GTX 1660, AMD RX 5700, Intel Discrete GPU equivalent
OS:
Windows 10/11, 64-bit
STO:
80 GB available space
Ajánlott gépigény:
CPU:
Intel Core i5-13500, AMD Ryzen 5 7600
RAM:
16 GB RAM
GPU:
Nvidia GeForce RTX 3060 Ti, AMD RX 6700 XT, Intel Discrete GPU equivalent
OS:
Windows 10/11, 64-bit
STO:
80 GB available space
Az oldalon csak hivatalos gépigények találhatóak, amit a készítők vagy egy hivatalos forgalmazó cég tett közzé.
Hogy futna a gépeden?
Hasonlítsd össze a gépigényt egy általad megadott konfigurációval!
Hozzászólások: 94
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.























Én is használom a 2X FG-t hogy kimaxoljam a 240Hz-es monitort 4K-ban és a képminőség teljesen jó
5060TI-vel teszt videó:
Az egyetlen negatívum, hogy az enemy nagyon buta.
Az eleje nagyon tetszett, a labor hozta azt a tipikus bugyuta bond feelinget.
Aztán jön a kiképzés vége és ott annyi is.
Megint egy lopakodós játék ahol magas bokrok között az ellensegtől centikre sétálgatunk, közbe ide-oda csalogatjuk.
Az se számít ha az őr melettit ütöm le a másikat , nem hall nem lát, mert pár fokkal odébb néz.
2026-ot írunk és még mindig ennyi a játékmenet.
Egyébként grafika szép, nagyon stabil a játék. Kár érte.
Meg van hogy teljesen az őr előtt mész el csak nagyobb távolságban, kb 10 méterre vagy tőle de direkt rád lát, szóval látnia kéne téged...lol de a játékban ez nem történik meg mert kb 4-5 méteres távolságon belül vesznek kb észre bármit is 😅
Maga a játék is nagyon lineáris nem egy Hitman féle
Néha azért mozognak a "vak" őrök is ide-oda és egy idő után észreveszik a fekvő embert, mondjuk nem mindig..😁
Azzal szoktam néha szórakozni hogy felhergelek egy nagyobb csoportot vagy 8-9 enemyt és néha néha megütnek de eltudsz szaladni előlük és aztán csak kergetnek összevissza, aztán szép lassan egyesével letudod őket verni 🤣🤣 közbe még rohangálsz kicsit mert ha rádmennek egyszerre 5-en azért az gyorsan véget tud vetni Bond-nak
A fegyverrel való headshot adást viszont legalább értékeli a játék és 1 click kill minden enemy, kivétel a golyóálló sityakot viselők aminél 2 vagy 3 hit kell nekik a fejre hogy kivégezd őket
Mondjuk én a PS2-esekkel is sokat játszottam meg az új fajta Bond filmek játékaival.
Dobtam bele DLSS Enabler Frame Gen modot, azt mehet a móka.
[LINK]
Kicsit tartottam tőle, mert annyira ez James Bondizmus sosem jött be, sem filmben sem semmiben, de ez a játék tényleg ott van!
Ja és jól is van optimalizálva!
8GB-os kártyával is sima ügy.
Működik a gépifordítás is ami szintén tűrhető, de ezen meg sem lepődök, mert a Resi-t is úgy a feléig azzal játszottam ki.
Ami viszont már érdekesebb, hogy a sztori módot is lehet online játszani, de a magyarítás leírásban benne van, hogy a használta miatti bármilyen tiltásért nem vállalnak felelősséget…
Remélem nem nézek majd csalásnak.
Vegyétek meg,ha tehetitek,rohadt jó :)
de grafikailag bitang jól néz ki
Life Code így írd be.
Azt még megpróbálhatod hogy megveszed steamen és ha nem tetszik vagy rosszul fut akkor refundolhatod a játékot és visszakapod a pénzt pár napon belül.
Némelyiket páros lábbal rúgnám seggbe korán reggel az első hülye mondata hallatán.
De még tommyvercetti-t is bekockátatnám
Értelmi szintjük egy és ugyan az
És kB csak egymással beszélgetnek
Yu yu-n kívül a Yu-gi-oh-t, a D.gray-man-t, meg a Bleach-t kezdtem el még nézni. Most élem át újra a gyerekkoromat kb. Megy a nosztalgiázás 1000rel 😁
maxon 1440p 70-80 FPS DLSS Qualityvel frame gen onnal. PS5 Contival ***a élmény. Megérte az árát 😁
Szerk.: Ha még annyi contentet gyártanak hozzá mint a Hitmanhez long termbe is tökéletes 1 SP játékhoz képest.
Szóval,abszolút megéri megvenni
Állítsd be egy fixre pl DLSS Balanced + FG X2 vagy X3, stb.. de ha már megoldottad és jól megy akkor nem szóltam. 😁
Kérdés, hogy mennyire lesz optimalizált
[youtube]https://www.youtube.com/live/pwRpK8eoLLE?si=6vIuFnW_Pzuk9Ll1[/youtube]
[LINK]