Emulátor-zóna

Szerző: NTSC Jani, 2011. February 21., téma
Fórum » Szoftver
Minden jöhet ide, ami az emulátorokkal kapcsolatos! :D
Hozzászólások: 621
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
YourMomIsNotMale avatar
Superlompos írta:
640X480-as ablak! 😃

Max 1280X1024-et bír a monitor! 😃 Élsimítás? Hol élsz? 😃 Ez egy 25 MB-os játék! 😃


csak túlzok 😆
GTX460 egy 16"os monitorrA? 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
640X480-as ablak! 😃

Max 1280X1024-et bír a monitor! 😃 Élsimítás? Hol élsz? 😃 Ez egy 25 MB-os játék! 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
ez 16os élsimítás, 1920*1080?
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Superlompos írta:
Megvan a 60 fps fix! 😎

Büszke vagyok magamra! 😜


😆DD ez legyen az utolsó örömöd az életben 😆DD
nem am
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Megvan a 60 fps fix! 😎

Büszke vagyok magamra! 😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Could not create 3d file! 😃

De nagyon lassan jönnek a játékok. Nincs Seed! 😞
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Superlompos írta:
Akkor talán lesz 8 fps! 😜


6990 CF, 2 darab 990x intel meg 64 giga ram akkor lesz meg a 30 fps 😆 de akkor is kékhalált kap
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Akkor talán lesz 8 fps! 😜
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Superlompos írta:
Jah kb. annyi lehet a gépigénye, mint a SNES-nek (Super Nintendo emulátor). 😆


GTX295 ,i7 meg 6 giga ram 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Jah kb. annyi lehet a gépigénye, mint a SNES-nek (Super Nintendo emulátor). 😆
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Superlompos írta:
Na most töltöm az összes Nintendo 64 játékot (Complete U Romset). Kíváncsi vagyok a Project 64-re! 😜 Bár szerintem simán menni fog! 😃


ha arányába nézzük egy xbox emulátor hoz kell jó gép akkor a nintendohoz valami burtális kell 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Na most töltöm az összes Nintendo 64 játékot (Complete U Romset). Kíváncsi vagyok a Project 64-re! 😜 Bár szerintem simán menni fog! 😃
0
0
0
0
BiGame avatar
Nuh, kis emulátor tapasztalatom elmesélem, a dolphin a legjobb GC és Wii emulátor, a RE Remake-et most vittem ki, youtube, fennt van, h kell beállítani, most szedem az Umbrella Chronicles-t, aztán a Darkside Chronicles-t, majd az NFS Nitro-t😆, jó szünetnek nézek elébe😃!
0
0
0
0
Gerdzso avatar
tudnál mondani vmi linket ahol PS2-es játékokat tudok nézni? (kategória szerint- horror - fps - autós stb)
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ahhoz nem kell semmilyen bios file! 😉 Mármint a Gameboy emulátorhoz. A PS1-hez ugyanúgy kell bios file.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
ehez is kell vmi BIOS vagy valami? 😀 amúgy köszi mindent! (L)

végülis mind1 😃 most nincs semmi amin szeretnék ezzel játszani... 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A Gameboy Emulátorban 20 fps-t mutat a Fraps!

De a PS1 emulátorban is csak 25 (Pal), 30 (NTSC-U) esetében. Pedig az emulátor szerint 50 ill. 60 fps van. Annyinak kell lennie, mert nem olyan lassú a játékmenet. Mert, ha megnyomom a delete gombot, akkor muatatja az emulátor, hogy 50 ill. 60 fps (Ps1 emulátornál).

Visualboy Advance a neve a gameboy emulátornak!
0
0
0
0
Gerdzso avatar
és a Gameboy emulátor? ez a neve? és nálad mennyi FPS-el megy? O.o
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ezt én se vágom, mert nem próbáltam még ki!

A SNES (Supernintendo emulátor) az működik és a gameboy emulátor is! 😃

Dreamcast emulátort még enm próbáltam. 😃
0
0
0
0
Gerdzso avatar
akk inkább hanyagolom 😃 nem értek az ilyesmihez 😃 azért köszi szépen 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Valamilyen fájlt létre kell hozni, ami előidézi, hogy a Dolphin program magas priorításba részesüljön. Meg kell nyitni egy notepad-ot majd be kell másolni azt a szöveget.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Dolphin: How to Increase FPS?

Dolphin is unarguably the most advanced Gamecube emulator in development with capability of emulating Wii games. Some games are even working perfectly. The game speed has increased significantly compared to the earlier releases.

Here are some tips to increase speed in dolphin:
1. Close all your unnecessary programs, free your RAM before playing. It is also recommended to close your antivirus before they are resources intensive.
2. Create batch file which automatically set Dolphin to High priority. Open notepad, and copy paste this text:

TASKKILL /IM EXPLORER.EXE /F
start “Boost for Dolphin” /wait /high /max Dolphin.exe
start explorer.exe

save it as .bat file, put it under the same folder with dolphin.exe. You could also change the dolphin.exe with dolphinil.exe, see if there are performance difference.
3. Dolphin configuration:

check:
General
Enable Dual core
Enable Idle skipping
Enable cheats
Framelimit: 60/higher
Hle the IPL
JIT recompiler
Disable use panic handlers

Gamecube
leave the default configuration

Wii
Use EuRGB60 mode (pal60) – I’m doing a exaustinve test to see if this is really necessary!

Enhancements
All unchecked

Advanced:
Disable fog
Enable EFB copy-> to textures

DSP-HLE
only check the -Enable HLE audio

4. Download the latest directX. install the latest driver of your graphic card.

5. If above tips don’t work, change the affinity of your cores in Task ManagerDisable it and enable it one by one, for some reason you will gain speed increase.


na ez hogy van? meg kiemeltem egy részt az mit jelent? 😃
0
0
0
0
gacso avatar
nem tudja valaki hogy hogy működik a ps1 emulátor androidos telefonon?😃 egy x10 mini pro-val?😃
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Fatal Frame 1 2 3 PS2 NTSC USA NSDOTHACK = elméletileg az ilyen játékok mennek az EMU-val?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Azt nem tudom! Gamecube emultort még nem használtam! Nem lehet állítani az fps korláton valamit? Mert a ps2 emulátornál is lehet állítani. Mert a Pal (eu régió) = 50 fps, NTSC-U (USA régió) = 60 fps. De lehet ezen is állítani.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
és ez működik WIN7-el?


... kipróbáltam mükszik, de az lehetséges hogy csak 25fps-el megy a feljebb említett configgal? :S a régi gépemen is pont ennyivel ment... :S
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Dolphin elvileg a legjobb Gamecube emulátor! 😉

[LINK]
0
0
0
0
Gerdzso avatar
hááát khm... 😃 megvan a hiba 😆 mivel nálam a képen, a borítón a PS2 embléma volt ezért azthittem hogy ez PS2-es játék, de nem.... hanem GAMECUBE és WII -.-"

hááát akkor valaki egy GAMECUBE emulatort? 😃

Platform(s) Nintendo GameCube, Wii
Release date(s) November 12, 2002



amúgy milyen túlélőhorrorok vannak PS2-re? vagy sima Horror játék? (WIN 7 64bit)
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem látom a PCSX2 oldalán, hogy lenne ilyen nevű game!

[url]http://pcsx2.net/compat.php?&c=r&s1=1&s2=1&s3=1&s4=1&s5=1&p=2[/url]

Van sok Resident Evil és mind játszható státuszban van, de az nincs amit leszedtél.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
ezeket már próbáltam, megpróbálok letölteni egy másikat, hátha azzal jó lesz 😀 mert sztem ez DOLPHIN hoz van átb*aszkodva 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
És ha ott rákattintasz, hogy select iso? 😃 Akkor kiválasztod az iso-t.

Vagy van CDVD-nél ne a plugin legyen bejelölve, hanem az ISO.

Próbáld ki ezeket a lehetősgeket! 😉
0
0
0
0
Gerdzso avatar
A gép neve: Gerdzso_PC
Processzor: Intel Core i5-2500k 3.3GHz LGA1155
Memória: Corsair DDR3 1600MHz 4GB Dominator Kit
Videókártya: SAPPHIRE HD6950 2GB GDDR5 PCI-E
DirectX-verzió: DirectX 11
Op. rendszer: Windows 7
Alaplap: Asus P8H67-M R3.0


ezzel ugye fog menni 40 fps-el nem? 😃


mégvalami... a BIOS választásnál bejön ilyen hogy EUROPE JAPAN USA stb és ezeknek a többi verziója dátummal... itt a legfrissebb EU-t kell választani? vagy hogy van ez?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Visual Boy Advance

Alkalmas Gameboy Advance és Gameboy játékok futtatására!

Saját gameplay! 😂

0
0
0
0
Gerdzso avatar
ja értem köszi szépen 😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
nem használtam még! Az egy Wii emulátor? 😃

Azért nincs benne, mert maga a bios fájl az illegális! 😉

Maga az emulátor legális, de a bios az nem. Viszont bios nélkül meg nem megy az emulátor! 😉
0
0
0
0
Gerdzso avatar
elméletileg így most csak letöltök egy PS2-es játékot bedobom az EMU-ba és menni is fog?

amúgy mi a vélemény a DOLPHIN-ról, mert XP-n az volt, de 7-en nem indul el...
0
0
0
0
Gerdzso avatar
aham, és ez miért nincs benn abban amit letöltök? érdekes 😃 köszi!
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Beírod, hogy pcsx2 bios torrentre, és akkor azt letöltöd. Majd be kell raknod a bios fájlt a bios nevű mappába (PCSX2 mappájában van, ha nincs létrehozol egy bios nevű mappát).
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Bios fájlt? hehh? 😃 elmagyaráznád nekem hogy mit is kell keresnem? 😃

am, köszi 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
PCSX2-őt érdemes leszedni! Most jelent meg a 0.9.8. A telepítője: [url]http://code.google.com/p/pcsx2/downloads/detail?name=pcsx2-0.9.8-r4600-setup.exe&can=2&q=[/url]

Viszont a bios fájlt neked kell hozzá leszedned torrentről! 😉
0
0
0
0
Gerdzso avatar
melyik PS2 emulatort érdemes használni WINDOWS 7 (64bit) en??? tudnátok segíteni? (ezeket a játékokat akarom futtatni GT4- RESIDENT EVIL ZERO)
0
0
0
0
Davenator avatar
Létezik valami teljesítmény növelő módszer emulátorhoz? A gép alkatrészeinek lecserélésén kívül?
0
0
0
0
Davenator avatar
Tudnál küldeni, itt, vagy privátba egy bios linket a pcsx2 0.9.8. r4600 verziójához? Asszem ez a legfrissebb. Már volt egy de újra kellett telepítenem a gépet, sajnos a biost meg nem mentettem el, most meg sehogy se tudok találni egyet...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Be kell állítani a memóriakártyát! 😃 Persze, ha csak a emiatt nem fagy ki az adott játék. Mert a God of War 2-nél csak a gyorsmentés volt a jó, mert a sima mentéstől kifagyott a játék.
0
0
0
0
Davenator avatar
Na van már pár játék ami egész jól megy, viszont azt nem tudom, hogy lehet beállítani ha több játékkal is játszok, hogy ne ugyan oda mentsen, mert mindig felülírja az előző mentést...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Most így hirtelen nem tudok adni! 😕
0
0
0
0
Screamer avatar
Esetleg valaki tud jo konfigot én gépemre? ( GoW miatt föként) v ezel géppel felejtös? :s
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Érdekes nekem ment a God of War 1, de csak az első cutscene-ig, mert utána kifagyott. A God of war 2 viszont tök jól ment, csak a save state-ba nem lehetett állni, mert kifagyott akoor a game. De a gyorsmentéssel kiküszöbölhető ez a probléma. 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció