Szerinted milyen a jó játék?

2008. December 13., téma
Fórum » Játékokról általában
A téma címéből az ihlet: Szerinted milyen a jó játék?
Hozzászólások: 170
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
eleminator avatar
Ryder írta:
yugiohyugiohzebuyugioh: ezt most ne mondod komolyan. neked ez lehet, hogy jó lenne de szerintem sokaknak nem jönne be. meg mindent nem lehet megcsinálni a GTA IV már igy is 14 GB, hát ha még havas tájat, őszt, tavaszt és méheket is tennének bele, gyerekeket meg kutyákat, akkor már nagyon lenne a játék mint egy gyengéb HDD (40 GB)


S természetesen minden ilyen dolognak a gépigénye feljebb megy, mert ehhez kevés lenne a mai procik és VGA-k is! 😉
0
0
0
0
Ryder avatar
yugiohyugiohzebuyugioh: ezt most ne mondod komolyan. neked ez lehet, hogy jó lenne de szerintem sokaknak nem jönne be. meg mindent nem lehet megcsinálni a GTA IV már igy is 14 GB, hát ha még havas tájat, őszt, tavaszt és méheket is tennének bele, gyerekeket meg kutyákat, akkor már nagyon lenne a játék mint egy gyengéb HDD (40 GB)
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
a jó játék ez:mindent amit csak lehet meglehetcsinálni,téleg mindent és a grafikája is jó meg a játékkélmény tökéletes😀 és ez 1 FPS legyen😀
0
0
0
0
mtrelax avatar
Hát szerintem is elsősorban a játék története a lényeg, és Ryder-hez hasonlóan én is jobban figyelembe veszem a hang hatásokat, persze a graf sem elhanyagolható szempont. Gondoljatok bele pl F.E.A.R. mit érne a jól megszerkesztett és időzítatt hanghatások nélkül.A nehézségi szintre én is szavazok, nem jó ha egy játék túl könnyű, de azért végig is lehessen vinni.Az h milyen hosszú egy game nem igazán sokat számít ha már le tud kötni az elejétől a végéig, és talán még egyszer-kétszer belekezdesz, már tuti az egész. Nem?
0
0
0
0
Godlike91 avatar
Hát igen. Ja és azt kifelejtettem hogy lenne karakter testreszabás. 😀 +sok sok set 😃
0
0
0
0
dave500 avatar
Huhhh! Neked aztán vannak igényeid😃😆
0
0
0
0
Godlike91 avatar
Szerintem a jó játék az ami képes órákra lekötni bárkit, különösebb technikai problémák nélkül, és évek múlva is elő fogod venni csak azért hogy játszhass még vele.
Amúgy az lenne igazán jó ha lenne egy online TPS, lövöldözős, kardozós játék ami ráadásul MMO, a jövőben játszódik, vannak skillek és van szabad kóborlás.+Sok sok feladat. És a legfontosabb legyen ingyenes de legyenek prémium plusok.
0
0
0
0
Ryder avatar
Nekem a legfontosabb a játékban maga a játékélmény. Legyen jól eltalálva a nehézségi szint, szóval, hogy miden versenyt vagy megcsináljak küldetést, de épp csak hajszál hiján, hogy izzadjak közben. Fontos még a zene a játékban lehet, hogy most sokan azt fogják mondani, hogy nem vagyok teljes, de az egyik legfontosabb része a játéknak a zene, talán még grafikánál is fontosabb valamennyivel, mert ha egy jól összekomponált zene hallatszik üldözés közben (pl: NFS MW, Carbon, UC) akkor sokkal jobban felpörögsz és jobban élvezed a dolgot.

A Grafika nekem nem olyan fontos, talán mert full grafon nem menne ilyen kártyával szinte semmi, de hiába csili-vili az egész játék ha ráunsz 10 óra alatt, mert olyan egyhangú az egész (NFS ProStreet).

Ha sorrendet kéne irni:
1. Játékmenet (irányitás, élvezhetőség, fizika stb)
2. Hangok
3. Grafika

aztán kb ennyi.

Ryd
0
0
0
0
no avatar
Minimum 1 hónapot tudjak vele játszani, az én átlagos 10 órás gépnél töltött időmet figyelembe véve! 😆
Persze kell egy jó kinézet, jó optimalizálás, jó játszhatóság, élvezetes sztori, szabadabb játékmenet 😀
0
0
0
0
pcgames avatar
legyen élethü
mai világban játszodjon
sok fegyver és sok mellék cslekvés mint plcigizéskajálás,piálás,buszozás,taxizás
nagy játék terület legalább 6 város
rendőrök😀
jó történet,főszereplő
nagyon sok küldetés pl 200
0
0
0
0
Keratesz avatar
Legyen élvezhető, nem túl rövid, nem túl nagy rendszerigény, jó kezelhetőség, és persze amiben nem csak karrier mód van hanem ilyen szabad mód és amiben lehet mindene csinálni! 😃
Na csak ennyi! 😆
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
hát a jó játék aminek jó grafkája van , jó a részletesége , tükrözödik a víz 😆
+ én a lövöldözős játékokat szeretem Pl. GTA IV,, de még nagyon sok fajtátt
kocsisokat pl. need for speed...
Na az a lényeg hogy Good Graphich 😃 + Játékélmény 😀
0
0
0
0
dave500 avatar
GTA IV😃😃 Én ezt ajánlom. COD 4-5. Crysis, Warhead Far Cry 2, Grid.
0
0
0
0
pcgame avatar
Vki tud vmi jó játékot???? (unatkozom)😕
0
0
0
0
no avatar
Jaj tényleg kifelejtettem a Postalt.
0
0
0
0
eleminator avatar
Postal 2 Abban kellett is néha WC-zni, s nem utolsó szempont volt, hogyha felgyújtottak, akkor magadat gyorsabban el tudtad oltani, valamint az üldöző rendört, ha szembe izéltad, akkor... előbb meg tudtál lógni 😀
0
0
0
0
no avatar
@eleminator: Én is így vagyok vele.
De az az érdekes , hogy eddig egy játékba se láttam hogy a főhősnek vagy valkinek WC-re kellet volna mennie kivéve az ilyen életszimulátorban vagy miben😃
0
0
0
0
eleminator avatar
Nekem egy rangsorom van, ami eddig számomra bevált:
1. A játék témája, sztorija
2. kezelhetőség/játszhatóság
3. Grafika
4. rendszerkövetelmény

Mert úgyebár, lehet tőlem akármilyen grafikája egy játéknak, hogy megszólal, ha nem köt le nem játszom vele!
0
0
0
0
dave500 avatar
Amiben mindent lehet! Lehet Lövöldözni, közben szimulátornak is remek! PL:Grand Theft Auto IV😃
0
0
0
0
MoonW avatar
A téma címéből az ihlet: Szerinted milyen a jó játék?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció