Kinek melyik a kedvenc TV műsora?

Szerző: homerun, 2009. July 07., téma
Fórum » Film, sorozat
Kinek melyik a kedvenc TV műsora?


Nekem a South Park,Family Guy,Két Pasi Meg egy Kicsi,Simpson Család
Hozzászólások: 174
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
@zsiroslangos: Akartam írni, hogy amelyiket nem adják, de ez is megteszi 🤣
2
1
0
0
no avatar
Most ez komoly??? berakták a reklámokat is korhatárosra 2-3 napja. Ezek meszet ettek vagy mi az isten???
0
0
0
0
💬 11
carl18x avatar
@Kings Bounty fan: Hol? mit? mikor? És Miért? Kicsit pontosabban írd már körül.
0
0
0
0
no avatar
@carl18x: Amikor szünet van a közmédia csatornáin.
0
0
0
0
Zsoltiv0 avatar
@Kings Bounty fan: Ezt én se értem 18 karikásak lettek a reklámok 😂
0
0
0
0
no avatar
@Zsoltiv0: Mit láttál ha kifogtad őket?
0
0
0
0
Zsoltiv0 avatar
@Kings Bounty fan: Semmi különöset egyszerű reklámblokkot. 18-as piros karikával
0
0
0
0
no avatar
@Zsoltiv0: Úristen nem normálisak. Hány órási műsornál?
0
0
0
0
Zsoltiv0 avatar
@Kings Bounty fan: Én rtl klubnál láttam ( először meg is ijedtem hogy mi lesz itt.. aztán semmi nem volt xd )
0
0
0
0
no avatar
@Kings Bounty fan: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
no avatar
Azt ugyan mi van abba a 18+-osba??? XDXDXD szex reklámok?? :DXD
0
0
0
0
xymano avatar
@Kings Bounty fan: Azt ti még nem is nézhetitek.
0
1
0
0
Zsoltiv0 avatar
Amúgy ha már itt tartunk mi szokott menni a TV2 COMEDY-N valaki eltudná mondani?
0
0
0
0
hashimoto avatar
Bármi, a focin kívül. De a tudományos, illetve "röhögős" műsorokat nézem, mostani nagy kedvencem "A mi kis falunk" lett. 😃
0
0
0
0
ppista avatar
A Nevem EARL , Egy rém rendes család , Simpson család , Az ítélet: család
0
0
0
0
Barni57 avatar
Sziasztok!
A tv-műsorokhoz, és sorozatohoz lenne kapcsolatos.
Hogy van az a sorozatbarát és ott fenn vannak teljes műsorok hogy lehet bejutni? Vagy tudna-e valaki meghívót küldeni rá? Ha mondanák email címet agy ilyesmit? Csak mondom megbízható vagyok.
Amúgy a kedvenc műsorom: Simpson család, Amcsi benzinfalók, hogyan készült?,2-világháborúrol szóló ismeretterjesztő filmek.
A válaszokat előre köszönöm.
0
0
0
0
Blaise1999 avatar
Régen sokat néztem a Cefrekirályokat a Discoveryn, ezen kívül még a Licitvadászokat, Raktárvadászokat, Autókereskedőket, a Hogyan készültet, és néha az Aranyláz Alaszkábant.😀 Bár sok volt mindig is az ismétlés... Tavaly nyáron néztem még a Beavis és Buttheadet valamenyik adón, az nagyon beteg egy műsor.😃
0
0
0
0
Krissz avatar
Sok van, de: Simpson család <3 ; Állítólag ; Autókereskedők ; ilyen tudománnyal / technikával kapcsolatos műsorok.
0
0
0
0
Gugi John avatar
Forma 1 közvetítés 😀
0
0
0
0
Levente01 avatar
Csillagkapu, Így jártam anyátokkal, MacGyver 😀
0
0
0
0
sudosu avatar
Sorozatok: Csillagkapu, Csillagkapu Atlantisz, Star Trek TOS, Star Trek TNG, The Walking Dead, Hős legendája, Két pasi és meg egy kicsi, Jóbarátok, Joey, Így jártam anyátokkal, Simpson család, South Park

Filmek: CSK Filmek, Bud Spencer és Terence Hill filmek, Star Trek filmek, Vasember, Transformers.

Anime: Sword Art Online, K-on!, AKB0048, Love Live! School Idol Project, High School Dx D, Angel Beats, Natsuiro Kiseki, Fate/Stay Night, Fate/Zero , Shakugan No Shana 1-3, Girls Und Panzer, Haiyore! Nyaruko-San, Boku wa Tomodachi ga sukunai, Toaru Kagaku no Railgun, Accel World, Highschool of the dead, Jormungand
Még most is futó: Toaru kagaku no railgun S, Nyaruko-San W, Attack on titan

Ezen kívül még érdekel az autósport is követem a F1-et és WTCC-t.
0
0
0
0
no avatar
barátok közt,Bud spencer és terence hill összes filmje,Tök alsó és tök állat filmek,
Jackie chan filmjei,
0
0
0
0
szalamispizza avatar
Family guy, Így jártam anyátokkal, Munka hősei
0
0
0
0
DCMAN avatar
NGW..Film+...sport-ok...mostmár csak kb enyi...
0
0
0
0
Adam996 avatar
kriszhd írta:
Barátok közt 😃


+1 😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
főleg a sport műsorok! f1,foci és most jön az olimpia 😀
0
0
0
0
DCMAN avatar
Amerikai Hotrodok,Gázt Neki,Ujáépítők,Amcsi Motorok,Pimp My Ride,egyszoval minden ami autos motoros
0
0
0
0
no avatar
Family Guy, Death Note, The Walking Dead
0
0
0
0
soneX ZED avatar
CSI Miami helyszinelok, Dr. House, Dr.Csont, Gyilkos elmék, South Park, The Pacific (lattam az egesz 10 reszt), Joban Rosszban, Nagy Farok 17 😆 ezt msot csak ki talaltam 😆
0
0
0
0
JackFeryll avatar
Jelenleg a The Walking Dead 😀
0
0
0
0
niteforce avatar
whiplaser írta:
hát 😜 én nem annyira szoktam tv-t nézni(főleg nem sorozatokat de az autó kereskedők az egyik kedvencem na meg persze a pankráció 😜


az autókereskedőket én is szeretem 😜
0
0
0
0
whiplaser avatar
hát 😜 én nem annyira szoktam tv-t nézni(főleg nem sorozatokat de az autó kereskedők az egyik kedvencem na meg persze a pankráció 😜
0
0
0
0
niteforce avatar
Kockafejek
😃😃 az olyan jó hogy beszarás, nem nagyon röhögök műsorokon, csak mosolygok, de azon szakadtam, leestem a kanapéról 😃😃
0
0
0
0
PGabor avatar
nincs. nem szoktam TV-t nézni.
0
0
0
0
Daenath avatar
CSI Miami, Forma 1 Magazin.
0
0
0
0
RPCJFAN avatar
Brainiac😂 Bear Grills😆 Autókereskedők,Piszkos munkák,Bogaras utazó😀
0
0
0
0
no avatar
pukkancs írta:
szinte minden ami a discovery-n meg comedy centralon, HBO-n megy 😃

végre vannak akik néznek értelmes műsorokat, nem csak vv meg birkák közt 😀 jó látni hogy vannak ilyen emberek. (végül is kinek mi az értelmes. van akinek a hulladékgyűjtő (vv) felér egy ismeretterjesztő műsorral)


Mert aztán a Top Gear meg a Beer Girls értelmes ugye? 😆
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Így jártam anyátokkal - nálam most ez a best 😀
0
0
0
0
matyi1591 avatar
Dr. House, South Park, Family Guy 😆
0
0
0
0
pukkancs avatar
szinte minden ami a discovery-n meg comedy centralon, HBO-n megy 😃

végre vannak akik néznek értelmes műsorokat, nem csak vv meg birkák közt 😀 jó látni hogy vannak ilyen emberek. (végül is kinek mi az értelmes. van akinek a hulladékgyűjtő (vv) felér egy ismeretterjesztő műsorral)
0
0
0
0
Dj Frozen avatar
-Mythbuster
-CSI
-Hawaii Five-O
0
0
0
0
dan_73 avatar
Top Gear,Gyilkos elmék,Mythbusters,Jóbarátok,NCIS,Smallville
0
0
0
0
no avatar
Barátok Közt, CSI: Miami,Marina 😆DDDD
0
0
0
0
bgreti avatar
Piszkos munkák(Discovery chanel), The Ultimate Survival with Beer Grills(D.C.), Top Gear, Bleach, Naruto kb. ennyi😆
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
én csak sorozatokat nézek+valóvilág.
Így jártam anyátokkal, Dr.House, Dr.csont, Castle, Csilkos elmék
Jan88
igaz butit a tv, de csak azokat, akik nem tudnak másról és az az életük...pl.: ilyen Barátok Közt-s bvaromságot azért nem nézek, mer olyan a bődös életbe nncs, hogy vannak 50-n a soroztba osz mindeni már megba**** mindenkit..
0
0
0
0
Ferrari avatar
Dexter a legjobb, sok sorozatott láttam már, de ilyen jót mint ez még egyet se. 2 hét alatt végignéztem mind az 5 évadot 😆
Másik kedvencem a Californication (Kaliforgia), az is hasonlóan jó mint a Dexter, de már abból is megnéztem minden leadott részt 😆
Most a Boardwalk Empire-t (Gengszter Korzó) nézem, ez is jónak ígérkezik, eddig még csak 3 részt láttam belőle.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
XFXFORCE írta:
Barátok közt.

A barátok közt akkor jó mikor verekednek benne. 😆
0
0
0
0
samy85 avatar
Szerintem a Supernatural az egyik legjobb sorozat ami a tv-ben volt, 😀van, és lkessz valaha!!!
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nincs időm tv-t nézni túl sokat kockulok. Ráadásul a tv irányít minden embert a sok hülye tv-s vársárlási cuccokkal. Pl. a csodacipő, amitől izmps lesz az ember háta. 😆 Nagyon hülyére veszik az embert ráadásul az a sok reklám. Inkább letöltök mindent és megnézem gépen reklám nélkül. 😆
0
0
0
0
DoN_BeNCe22 avatar
nekem majd a lesz TV kártyám és én is monitorrol tolom 😃
0
0
0
0
Zoli73 avatar
Én nagyon sűrűn nézem a tv-t mivel az a monitorom!😆Tv-adást már vagy 3 hete nem néztem én is max F1,autómánia meg a hasonló technikai sportok érdekelnek mást nem nézek!Én is inkább berakok egy filmet és azt nézem nem a mocsok tv műsort!😀
0
0
0
0
gigazte avatar
Való Világ most viszi a pálmát magasan!😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció