Mi a kedvenc videojátékod?

Szerző: BellaCiao, 2022. November 23., téma
Fórum » Játékokról általában
Hozzászólások: 10
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
MariusHuN avatar
1- Red Dead Redemption 2
2- God of War
3- Marvel spiderman
4- The Last of us part 1 remake
5- Max Payne sorozat
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok.

Neki a GTA 4 meg Dying Light 1 ha jól tudom de...

Találkoztam a youtubeon egy emberrel de nincsenek barátai, senki se ezért sokszor idegeskedik és a kérdés az lenne, hogy lenne-e kedve valakinek esetleg játszani vele rövidtávon, hosszútávon? Elég unalmas, nem valami élvezetes meg nehéz is egyedül és nincs senki akivel tudna játszani. Elég szomorú és megsajnáltam. Főként ezekkel játszana: Dying Light 1 és 2, GTA 4 és 5 (nem RPre), Red Dead Online, State of Decay 2. Az idősebb korú kategóriába tartozik (kb 40) így ha téged ez nem zavar az külön öröm.

Ha esetleg valaki lenne akkor felveheti barátnak a steamen és dumálhattok, megbeszélhetitek, hogy mi legyen. A steamen: Név: Constantin799, link: https://steamcommunity.com/profiles/76561198201792625

Van youtube csatornája is, szintén ezen a néven keressetek rá ha érdekel.

Köszönöm.
0
0
0
0
downuser avatar
Online mmo; SW Old Republic

Túlélős/építős; ARK Survival Evolved (300+ óra 3 hónap alatt)

Akció-kaland; AC Valhalla (360+ óra)

Szimulátor; Maneater SharkPG

FPS; most jelenleg nincs olyan
0
0
0
0
MariusHuN avatar
Több is van

- 1 Most a Ghost Recon Breakpoint a kedvencem nem bírom meg unni
- 2 God of War/ Marvel spiderman remastered Nem tudok kettejük közül dönteni
- 3 Max payne 1,2.3 örök klasszikus
- 4 Tomb Raider 2013, Rise , Shadow mind a 3 része brutálisan jó
- 5 Resident evil 4 remake ,3 remake, 5,7,Village
0
0
0
0
sean avatar
Hát nehéz egyet kiválasztani. Fallout széria nálam iszonyat durva függést okoz, vigyáznom kell vele ha elkezdem mert nem bírok leakadni róla és képes vagyok egy évre elmerülni a világában :D Ezen kívül a klasszikus Assassin's Creed részek (1-2 Brotherhood, Revelations) nagy kedvencek és a Dishonored széria is megunhatatlan számomra. Amnesia+kiegészítői, SOMA, Plague Tale Innocence és már a Requiem is felcsúszott nálam a TOP10-be.
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 3
vyne avatar
Okos ember nem jatszik kaszinoban. De aki online kaszinozik na az mar egy teljesen mas kategoriaba tartozik..
Maskulonben ne itt hirdesd ezt a szemetet legyszives.
0
0
0
0
MrPAYER avatar
@vyne: Nekem valami gépi fordítós magyarnak tűnik, inkább nem nyitnám meg azt a linket. Vagy ha tényleg ember írta ezt a szöveget egy valós ajánláshoz akkor ez a fogalmazás készség adhat okot aggodalomra 😂.
0
0
0
0
vyne avatar
@MrPAYER: Lehet valami bot agyu, kitudja 😄😄
En sem kattintanek ra amugy, mondjuk alapbol sem izgat a kaszinozas, plane nem a beallitott kamu online kaszino.. 😂
0
0
0
0
MrPAYER avatar
Hú hát csöppet sem egyszerű kérdés, konkrétan egyet kiemelni mindközül lehetetlen, inkább kategóriákra bontom.

Túlélő
-Minecraft

RTS
-Age of Empires III

RPG
-Witcher III

Nyílt világú akció
-GTA V & RDR 2 (lehetetlen eldönteni, mestermű mindkettő)

Tycoon
-Cities Skyline

Szimulátor
-Farmer Simulator mindenkori legújabb része

Kompetitív FPS
-CSGO

Battle Royal
-COD Warzone (OG Verdansk, MW S1-6 BOCW S1-2 idején)

FPS
-COD MW (2019) & COD MWII (2022)
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció