Informatikai analfabétizmus, a hülyeség netovábbja.

Szerző: carl18x, 2018. April 08., téma
Fórum » Társalgó
Gondoltam lehetne egy ilyen téma is, minap felnéztem egy facebook csoportba ahol kajak a fejemet fogtam miket össze nem írkálnak az ökrök :D GTX 980 sokkal erősebb mint a 1060 stb. A GTX 970 gyengébb mint a GTX 1050-es stb.
GT 1030 és 1050 között 5 fps különbség van LOL.

Hát nem tudom de nekem ez a sok marhaságot elolvasni és eltűrni kész kihívás inkább töröltem magam a csoportból :D Nagy részt mindig olyan emberek írnak ide akiknek egy értelmes magyar mondat leírása is kihívást jelent.
Ebbe a csoportba lenne tolni a személyes tapasztalatból átélt informatikai pupp mérgezéseket! :D

Egyik legviccesebb amit egy használt info bolt CPU a gépben I3-2100 a gép neve I3-as szörnyeteg XD Mondom WTF? :D
Az a 2 mag 4 szál nem annyira erős azért. De az is érdekes mikor valami a használt vackát drágábban adja mint a bolti ár....D

De bírtam mikor a Koolink olcsó 600 wattos tápjait is úgy dicsérték " Ha gamer gépet szeretnél és játszani kell a 600 watt" Ez már bírni fogja, elég lesz mindenre. Info boltos gyerek akarta rásózni a laikusra. Az meg bele is ugrott a kútba :D
Hozzászólások
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Még nem küldtek hozzászólást. Légy te az első hozzászóló!


Elfelejtett jelszóRegisztráció