Mit ajánlottok egy GTX 1060-hoz alaplapban?

Szerző: retek77, 2018. March 29., téma
Fórum » Asztali PC
Sziasztok, kérdésem az lenne hogy ki mit ajánlana egy GTX 1060-hoz alaplapban?
Annyira nem vagyok jártas a dologban :/
Hozzászólások: 6
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
retek77 avatar
Köszöszöm a válaszokat 😀
És bocsi, nem gondolkodtam, ugy ahogy mondod :/
0
0
0
0
gigazte avatar
Mi a fenének kell ezekhez új fórumtémát csinálni? Van vagy 20 olyan téma ahová írni tudod, vagy önmagában a videokártyánál is fel lehetett volna ezt tenni... 😊
0
0
0
0
💬 2
Puffin avatar
@gigazte: Mert egyszerűbb új topicot csinálni mint gondolkodni, meg keresni... Egyre több az ilyen ember. 😠
0
0
0
0
Rockos avatar
Az alaplap szinte lényegtelen a videókártya szempontjából, a lényeg hogy legyen rajta PCIe 16x csatlakozó. Spoiler!
Nehéz olyan lapot találni, amin nincs legalább egy.

A kérdéses elem inkább a processzor szokott lenni, nehogy túlságosan erős, vagy éppen túlságosan gyenge legyen a kártyához. Első esetben a CPU nem lesz megfelelően kihasználva, míg a GPU maximális teljesítménnyel dolgozik, másik esetben fordítva, a CPU fog nagyon pörögni és a GPU lesz kihasználatlan.
És kérlek szépen, nézz kicsit jobban bele a fórumtémákba, ezt a kérdést nyugodtan feltehetted volna a "Segítség, kezdő vagyok..." nevezetű topikban. Nem kell mindenért új témát nyitni.
0
0
0
0
💬 1
V1VOnX avatar
@Rockos: Ha erős azzal nincs baj. Inkább alacsonyabban pörögjön a proci mintsem közel 100%-on. Legalább később lesz lehetősége fejleszteni.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció