Better Call Saul

Szerző: Matt99, 2014. December 22., téma
Fórum » Film, sorozat
A Breaking Bad című sorozat "szellemi utódja" ami 2015 februárjától lesz látható az AMC-n. A sorozat főszereplője Saul Goodman lesz, és a Breaking Bad történései előtt fog játszódni. A sorozat nem lesz olyan komoly mint elődje, de drámából itt se lesz hiány. Valószínűleg több szereplő is cameo-zni fog a Breaking Bad-ből szóval már csak ezért is érdemes elkezdeni. Mivel a stáb szinte ugyanaz maradt, így a minőség garantált. Ez a topic azért készült, hogy kibeszéljük a sorozatban a történéséket, és még a sorozat előtt mindenki leírja az elvárásait.
Hozzászólások: 8
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kozi17 avatar
2016 a premier az usában valószínűleg így év eleje felé mint az első!
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Ha jól tudom már be is van rendelve. De, hogy mikor lesz azt nem.
0
0
0
0
Matt99 avatar
Szerintem eddig jobb mint a BB első évada volt. Egy olyan sorozattól ami egy feltörekvő ügyvéd életéről szól senki ne várjon Breaking Bad-ig érő magasságokat. Ez egy lazább sorozat ami inkább a drámára és a poénokra fókuszál.
0
0
0
0
Kozi17 avatar
Nem rossz, de úgy gondolom aki nem volt Breaking Bad rajongó annak ez max egy közepes...
0
0
0
0
Matt99 avatar
Na ez meglepett, nagyon remélem hogy marad a Breaking Bad-es szinkronhangja, mert az telitalálat volt.
Akkor már jöhetne a Breaking Bad 4., és 5. évadjának a szinkronnal.
Spoiler!
"ÉN VAGYOK A VESZÉLY!"
"ÉN VAGYOK AZ, AKI KOPOG!"


Az első részt megnéztem feliratosan és hozza a BB színvonalát. Kicsit lassabb, de a párbeszédek valahogy sokkal mélyebbnek hatnak.
0
0
0
0
Nogitsune avatar
[LINK]

Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar jön szinkronosan.
0
0
0
0
Matt99 avatar
Néhány sneak peek, + valószínűleg főcímzene:






Érdekesség:
Elvileg Michael Mando is benne lesz a stábban, aki Vaas szinkronhangja volt a Far Cry 3-ban.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció