The Big Bang Theory (Agymenők)

2014. June 14., téma
Fórum » Film, sorozat
Minden The Big Bang Theory (Agymenők) sorozatról!
Hozzászólások: 11
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kovesz avatar
hát ez valami király intro lett a Comedy Centraltól:

0
0
0
0
no avatar
Jaj a "Móka és Zászlók"-tól fárasztóbb dolog nincs 😃 Amúgy szerintem az lesz Leonardékkel, hogy valamit balhéznak, aztán jön valami őszinte vallomásszerűség, meghatódás és el van intézve. Ja meg még a harmadik, hogy meddig fogják még húzni a Stuart-kiköltözés dolgot. Szerintem fél vagy egy évadig ez még tuti maradni fog így 😃
0
0
0
0
winrar avatar
Family Guy mellett a második kedvenc 😃
0
0
0
0
Kovesz avatar
szeretem a 8.évad részeit , hát igen az utolsó rész : igazad van sheldonnal kapcsolatban , de én azt szeretem a karakterében hogy még mindig kicsit gyerek szellemileg , bár szerintem egyre ''komolyodik'' én öszintén szólva azt várom hogy Amy-vel jól jönnek ki a dolgokból . Nálam az igazi kérdőjeles az Leonard és Penny ugyanis ő nekik ''szurkolok'' hogy összejöjjenek a dolgaik , de a 8.évad közepe felé úgy éreztem hogy Penny nem nagyon akar esküvőt legalábbis nekem így jött le (Szeptemberben kiderül mi lesz a Vegasi dologból). Amúgy nekem a régebbi évadok 3,4,5 a favorit de persze ezután is követni fogom őket , ha kedvenc részeket kellene mondanom akkor a ''Móka és Zászlók'' részek azok amiken még most sikítok a nevetéstől.
0
0
0
0
no avatar
Láttad már az évadzárót? (s8e24) Neked mi a véleményed? 😃 Nekem kicsit az az érzésem, hogy Sheldon karaktere kicsit tompulni fog, de talán nem is annyira baj 😃
0
0
0
0
no avatar
Valaki? 😃 Van itt olyan aki követi a sorozatot most is?
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Nekem ő a kedvencem 😆
Spoiler!
https://wallpepperhd.com/wp-content/uploads/bulkimages-1396705722/Kaley%20Cuoco%20HD%20Backgrounds%20-163.jpg
0
0
0
0
MoonW avatar
Minden The Big Bang Theory (Agymenők) sorozatról
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció