Könyvek

Szerző: Sweetwater, 2014. May 12., téma
Fórum » Apróhirdetések
Hozzászólások: 14
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
https://www.kepfeltoltes.eu/images/2024/01/25/192N_vtelen_1.jpg

'Mayak – Az Eredet' című e-könyvemben az oroszországi Mayak zóna kísérteties és lenyűgöző világát mutatom be.

Ez a terület, amely a Föld legszennyezettebb helyeként ismert, az elmúlt 60 évben folyamatosan alakította a lakóinak életét. Ez a rejtély, a veszély és a túlélés helye. Az ott élő emberek alkalmazkodtak a zord környezethez, és olyan köteléket alakítottak ki a Zónával, amely egyszerre szép és tragikus. A zónában élők különböző csoportokra oszlottak, mindegyiknek megvan a maga célja és életvitele.

De amikor egy fiatal csernobili fiú megjelenik a kistimi Stalker bázison, jelenléte különös események láncolatát indítja el, amely az egész Zónát a velejéig megrázza. Csatlakozz hozzám, és elviszlek egy utazásra ebben a magával ragadó és hátborzongató világban a „Mayak – Az Eredet” című könyvben. Megismerheted a történelmet, a misztikumot és legendákat, a Zónában élő embereket és a titkokat, amelyek ezen a tiltott területen rejlenek. Ezt az e-könyvet kötelezően ajánlom mindenkinek, aki érdeklődik az ismeretlen felfedezése iránt, és megérti az emberi ellenálló képesség erejét a nehézségekkel szemben. Ajánlom továbbá a S.T.A.L.K.E.R. rajongók figyelmébe.

A könyv megvásárolható ebook formátumban:
Google Books - [LINK]
Apple Store - [LINK]
0
0
0
0
Ayistion avatar
Valaki aki esetleg olvasta az Assassin's Creed könyveket, milyen sorrendben érdemes nekiállni? Kiadás évei szerint, Spoiler!
Assassin's Creed: Reneszánsz (2009)
Assassin's Creed: Testvériség (2010)
Assassin's Creed: Titkos keresztes háború (2011)
Assassin's Creed: Jelenések (2011)
vagy pedig játék megjelenések szerint? Csak mert gondolom a keresztes háború Altair életéről szól, ami azért korábban van mint Ezio.
0
0
0
0
Dooma avatar
Sziasztok! Régóta keresem [LINK] E. B. Sledge: Pokol a Csendes-óceánon A hős alakulat című könyvet . Valakinek nincs meg véletlenül ?
0
0
0
0
TheRiddlerr avatar
Teszek itt egy próbát, hátha: Dragon Ball manga sorozatot keresem egyben.
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
John Shirley Bioshock: Rapture a víz alatti város, könyvet nem tud valaki esetleg, ha van eladó írjon privátban. Köszi.
0
0
0
0
💬 5
Warlordcommander avatar
@Moon_Breaker: De itt csak e könyvek vannak, nekem fizikailag megfogható kellene. 😀
0
0
0
0
no avatar
@Warlordcommander: [url]https://bookline.hu/product/home.action?_v=John_Shirley_Bioshock_Rapture_A_viz_&id=110240&type=22[/url]
[LINK]
[LINK]
0
0
0
0
Warlordcommander avatar
@Palanova: Az összes magyar oldalon végignézeggettem már de mivel kifutott termék sehol se kapható, ezért is kérdeztem meg itt hátha van valakinek akinek már nincs rá szüksége és eladná. Magyar nyelven kellene. Azért köszi a linkeket ha később se találok lehet beszerzem makd amazonról.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@Warlordcommander: Írtam privátot!
0
0
0
0
Dooma avatar
Eugene B. Sledge - Pokol a Csendes-óceánon c. könyvet valaki nem tudna ?
0
0
0
0
no avatar
Eladó középiskolai tankönyvek (9-12. évfolyam)

Eladók a régi, ténylegesen megkímélt gimis könyveim. Minden tantárgyból megvannak, féláron vihető az összes (ha tudsz olcsóbban, akkor annyiért). Több darab esetén posta is szóba jöhet.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Én eladnám a Fegyencedzés könyvemet 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció