Bajnokok Ligája tippverseny

Szerző: gigazte, 2012. September 29., téma
Fórum » Sport
Szabályok:
- minden mérkőzésre legkésőbb a mérkőzés kezdete előtt 1 órával lehet tippelni

- a mérkőzés végkimenetelének pontos eltalálása 3 pontot ér (pl. végéredmény: 2-0, tipp: 2-0 -> 3pont)

- a mérkőzés végkimenetelének és gólkülönbségének eltalálása 2 pontot ér (pl. végeredmény: 1-3, tipp: 0-2 -> 2pont)

- a mérkőzés végkimenetelének eltalálása (tehát, hogy ki nyeri a mérkőzést) 1pont

- a mérkőzés végeredménye a 90 perc alatt született eredményt jelenti
Hozzászólások: 1 115
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
19ati93 avatar
gratulalálok almos! jövőre visszavágó 😆 próbáld megvédeni a címet mint a rendes bl-ben,nem könnyű..nekem se ment 😆

Atleti jó volt azt hittem megvan nekik,aztán jött Ramos 😲 és ott össze is roppantak,csoda amúgy hogy addig ilyen jól bírták,de jó meccs volt 😊
0
0
0
0
gigazte avatar
Általában az nyer, aki osztogatja a pontokat!😆
0
0
0
0
almos avatar
Köszi, kiváncsi vagyok ki nyerte meg. 😆
0
0
0
0
almos avatar
Összesitett tabella lesz?
0
0
0
0
Viktore avatar
Mit érdemelt az Atletico? 😃 szétrúgta a Real játékosait.. 😃 sajnos mindkét oldalon voltak hiányzik arról nem is beszélve Ronaldo épp hogy felépült egy hetet nem is edzet.. meg is látszott teljesítményén.. 😃 Atletico talált egy gólt Casillas hibájából második félidőben nem is jöttek támadni, csak David Villa.. antifocival nem lehet BL-t nyerni.. 5 perc hosszabbítás még lehet kevés is volt hány szabálytalanság volt a második félidőben? 😃 + voltak cserék is meg már húzták az időt mint állat.. meg Ramos 93 percben fejelte a gólt..

adam990304 https://s3.amazonaws.com/lolsnort_prod/photos/13/small/Haters-gonna-hate.jpg 😆
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Lassan át kell menni a VB tippverseny topicba 😆
0
0
0
0
Lizard avatar
Az érzés amire 12 évet kellett várnom újra beköszöntött.....Hala Madrid😂
0
0
0
0
Adam996 avatar
A Real érdemelte a trófeát miután az 58. percbe bejött Isco és Marcelo labda se volt az Altetinél meg a Real térfelén tény hogy az Atleti is nagyot ment idén a bajnokságot teljesen megérdemelten nyerte meg de a bl a Real-nak járt és nem csak ezért a meccsért hanem ahogy ide eljutottak meg amilyen régóta várnak rá és valljuk be az Atletinek Casillas hibáján kívűl nem sok helyzete volt hosszabbításban meg kijött a keretek közti különbség az Atleti lépni se tudott úgy elfáradtak az 5 perc hosszabbítás is jogos volt az 5 csere miatt meg az időhúzás miatt és a gól is a 93. percbe jött szóval az 5 percet felhozni teljesen lényegtelen.
0
0
0
0
Lacessz16 avatar
Hát Sztem Adamnak igaza!! A realnak van a legbunkobb hátvédsora!!!
Föleg ramos meg pepe állandoan arcoskodnak!
0
0
0
0
Colonir avatar
Bale többe került mint az egész Atletico keret.
0
0
0
0
Zsolttt1 avatar
az atletico örülhet hogy nem emberhátrányban játszott a meccs nagy részében...1-2 pirosat megérdemeltek volna..
0
0
0
0
dotta98 avatar
Nem megérdemelni kell,hanem megnyerni! 😀 De természetesen az Atletinek már a meccs előtt se volt vesztenivalója,hatalmas szezonon vannak túl.
0
0
0
0
gigazte avatar
adam990304: Szerintem te a Barcára gondoltál!
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Nem tudom miért kell lenézni a csapatokat.
Ez nem fifa srácok,nyert a Real és kész,el kell fogadni.
Az Atl. Madrid is szép sikereket ért el,szó se róla,de az már gáz,hogy itt sírtok mint a kislányok...
0
0
0
0
no avatar
lbence: Szerintem a beképzelt , legundorítóbb jelzők pont , hogy a Real-ra illenek , nagyon is. Nyisd ki a szemed.
0
0
0
0
lbence1997 avatar
Ezt aláírom, tényleg nagy szó, hogy ilyen kis költségvetéssel megnyerték a bajnokságot és bejutottak a döntőbe is, de azon a tényen nem változtat, hogy egy beképzelt favágó csapat...
0
0
0
0
Lacessz16 avatar
Bence aztis nézd hogy Az egész atletico kbannyit ér mint CR+Bale!! és mégis bejutottak döntöbe!!
+ még simeone meg mennyi mindent kihozott ebböl a kis csapatból!!!
0
0
0
0
lbence1997 avatar
Di Maria és Ramos voltak a meccs legjobbjai. 😀 Ez az Atletico meg a világ egyik legundorítóbb csapata, a játékosok és az edző egyaránt.
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Lacessz16:Miért is érdemelte meg volna jobban? Godin góljánál jó nagy hibát követett el Casillas. Azon kívül nem is volt nagyon helyzetük. Meglátszódott Costa és Arda hiánya nagyon. Ramos 7 meccs 6 gól. 😃 Onnan már biztos voltam benne, h a Real befogja húzni a meccset. Marcelo és Isco sokat lendített a játékon. Khedira helyett egyből Iscot kellett volna játszatni sztem. Nem szeretem Khedirat, nagyon passzív a játéka egy középpályáshoz képest. BBC hármas nem víllogott, elvoltak tűnve 90 percig mint szürke szamár a ködben. 😞 Többet vártam tőlük. De azért szép volt fiúk. HALA MADRID
0
0
0
0
lbence1997 avatar
Lacessz16, 4-1 és ők érdemelték volna meg? 😲
0
0
0
0
Lacessz16 avatar
Atletico érdemelte volna meg a legjobban!!
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Szép volt Real Madrid szép volt Atletico Madrid 😀
0
0
0
0
gigazte avatar
A Real Madrid ugyanúgy megérdemli, ezt a trófeát! Megküzdöttek érte, és drámai fordulattal, de megnyerték! A játékvezetők nem is hibáztak, így nem értem, hogy miért billent volna az esély a Real felé! Elfáradt az ATM, ami egy ilyen szezon után érthető!
0
0
0
0
Belchior10 avatar
Szép volt Real! Megvan a 10.!!!

Atléti is nagyot küzdött, le a kalappal előttük.
0
0
0
0
neuroflex avatar
Tejesen meg érdemelte nagyon Boldog vagyok😀
0
0
0
0
Colonir avatar
Bármit mondtok, ezt az Atletinek kellet volna megnyerni. Az meg, hogy cakür is ott volt bìróként egyenesen a real felé billentette az esélyeket.
0
0
0
0
gigazte avatar
Ramos!!! A szomszédok, ha nem nézik a meccset, akkor is tudják!
0
0
0
0
Colonir avatar
Ramos !! 1-1 Megmondtam, hogy 1-1 lesz 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
Az a gól inkább Casillas érdeme! Ha a Real bukik az 100%-osan a menedzsernek lesz köszönhető!
0
0
0
0
Colonir avatar
Atletico gól Godin 😃
0
0
0
0
almos avatar
Real Madrid 1-1 Atletico Madrid
0
0
0
0
no avatar
Én nem az Atleticonak szurkolok, hanem a Real ellen!
(Mondja ezt egy Bayernes, savanyú a szőlő 😞 )

De ha van rá egy 4000-es szorzó megnyerem a tippversenyt 😃
0
0
0
0
Zsolttt1 avatar
ejj 0-38...már a 0-5-re is 401-es szorzó van..😃 0-38 ra mennyi lenne?😃
0
0
0
0
neuroflex avatar
Dono:úgy legyen hajrá Atletico ( De Remélem Real nyer majd)
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Dono: Te oszt IQ bajnok lehetsz. Bár látom az 38 hűen tükrözi, h téged mennyivel áldott meg a jó isten. 😆 Spoiler!
Ha elírtad és 0-3ra akartál tippelni, akkor bocs. De elkell, h szomorítsalak a Real fog nyerni. 😀
0
0
0
0
no avatar
Real Madrid 0-38 Atletico Madrid
0
0
0
0
no avatar
Real Madrid 2-2 Atletico Madrid
0
0
0
0
Bicike avatar
Real Madrid - Atletico Madrid 2:1
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
3-1 re nyer a Madrid. 😆 Spoiler!
Real
0
0
0
0
neuroflex avatar
most megint félek de ez van
Real Madrid 0-3 Atlético Madrid
Ha még is Real fog nyerni akkor boldog leszek
0
0
0
0
dotta98 avatar
Real Madrid 3-1 Atlético Madrid
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Real Madrid 2 - 1 Atlético Madrid
0
0
0
0
no avatar
Real Madrid 4-2 Atlético Madrid
0
0
0
0
gigazte avatar
Már megnyerte, de attól függetlenül még lehet tippelni.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció