Apple iOS

Szerző: KornelHQ, 2012. September 10., téma
Fórum » Szoftver
Ezt a Fórumtémát azért hoztam létre, hogy azok akik Apple számítógépet használnak, minél többet tudjanak kérdezni/segíteni azoktól/azoknak akiknek bármi problémája van.

Továbbá, hogy minél előbb meg lehessen tudni, hogy egy adott játek lesz-e majd Mac -re és ha lesz, akkor milyen gépigénnyel várható, és itt lehet beszélgetni a különböző iOS-es eszközökről is (iPhone, iPad...)
Hozzászólások: 64
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Sziasztok most vettem egy új iPhone 7 est, zenét szeretnék áttenni rá egy Acer laptoptlról de nem sikerül mert nem ismeri fel a mappákat az iphonba vagyis hát egyet igen az a DCIM ami ugye a képeké. És oda sem tudok zenéket másolni. Szeretnék segítséget kérni.
0
0
0
0
💬 4
BenuGT avatar
@AndrisCsesznok: Hali , töltsd le az iTunes-t, azon belül menj a zenére , és simán másolás-beillesztéssel már tudsz is zenét rárakni 😀
0
0
0
0
bukta2 avatar
@bassus16: kösz! ez nekem is segített! 😉
0
0
0
0
bassus16 avatar
@bukta2: Nagyon szívesen. 😃
Sajnos én is átestem ezeken friss Iphone vásárlása után.
0
0
0
0
hashimoto avatar
Meg tudtam volna csinálni, ha lett volna itthon hozzávaló csavarhúzó, és eredeti akksi. 😃
0
0
0
0
Zoli869 avatar
Szívesen még az lett volna a tanács, hogy vidd be szervízbe 😀
0
0
0
0
hashimoto avatar
Sajnos Én is csak ennyit találtam róla, ma bevittem egy szervízbe, ott aztmondták meg tudják csinálni.

De, köszönöm a segítséget Zoli. 😀
0
0
0
0
Zoli869 avatar
bszilvagyi ezt találtam a hibáról.

Error 23, 28, 29: a restore folyamat végén kapod, az adatok már törlésre kerülnek, viszont a restore sikertelen, és a készülék recovery vagy DFU módban ragad. A hiba oka valószínűleg hardveres (általában akkumulátor), kivizsgálást igényel
0
0
0
0
hashimoto avatar
Hali!

Lenne egy problémám. Tegnap vettem egy Iphone 4s-t, és frissíteni akartam 8.4-ről 9.3.5-re. De, ezután csak az itunes-os csatlakozós kép fogad, visszaállíani nem lehet, frissíteni sem lehet, az itunes 29-es hibát dob. Az akksi cserélve lett benne, egy (Apple iPhone 4S gyári akkumulátor (1430mAh, 616-0579))-ra.
0
0
0
0
no avatar
iPhone SE-re váltanék, Androidos telefonról. Az lenne a kérdésem, hogy a Need for Speed No Limits mentésemet át tudnám valahogy hozni?
0
0
0
0
philips20 avatar
Mi többet vártál ?

Ennél többet nem nagyontud nyujtani más.
Én IP5 ről váltottam IP6s re, na itt tényleg többet vártam! Mármint rendszerben való gyorsulást, de csak minimális volt a különbség. De játék alatt!! Hu ott nagyon komoly a különbség!!
0
0
0
0
Kaktuszmalac94 avatar
Én, kb 5 hónapja használom az iPhone 5s készülékemet, és megmondom őszintén többet vártam... Egy Samsung Galaxy S3-ról tértem át, nekem csalódás volt az s3-is és ez is. mindkettőtől többet vártam! a kövi telóm biztos, hogy Lumia lesz! 😜
0
0
0
0
FekaRap avatar
6.1el anno a i4em jo volt nagyon 😀
7es rendszer tenyleg levett a tempojabol sajnaa
0
0
0
0
Puffin avatar
Most adtam el nemrég egy kitűnő állapotú Iphone 4-et, 16GB-os, független, 25ezerbe. Ideiglenesen azt használtam amíg vettem másik telót. Nekem az már marha lassú volt. (netezés, meg stb)
0
0
0
0
FekaRap avatar
meg ugye HD-ba vesz fel videót a teló..
na meg a 5mp-eles képek
0
0
0
0
Krissz avatar
Akkor ez felejtős lessz, mert nálam még erre jönnek a zenék is 3-4GB
0
0
0
0
FekaRap avatar
azért kevés a 8 mert kb a 7.1.3 5-6gbot foglal..
0
0
0
0
Krissz avatar
Rendben, köszönöm a segítséget! 😀
Asszem ez pont hogy 8as :/
0
0
0
0
FekaRap avatar
mindjart küldök privatba képeket milyeneket lőttem vele 😉
megéri, és 20körül lehet találni.. csak ne 8gb-osat vegyél!
0
0
0
0
Krissz avatar
Jaah, hogy 1 mag 512 a 4 be az más.
Akkor viszont gáz, hogy enyém 2maggal kapott 10k-t. (igaz az enyém Nokia Lumia 620 nak is ***ott, lemaradt az csak 9k-t kapott, azért szégyen, mondjuk én utálom a Lumiákatt, bocsi OFF)

De megérné, azért hogy gyenge a hw je, nem?
Kamerája gondolom az jó, meg zenehallgatásra kellene igazábol, meghogy ne laggoljon, faggyon.
0
0
0
0
FekaRap avatar
igen mert annak erősebb a hardware.
igen mert a sima 4be 1mag van 512mb rammal..
4s meg 2magos 512mb 😀
sima 4 az 1magos és ugy kapott 9k-t 😃
0
0
0
0
Krissz avatar
De 4S re arra meg van frisseb is asszem.

Ezen egész jól ment a rendszer,7.3 volt rajta akkor, laggmentes, minden, csak egy játéknál elég sokáig töltötte be 😕

Benchmarkon olyan 9k pontot kapott csak, miért?
Mikor az én telom az 10k-t kapott, pedig a konfig hasonlo, 2 mag 512RAM (csak enyémbe nagyon rossz kamera, meg vmi GPU van benne)
0
0
0
0
FekaRap avatar
7.1.3 a legfrissebb 4-re ha jól emlekszek, egyszerűen nem bírja a 9-et hardware. 😀
0
0
0
0
Krissz avatar
Igaz amúgy hogy nemlehet frissíteni, mert sima 4 es? Haveromén ios7 van

Nah mostmár csak kell hogy vegyen 6S-t és akkor ezt eladja 😂
0
0
0
0
FekaRap avatar
Első Apple telonak pont jo 😀
0
0
0
0
Krissz avatar
Jah bocsi, igazad van az lett kivéve a kinálatból asszem, akkor 64GB os, mondjuk az még drágább, de zenéimnek kell a hely.

Hát az tuti akkor tudom értékelni, csakhát lehetne gyűjteni még meglenne 😞

Amúgy haverom lehet elfogja adni (lehet, még nemondta biztosra) az iPhone 4 ét asszem sima 4es, és emiatt nemtud rátenni iOS 9 et, legalábbis aztmondta, és 20k körül adná, megérné?
Jó állapotban van, volt a kezemben is.
(kicsit a zenerátétel bonyolultnak hangzott az iTunessal aztán nemtom)
0
0
0
0
DJROB007 avatar
Krissz: nincs 32gb-os 6s. de nem is ajandekba kell varni hanem meg kell erte dolgozni úgy tudod értékelni igazan.
0
0
0
0
FekaRap avatar
2db iphone 3GS , iPhone 4, iPhone 4S
2db iPod Touch 3, iPod Touch 4
imádtam őket.. 😉

régi, és még mindig kapja a frissitéseket, nem fagyogat orrba szájba mint a droid 😃
0
0
0
0
Krissz avatar
iPhone-t nagyon elfogadnék, ugyvigyaznek ra mint vmi kincsre 😃
Venni nemvennek, mert rohadt drága nekem, de ajándékként nemutasitanám vissza, egy iPhone 6S-t Asztroszürkében 32GB osat, almazöld tokkal, fóliával, és kb ennyi 😃
0
0
0
0
Krissz avatar
Multkor kezembe kerülhetett egy iPhone 4, és mint egy kisgyerek elvoltam vele, tök jó felhasználóbarát, gyors, kényelmes teló, minden 5ös, nagyon bejön 😀 Tom régi készülék de akkor is odavág
0
0
0
0
Joker avatar
Véleményem a mac-ről.
https://kepfeltoltes.hu/150712/community_image_1424020388_www.kepfeltoltes.hu_.gif
0
0
0
0
Slier avatar
gyorsnak gyors a 7 de kegyetlenül instabil, néhol akad ami elég idegesítő (ipad 4 ios7)
0
0
0
0
kaizinger avatar
valaki tudna segiteni iphone ra akarom rárakni a zenéimet kivannak választva hogy mit rámegyek hogy oké szikronizálja és nem teszi rá a telefonomra:S
egyébbként jail breakelt😃
0
0
0
0
Francios avatar
Nektek hogy megy a 7, mert nekem baromi lassú, főleg gépelésnél.
0
0
0
0
Slier avatar
ne kezdjük itt is az android és ios háborút, mindkettőnek megvan az előnye és hátránya kinek melyik tetszik jobban, nekem van ipadem, iphoneom, előtte volt androidos telefonom, én az ios-re szavazok de hát ízlések és pofonok 😀
0
0
0
0
niteforce avatar
Francios írta:
Szasztok!
Ipad-re hogy lehet fájlokat küldeni? Eddig, csak úgy mutatott néme hajlandóságot, ha mac-el kötöttem össze, de Windowsos notival nem bírtam rájönni.



Itunes 😃
0
0
0
0
Francios avatar
Szasztok!
Ipad-re hogy lehet fájlokat küldeni? Eddig, csak úgy mutatott néme hajlandóságot, ha mac-el kötöttem össze, de Windowsos notival nem bírtam rájönni.
0
0
0
0
MonsterKillerB avatar
Ha! Nem lehet egyenlőre fölrakni Win8-at OsX mellé... Remélem így is marad! 😃
0
0
0
0
MonsterKillerB avatar
Valaki érti a lényeget 😃
0
0
0
0
szucsa avatar
AnonimMC írta:
Jó de mondjuk egy PC abban az árban ami az Apple én van sokkal jobb 😜

Mit értesz "jobb" alatt? A Mac-et nem játékra veszik az emberek, hanem kisebb-nagyobb munkákra vagy a megbízhatósága miatt. 😉
0
0
0
0
The Emptiness avatar
hector maio írta:
alex1997 írta:
1 rakat....................................... Nem lehet tesztreszabni (alapból ) rühellem

Android a nyerő!!!


És ki kérdezett?😃

És téged ki? (:

Ja amúgy átszerkeztwettem mert mindig összekeverem a ifon on futó op rendszert a mec eken futóval bocsi (: rájöttem hogy itt gép rőlvan szó és nem a telefonról.
0
0
0
0
Adam996 avatar
alex1997 írta:
1 rakat....................................... Nem lehet tesztreszabni (alapból ) rühellem

Android a nyerő!!!


És ki kérdezett?😃
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Inkább Windows Mer az nem anyira 1 szerű és én szeretem a bonyolult dolgokat + még sorolhatnám..............bármaddig
0
0
0
0
Sanchez avatar
A gépigénynél lévő OS-nál láthatod, hogy itt nincs Mac-re gépigény.
0
0
0
0
MonsterKillerB avatar
Ezen az oldalon nincs a játékoknál feltüntetve, hogy melyik van OSX-re is optimalizálva? Vagy van annak valami módja, hogy megtudjam, hogy melyik játékok támogatják egyáltalán?
0
0
0
0
Faith Manson avatar
Már bocsánat, de ennek a fórumnak miért lett Apple IOS a neve, amikor ez ha jól sejtem egy főleg Apple asztali vagy lapos gépekkel foglalkozó témának indult.

Na mind1

Olyan problémám volna, hogy most épp nem tudom fölrakni a Windowst partícióba. Egyszerűen nem engedi!
OS X Mountai Lion-t használok (10.8.0)
0
0
0
0
KornelHQ avatar
Latom azert tenyleg hasznos kis tema lett 😃

hector maio írta:
Ha már Apple-ról van szó nem csak a gépekről lehetne beszélni hanem iPhone, iPad, iPod 😃


Igen vegulis ezekrol is lehet itt szo, csak en nagon hianyolom a gepigenyrol a Mac -es konfig megadasat, valamint a jatekokhoz elerheto Mac rendeszerkovetelmenyeket.

Es keves az olyan forum, ahol apple rendszeru cuccokkal foglalkoznak.
0
0
0
0
Sanchez avatar
Első lépésben engedélyezned kell BIOS-ba a VTX virtualizációt. Utána töltsd le ezt: Snow_Leopard_10.6.1-10.6.2_SSE2_SSE3_Intel_AMD_by_Hazard Miután megvan a VirtualBox konfigurációjánál a Rendszer fül alatt vedd ki a pipát az EFI engedélyezése elől. Ezután a Képernyő fül alatt adj neki max adható videómemóriát és kapcsold be a 3D gyorsítást. Utána már kezdheted is a telepítést a letöltött ISO-ból.
0
0
0
0
molfer98 avatar
Ezt hogy lehet megcsinálni?? 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció