Milyen felvevő kártyát vegyek?

Szerző: Metalmate, 2012. August 17., téma
Fórum » Asztali PC
A cím mindent elmond szerintem.

Én kezdeném is: Milyen viszonylag olcsó de jó minőségben vevő kártyákat tudtok?
Hozzászólások: 18
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Tudna valaki segíteni, hogy kell beüzemeltetni az AVerMedia LGP Lite-ot?
Találtam egy videót: https://www.youtube.com/watch?v=5kP2rob0ofE
És az lenne a kérdésem hogy az LGP Lite-ból muszáj kivezetni a monitorba vagy elég ha megy egy kábel a gépböl a monitorba és egy az Felvevökártyába?
És az audiót azt hogy is kellene, mert azt nem értem. Szeretném hogy felvegye a gépen a hangokat és a mikrofont is.
Elöre is köszi.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
AVerMedia Live Gamer Portable Lite

Ez USB 2-es, de hardveres tömörítést használ, akár csak a C985, azaz nagyon alacsony a CPU használat.

Ez itthon kb. 26k, tehát 100 euró alatt van, ha a mostani árfolyamot nézem.
0
0
0
0
no avatar
Tudnál valami jót mondni, ami nem is túl drága, mert Roxio-t találtam 100 euroért, C985 meg 160 euró és ezért gondoltam inkább a roxiot.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A leírás alapján jónak tűnik, bár személyes tapasztalatom nincs vele. Ha jól látom ez is h264-es tömörítésben vesz fel. Viszont csak alacsony a videó felvételnél a bitráta (15 mbps). Néztem róla több tesztet, van ennél jobb is. Ráadásul az a vicc, hogy elvileg csak a CD-n van hozzá driver, az internetről nem lehet leszedni hozzá semmit se. Ez elég érdekes...

Inkább valamilyen Avermedia-t ajánlanék.
0
0
0
0
no avatar
Hát csak egy doboz és ezért gondoltam 😃 de szerinted jó felvételezésre, mármint PC-re?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A Roxio HD Pro az tudtommal felvevő kártya.
0
0
0
0
no avatar
Hello
A Roxio HD Pro szerintetek alkalmas (nem kártya) ?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ha már megvetted, akkor már nem sokat számít. Nekem a C985 van meg. azzal meg vagyok elégedve. 😀
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Avermedia broadcaster HD C127-ről vélemény? Most vettem meg....
0
0
0
0
bobekrisz avatar
De ha felteszed a youtubra a vidit akkor a legutolsó oldalra kerül és az sem mindegy menyi címkét írsz a vidire 😃
0
0
0
0
Erik94 avatar
És a winchesteredtől is függ milyen gyors mennyire jó...
0
0
0
0
niteforce avatar
Szerintem hülyeség csak azért kiadni ennyi pénzt, hogy levideózhass egy olyan játékot, amiről van másik 1 millió vidi.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A videfelvételhez proci kell inkább. Mert amikor benyomom a fraps-et az GPU kihasználtság csökken, míg a procié nő. Másrészt nem arra a vinyóra kell venni, amelyiken a játék van.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Metalmate írta:
mofler98: Akkor ennyi erővel a fejhalgatót is lehetne odavenni...
Kmisi99: De viszont sokkal helytakarékosabb egy videó felvevő programnál, és 30 000-ért még nem kapsz olyan vidikártyát ami mondjuk egy BF3 tud venni megfelelő FPS-el...😃

Én 25 000 tudtam venni. 720p be tudok videózni 60fps el
0
0
0
0
Erik94 avatar
Minek ennyi topik?
Amikor ott van a Minden a felvevőkártyákról topik is már...
Felesleges 2 topok.
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
Metalmate írta:
mofler98: Akkor ennyi erővel a fejhalgatót is lehetne odavenni...
Kmisi99: De viszont sokkal helytakarékosabb egy videó felvevő programnál, és 30 000-ért még nem kapsz olyan vidikártyát ami mondjuk egy BF3 tud venni megfelelő FPS-el...😃


De 40ért már igen
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Szerintem a felvevő kártyáknak abszolút nincs értelme pc ben csak ha nem akar az ember konzolt videózni. Hisz egy felvevő kártya 30-40 000. Ennyiért már olyan vga-t kap az ember hogy bőven meglesz annyi fps hogy szaggatás nélkül tudjon videózni jó felbontás mellett.
0
0
0
0
molfer98 avatar
Szerintem felesleges téma. Ott van a "Milyen kiegészítőket vegyek?"
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció