Freerun/Parkour

Szerző: FrostnovaZ, 2012. February 29., téma
Fórum » Sport
Akik szeretnek háztetőkön ugrálni, falakon mászkálni és hasonlók azoknak itt a helyük. Kíváncsi vagyok, hogy ki milyen régen űzi ezt a "sportot" és ki milyen trükköket tud. Én kb 2 éve csinálom, az egyetlen baj az, hogy Budapesten nincs olyan sok lehetőség, így nem lehet olyan sok kunsztot csinálni.
Hozzászólások: 20
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Ez veszélyes sport vigyázzatok magatokra.
0
0
0
0
19ati93 avatar


nézni is nagy élmény szerintem, itt egy jó példa,egyszer próbáltam nyakam majd ki tört 😆
0
0
0
0
Koppy96 avatar
Én is tolom, mondjuk mostanában nem annyira. De én is falusi vagyok és nincs sok lehetőség.... Inkább vaultokat tudok. Monkey vault, lazy vault, Grab vault. Falra lelfutni is tudok valamilyen szinten. Most a Wall Spin-t gyakorlom. Egyszer már majdnem sikerült 😃D
0
0
0
0
no avatar
Én mindenképp meg akarok majd tanulni parkourozni, csak hát én is falusi gyerek vagyok szóval sok lehetőség nincs 😆 Majd ha később városba költözök ott remélem lesz majd pár jó hely/tető 😃
0
0
0
0
Andy avatar
Rohanok, mászok, ugrálok, nem igazán mondanám parkournak de valami olyasmi.
( És igen szeretek "háztetőkön ugrálni, falakon mászkálni és hasonlók" ) Mondjuk az is igaz hogy tériszonyom van...
Együtt a kettő MÉG élvezetesebb! 😉
0
0
0
0
Sicu33 avatar


Ebbe a Klipbe is vannak ilyen mozdulatok😀
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
hát igen, az nagyon is közrejátszik 😆
0
0
0
0
Toma97 avatar
Az emberben meg van a félelem azt szaltónál azért kell egy kis önuralom,önbizalom.
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
azért mondom van 1-2 hely 😃
0
0
0
0
Toma97 avatar
Nem voltam sokat bp-n de biztos vam legalább 1 -hely ami jó
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
hát ja 😆 de mondom itt városban sincs OLYAN sok lehetőség...😕 jó azért van 1-2 hely ahol jól lehet (pl Margit-Sziget) de olyan helyek ahol akár a háztetőkön is lehetne tolni, olyanok nincsnek...
0
0
0
0
Sicu33 avatar
jó de a városba szaladgálni sokkal jobb mint egy padon de kezdések megteszi sőt.😆
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
igazából mindenhol az a baj, hogy terepnek nincs jó adottsága 😆 de ammi egy paddal is lehet gyakorloni 😃 (átpördülni rajta meg ilyenek... 😜 )
0
0
0
0
Sicu33 avatar
jaj de faxa téma én megakartam tanulni csak itt nincsenek olyan jó helyek.De mindig lenyűgözött a B13 film😎
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Toma97 írta:
Én szeretném megtanulni ,de faluban lakok ezért nincs nagy lehetőség majd nyáron,meg középsuli és akkor majd 100% megtanulom.
Amúgy Roll,1-2 vaultot tudok


az úgy nem rossz 😃 olyat majd én is megszeretnék tanulni 😃
0
0
0
0
Toma97 avatar
Én szeretném megtanulni ,de faluban lakok ezért nincs nagy lehetőség majd nyáron,meg középsuli és akkor majd 100% megtanulom.
Amúgy Roll,1-2 vaultot tudok
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
hát nem mondanám komoly parkour-özésnek, mondom részben mert itt bp-n nincs annyi lehetőség, meg azért szaltózni nem tudok 😆 de haverommal ilyen vár romokn szoktunk mászni meg végig futni rajtuk meg hasonlók 😃
0
0
0
0
BRUgamer avatar
komoj parkour-ozol ? én még nem probaltam 😀
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Akik szeretnek háztetőkön ugrálni, falakon mászkálni és hasonlók azoknak itt a helyük. Kíváncsi vagyok, hogy ki milyen régen űzi ezt a "sportot" és ki milyen trükköket tud. Én kb 2 éve csinálom, az egyetlen baj az, hogy Budapesten nincs olyan sok lehetőség, így nem lehet olyan sok kunsztot csinálni.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció