Airsoft

Szerző: FrostnovaZ, 2011. December 16., téma
Fórum » Sport
Ebben a témában meglehet osztani élményeket, tehettek fel kérdéseket,
esetleg különféle taktikákat meg szóval mindent ami az Airsofthoz kapcsolódik.
Hozzászólások: 120
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
greenmelon avatar
Revengex írta:
shootONE nevezetű

Na hát ezt a márkát se hallottam még. 😃 BBOne-t ismerek.
Megbízható márkák amúgy a Guarder, Blaster, BBOne.

Mennyibe került ez a shootONE?
0
0
0
0
greenmelon avatar
Revengex írta:
Megoldódott, csak annyi volt vele a baj, ami nem is baj, h a cső melett volt egy kis fekete pocok, amit meg kellett húzni kicsit 😃
Amúgy jelenleg azt lovoldozom amit adtak hozzá, de vettem más rendes BB-t is. Mért mi baj van a Wellel? nem találtam más márkájú jó as csipát 😃

A Well az alapvetően belépőszint alatti minőséget képvisel, bár a csipa egész jó egy TM tuning kittel.

Amit adtak hozzá BB-t, azt most dobd ki a kukába, mert tönkrevághatja könnyen a fegyvert! Amit vettél az milyen márka?
0
0
0
0
Revengex avatar
Megoldódott, csak annyi volt vele a baj, ami nem is baj, h a cső melett volt egy kis fekete pocok, amit meg kellett húzni kicsit 😃
Amúgy jelenleg azt lovoldozom amit adtak hozzá, de vettem más rendes BB-t is. Mért mi baj van a Wellel? nem találtam más márkájú jó as csipát 😃
0
0
0
0
greenmelon avatar
Revengex írta:
Vettem 1 Well MB03-as mesterlovész puskát, full új, most volt kibontva. A baj vele csak annyi, h nem lovi a ki a lovedéket, bele van rakva a tárba, berakom a puskába, felhúzom a boltot és... meghúzom a ravaszt és annyi... semmit nem csinál. Otlet?

A Wellnél ez szinte általános, mivel a leggyengébb márka a piacon. 😀
Rendbes BB-t raktál bele legalább, vagy azt a sorjás szart amit adtak hozzá?

Ha újonnan akartok as-t venni:
[LINK]
Ha használtan:
[url]http://softair.hu/viewforum.php?f=97&sid=38e18a177a78ab3bf54ded050c8ee4e3[/url]
0
0
0
0
DCMAN avatar
ez elég szivás akor..jaja vissza kell vinni
0
0
0
0
patrikk911 avatar
Vidd vissza gondolom van rá gari
0
0
0
0
Revengex avatar
Vettem 1 Well MB03-as mesterlovész puskát, full új, most volt kibontva. A baj vele csak annyi, h nem lovi a ki a lovedéket, bele van rakva a tárba, berakom a puskába, felhúzom a boltot és... meghúzom a ravaszt és annyi... semmit nem csinál. Otlet?
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
na én szombaton megyek 😜 remélem nem fog esni a hó 😆
0
0
0
0
FaLchioN avatar
Ilyen airsoft gunt én is akarok,de kva drága.
Egy AK,vagy ACR jól jönne pedig 😃
0
0
0
0
FrostOff avatar
adam990304 írta:
Nekem tud valaki ajánlani,hogy milyen M4AI-et vegyek?Meg majd arra egy holographic sightot foregrippel.
Tudni nem tudom de www.airsoftdepo.hu itt nézz körül
0
0
0
0
no avatar
Nekem tud valaki ajánlani,hogy milyen M4AI-et vegyek?Meg majd arra egy holographic sightot foregrippel.
0
0
0
0
no avatar
Lord107:Ha megveszed,akkor egy csapatban leszünk 😆 meg hanekem is lesz persze 😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
sztem nagyon jó kis csúzli 😃
ha lesz paprika napok (az csak itt van😆😉 akk veszek nagy puskát is 😃
0
0
0
0
patrikk911 avatar
Trabantra felszerelni mekkora lenne rá mint a cod ok ban a z a fekete kocsi
0
0
0
0
Lord107 avatar
azbizony írta:
Kmisi99 írta:
azért ez már egy embert megölne 😆



Hát már sztem akkor is ha fele annyi ideig lőné mint a tv-t 😆


Én ezt talicskába tolnám, és úgy játszanék 😆
0
0
0
0
no avatar
Télen szoktak lenni meccsek?Amikor jó van?Tök jó hangulata lehet.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
airsoftra minek supressor?😆DDD
0
0
0
0
no avatar
Nekem egy M4A1 Holographic Sight+Foregrip+Supressor és esetleg egy zseblámbpa és persze egy sidearm 😆
0
0
0
0
cseszka avatar
hnemaria írta:
volt egy automata ak47 esem, de olyan vacak golyókat adtak hozzá, aminek a közepén körbe ilyen forrasztási nyom van, vagy a két fele elcsúszott egymáson. 20 golyót kilőtt, na utánna kezdtek beleragadni a csőbe, végül a motornak széttörtek a fogaskerekei mert nem birta már löni... egyáltalán lehet kapni rendes minőségi golyót valahol?? az összes pisztolyom így romlott el.


Nekem bakáéknál volt de az éles volt.😉És élveztem is,cdak keveset löttünk vele.Az éjszakai lövészet vol a legjobb.Minden 3.kilött golyó világitott,akkor nemtünt nagynak a sebessége mert lehetett látni rendesen a világitó golyot.
https://mindenamilo.uw.hu/forras/AK-47/ak-47a.jpgelsö masinám volt
https://www.deactivated-guns.co.uk/images/uploads/AK47_new_spec/ak47_6.jpg ez meg a másik.
0
0
0
0
no avatar
Hát ha ilyennek találkoznék airsoft pályán...hívnám az Airsoft légicsapást 😆
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
ááá, nem foglal olyan sok helyet... 😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
hát..kéne 1 ilyen airsoft csak nem férne el sehol 😆
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
hát csípne rendesen 😆
0
0
0
0
CsehMedve avatar
Sztem azért nem ölne meg, de hogy lábra nem kellene utána állni az 100%
0
0
0
0
azbizony avatar
Kmisi99 írta:
azért ez már egy embert megölne 😆



Hát már sztem akkor is ha fele annyi ideig lőné mint a tv-t 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
azért ez már egy embert megölne 😆
0
0
0
0
greenmelon avatar
Ahhoz, hogy közterületen AS fegyver lehessen nálad, MKH kártya kell, mely bizonyítja, hogy ez "csak" egy légfegyver, nem pedig éles. Ennek hiányában szó nélkül elkobozhatja a rendőr, bár ha nagyon akarja akkor ezzel együtt is le tudja foglalni. Meg persze alapfeltétel, hogy olyan "csomagolásban" szállítsd, mely eltakarja fegyver mivoltát.
0
0
0
0
Toma97 avatar
Azthiszem egy légfegyvert saját telkeden lehet engedély nélkül tartani és azonkívülre kell engedély.
0
0
0
0
jasko avatar
airsoft fegyver légfegyvernek minősül. az átlag kezdő sebessége 0,9-1 joule (gyárilag M4A1) és ez 100-120 méter/second-os kezdősebesség

300-380fps között mozog
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
haveromnak van gáz pisztolya, ahhoz kell engedély, sima airsoft fegyóhoz nem, kell semmi...
0
0
0
0
ceni98 avatar
nekem 8 pisztolyomból van itthon 4 működő
am vaterán beírtam h airsoft golyó és ezüst sorja mentes (nincs rajta heggesztés hanem azt úgy öntik ki
0
0
0
0
hnemaria avatar
volt egy automata ak47 esem, de olyan vacak golyókat adtak hozzá, aminek a közepén körbe ilyen forrasztási nyom van, vagy a két fele elcsúszott egymáson. 20 golyót kilőtt, na utánna kezdtek beleragadni a csőbe, végül a motornak széttörtek a fogaskerekei mert nem birta már löni... egyáltalán lehet kapni rendes minőségi golyót valahol?? az összes pisztolyom így romlott el.
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
hát vannak balesdetek... engem pl torkon kaptak, utána egy hétig nem tudtam nyelni...😕
0
0
0
0
no avatar
Láttam egy olyan vidit a neten hogy egy gyerek egy Bipodos Sniperrel kiszedte a tesója combját elbújva 3 méterről 😆 A gyerek úgy nyivákolt a földön mint az állat 😆
0
0
0
0
jasko avatar
16 évtől lehet játszani nagykorú felügyeletével, és szülői engedéllyel. de eredetileg csak 18-tól engedélyezett.ha vkit rajtakapnak,számíthat egy nagyobb bírságra. és a fegyverek légfegyvernek számítanak,tehát nem szabad őket nyilvános hordozni,csak táskában vagy tokokban.
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
huh szegény öreg... 😃

Amm vki hallott már a Ghost Troops nevű magyar csapatról???
0
0
0
0
no avatar
nekemis van egy ilyen shotgun om vagy hogykell azt irni egyszer mutattam öregapámnak aki valamit csinált a csőnél felvolt húzva "véletlenül" elsült 😃 bedagadt az ujja 😃
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
adam990304 írta:
És mennyire fáj? 😆És van "korhatár"?


nincs korhatár 😃 amikor én voltam ott volt 2 6.-os gyerek meg voltak 40 éves felnőttek is.. 😆
0
0
0
0
twoKgames avatar
csak nehogy szemedbe pattanjon
0
0
0
0
ceni98 avatar
én 13 vok itthon szoktam airsofttal célbalőni de ha visszapattan rád és közelről mondjuk a combodra akk tuti ugrálni fogsz 1 ideig 😆(volt nálam rá példa + nem 1 golyó eltört mert akkora erő volt a pisztolyba
majd ha lesz valami vásáros cucc lehet veszek majd vmi puskát is 😃
0
0
0
0
no avatar
Én meg 12 vok... 😞 Nem hivatalosan mint te molfer azért fogok ha lesz fegyóm. 😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
nekem Cyma kínai pisztolyaim vannak van 1 amitt fejlesztettem apuval...símán szét szakít 5 méterről 1 papírt (sorja mentes golyó kéne nekem mert szét cseszett nem 1 pisztolyt :S
0
0
0
0
molfer98 avatar
twoKgames írta:
biztos 18? Én úgy tudom 16 vagy az a paintball? 😃


én úgy tudom mert az airsoft fegyók lőfegyvernek számítanak 😃
0
0
0
0
twoKgames avatar
biztos 18? Én úgy tudom 16 vagy az a paintball? 😃
0
0
0
0
molfer98 avatar
adam990304 írta:
És mennyire fáj? 😆És van "korhatár"?


Hát azért megérezni. A korhatár eredetileg 18év de én most nyáron akarok neki álni unokabátyámékkal és még csak 14 vagyok 😃
0
0
0
0
no avatar
És mennyire fáj? 😆És van "korhatár"?
0
0
0
0
molfer98 avatar
különféle műanyag golyókat lő ki. Azért jobb ha saját fegyóval mész 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció