X-faktor

Szerző: NTSC Jani, 2011. September 15., téma
Fórum » Film, sorozat
Itt lehet erről az értelmiségi műsorról beszélgetni. Engem nem nagyon hatnak meg ezek a "tehetségkutató" versenyek, mert kamu az egész.
Hozzászólások: 40
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
InfernoDante avatar
Szerintem az idei Xfaktor volt a legrosszabb... Bence sokkal jobb műsorvezető volt, a fellépők is jobbak voltak, lehetett min nevetni, az ideiben 1 poén sem volt, 1 vicces jelenet sem, akiket meg kiválasztanak hogy milyen jó hangjuk van.... arról inkább ne is beszéljünk, bár utóbbi a tavalyi adásra is érvényes, meg lehet hogy az azelőttiekre is, azokat nem nagyon néztem. 😆
0
0
0
0
sokeszter avatar
Hali! Nem tudom ezt milyen témába tegyem,de ez is tehetségkutató ,méghozzá az amerikai tánc verseny.Itt léptek fel a fiúk,nekem nagyon tetszenek,jól nyomják!
0
0
0
0
19ati93 avatar
tegnapi sok adél kikészített engem is nem csak a zsűrit 😂
0
0
0
0
Szabcsi avatar
Mort2195 írta:
Te jó ég, az a kopasz csaj, aki az I kiss the girlt énekelte full hamis, szar volt. Egyszerűen egy igent nem érdemelt volna meg... még csúnya is... elég szar párosítás.


De köcsög vagy! 😆 😆
0
0
0
0
cseszka avatar
Ja,ebben igazad van,tesója jól énekelt,még hangja is van.A kövi adásban is lesz pár jó,ahogy az elözetest lestem.

K.rva jol nyomja a srác.Kedvenc lesz.😃
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Van benne egy két sexy buxa 😆
0
0
0
0
no avatar
hajrá Zámbó Krisztián : DD
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Mennyit dumáltak ezek a pi..ák 😆
0
0
0
0
cseszka avatar
Nemtom Encsi visszajön e.?Nem volna rosz.Jó hangja van neki is,meg hát a kasznija se rosz.😜
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Nem, ki van zárva. 😃
Rettentően tetszik ez a produkció, én adtam volna neki 3 pluszot ( ahogy ő fogalmaz). 😂😂
VIcces az ürge, és ha Király Norbika tovább menetelhetett egészen a döntőig, ő is kaphatott volna 1 esélyt. 😃
0
0
0
0
cseszka avatar
zsolti,nem ment semmi véletlen a szemedbe?😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Sírok még mindig pedig már sokszor láttam 😃😃😃😃
0
0
0
0
cseszka avatar
Tovább küldhették volna.Hosszab volt az élet története,mint a müsora.😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Ez de jó. 😃😃😃😃D😃
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
lapartman997 írta:
Hát 1 esélyt azért adhattak volna neki. Ha már 1x eljött. Szar dalt választott.
Volt 1 éve, hogy kiválassza melyikkel jöjjön. Szerintem is szart választott, de hát ő tudja.
0
0
0
0
19ati93 avatar
eddig szerintem 2 tehetség van össz-vissz a zámbó fia meg a az a kis fekete hajú csajszi 😃
0
0
0
0
19ati93 avatar
az öregember meg a vetkőzős srác jók voltak 😂 😂 😂
0
0
0
0
Sicu33 avatar
ja bocs😆 nem nagyon köt le engem 😃 csak a bemutatóját halottam😜
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Na már megint lesz Xfactor 😃 remélem lesz pár tehetség is😆
0
0
0
0
rafferd avatar
Mort:
1,4 millió szavazat jött és ez csak 1 párbaj volt. Akkor azt az 1,4 milliót szorozd meg 300-al (1,4 millió szavazat x 300ft/sms), az 42 millió.


1,4millió x 300 "kicsit" több mint 42millió
Spoiler!
420millió
0
0
0
0
niteforce avatar
A Zámbó tényleg jó volt, de a többi lószar.
0
0
0
0
no avatar
Demoz írta:
A Zámbó srác jól tolja, meg a csaj, aki a swing-et énekelte.


Megtudod mondani annak a zenének a címét amit a csaj énekelt?
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Lemeradtam az X-faktór ról ma , volt valamilyen rapper gyerek benne ? 😆
0
0
0
0
Demoz avatar
A Zámbó srác jól tolja, meg a csaj, aki a swing-et énekelte.
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Az öregemberen szakadtam! 😂😂
De a Zámbó srác sem rossz. 😲
0
0
0
0
Randy Orton avatar
És akkor a VV5-ben az mi volt, hogy a nagy showman Cristofel már az első párbajon kiesett a kis szótlan tuja, Csabi ellen elég nagy százalék különbséggel?


Mert nem tudták leírni a nevét.
Több ezer sms-ben K-val írták a nevét, ez benne volt valamelyik műsorban. Szerintem a fókuszban volt.

A "bolond" szót pedig a színpadi viselkedésére írtam, de ha megbántottam vele a lelki világodat, akkor inkább úgy írom, hogy szokatlan. Az egy dolog, hogy több embernek ezért tetszett, de ez nem nevezhető tehetségnek, mivel nem volt értelmes hangja a gyereknek.
A mondatokat pedig próbáld értelmezni, mielőtt hülyeséget írsz, mert utálom megmagyarázni, azt, amit nem kéne megmagyarázni egy értelmes embernek.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
O.k.

U.I.:
...mindenki felregisztrál oda.

Nem mindenki. Én nem vagyok fent
0
0
0
0
apetit1989 avatar
De mért kótyavetyélnék el a dolgokat? Ez olyan értelmetlen lenne. Ó az egyikre jön 1 millió szavazat, a másikra meg csak 300 ezer és a 300 ezreset juttatná tovább a csatorna? Ennek semmi értelme, mert legközelebb is kevés fog rá jönni, ellentétben a másikkal! Ha egyszer bekerül a vv-be az ember akkor is ismert lesz ha utolsónak esik ki és akkor is ha első lesz. Oly mind1, hogy ki nyeri.

Egy kicsit nyitnod kéne a dolgok felé, még akkor is, ha azt kellemetlen elfogadni. Semmi sem véletlen a médiabizniszben. Ha valamit elhallgatnak a hírekben, vagy valamit épp kihangsúlyoznak, az mind mind tudatos. Ha egy olyan emberben látnak pontenciált, azaz pénzt, őt fogják továbbjuttatni, hiába kap kevesebb szavazatot. Ez tök egyszerű. Neked már le sem merném írni, hogy a való életben, milyen undorító, szélhámos emberek irányítanak, gondolok itt konkrétan a pártokra, a megmondó emberekre. Pedig erre is számos bizonyíték van, amit persze nem az RTL Klubbon fogsz megtalálni.

Szenny oldal a puruttya, de mégis nézed?

Igen. Ezzel mi a probléma? Szerintem még mindig értelmesebb, mint pl. a Facebook.
0
0
0
0
Demoz avatar
Randy Orton írta:
Igen, nekem mindenbe bele kell szólnom. Ugyanúgy, ahogy neked, nehogy már te mond meg nekem, hogy hova írhatok és, hogy mit. Nagyon naiv vagy... Ember, vedd már észre, hogy az egész világban ez van. Soha nem az nyer, aki jól énekel, vagy jól ért valamihez. Ha valaki idióta, de eladható, akkor nem az igazi tehetség fog előnybe kerülni, hanem a bolond, aki eladható.


Sajnos erre rá kellett, hogy döbbenjek pár éve, de ez így igaz. Minden egyes TV-s műsornál az a lényeg, hogy az nyerjen, aki a legjobb "show"-t csinálja, vagyis nem minden esetben az nyer, de sokáig bent kell, hogy tartsák. Így volt tavaly a Király L. Norbival (aki máig nagy kedvenc), vagy idén a Baricz Gergővel (aki nagyon nem kedvenc). Mind a kettőnél ugyan az volt a helyzet. Egyiküknek sem volt olyan hangja, hogy ilyen sokáig eljuthattak volna, de mivel jó "show"-t csináltak, ezért juttatták tovább őket. Az viszont egy furcsa dolog, hogy mind a kettő a Keresztes mentoráltja volt, de ez már egy másik kérdés.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Te magad is mondtad, hogy érdekük az, hogy eladható legyen. Na szerinted kit fognak bent tartani, azt akire a legkevesebb vagy akire a legtöbb szavazat jön? Egyértelműen azt akire a legtöbb jön.

Nem bonyolult a dolog. A felszínt látod, hogy a zsírarc több szavazatot kapott, bent marad. Igen ám, de lehet, hogy igazából épp, hogy ő áll rosszabbul, de mindig megkótyavetyélik a dolgokat, hogy a bizonyos zsírarc nyerjen. Ez ilyen egyszerű.
Sajnos, példát nem tudok mondani, mert nem ismerem ezeket a show-okat, de ilyen szennyoldalakon, mint a puruttya vagy más, egy csomó videó volt, ahol elég szépen lebuktatták magukat a kedves résztvevők.
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Most őszintén, szinte mindenki úgy van vele, hogy "Én nem szavazok." Mert úgyis sokaknak tetszik, majd szavaznak rá mások... Szerintem a nézettségből bőven megszedik magukat, és leszarják, hogy hány szavazat érkezik be, és csak kiírnak egy százalékot. (VV)
Egyébként ha már itt tartunk, akkor a VV-nél nagyobb csalást el se lehet képzelni. Ott szerintem fogatókönyv is van.
Az X-faktor-ról meg annyit, hogy nézd meg Király L Norbit, vagy mi a neve. 0 hangja van, volt, de mégis meddig eljutott, mert "bolond".
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Igen, nekem mindenbe bele kell szólnom. Ugyanúgy, ahogy neked, nehogy már te mond meg nekem, hogy hova írhatok és, hogy mit. Nagyon naiv vagy... Ember, vedd már észre, hogy az egész világban ez van. Soha nem az nyer, aki jól énekel, vagy jól ért valamihez. Ha valaki idióta, de eladható, akkor nem az igazi tehetség fog előnybe kerülni, hanem a bolond, aki eladható.
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Ha Mort úr azt mondja, hogy nem kamu, akkor azt mindenki vegye tudomásul, mivel ő az RTL-nél az atyaúristen. Elvégre ő Kolosi Péter!
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Könyörgöm, ne csak nézz, láss is!
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Érdekük azt bent tartani, aki jobban eladhatóbb.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Max a szavazásban tudna csalni az RTL, de mért tennék? Nekik nem mind1, hogy ki nyeri?

Nem.
0
0
0
0
greenmelon avatar
Mort2195 írta:
Hát a magyar x-faktor semmi. Ezt nézzétek. Kár, hogy nem jutott tovább, mert még megnéztem volna tőle 1-2 produkciót 😃

Superlompos: Az még oké, hogy a VV-t kamunak tartják sokan, de hogy még ezt is, az már kész vicc. Mi lenne benne a kamu? Talán egyszer el kéne menned ilyen válogatóra és megtudnád, hogy nem kamu. Max a szavazásban tudna csalni az RTL, de mért tennék? Nekik nem mind1, hogy ki nyeri? Meg nem csak az RTL, hanem az x-faktor az egész világon van és az egész világon van több ezer tehetség kutató és valóságshow. És mind kamu? Kicsit gondolkozz el ezen. Úgy ítélsz, hogy semmit nem tudsz az egészről. Aki azt mondja, hogy kamu az jó nagy bolond.


Legalább akkora divat utálni a mainstreamet, mint követni azt, a fenti kolléga pedig minden erejével az előbbin van, a kommentjeiből ítélve...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Engem se nagyon hat meg, bár néha jókat lehet röhögni 1-2 produkción. 😆 Mondjuk azt se tudtam, hogy elkezdődött ez a műsor. Mert csak az F1-et nézem, ott meg kevés a reklám. 😂
0
0
0
0
Gerdzso avatar
hát szerintem elég gyenge volt a tavalyi felhozatal (a legdurvább meg hogy: majdnem hogy a legszerencsétlenebbül éneklő nyerte meg)... a mostani meg még gagyibb 😃 de hát ez kell a népnek akkor nézzék...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Itt lehet erről az értelmiségi műsorról beszélgetni. Engem nem nagyon hatnak meg ezek a "tehetségkutató" versenyek, mert kamu az egész.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció