Csak konzolokra megjelenő játékok témája

2011. June 21., téma
Fórum » Konzol
Csak konzolokra megjelenő játékok témája

Sok játék véleményem szerint helytelen üzletpolitika miatt csak konzolokra jelenik meg (-PC), akinek lenne erről vagy ezen játékokról kedve társalogni, itt megteheti.
Hozzászólások: 113
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
roba1996 avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 2
Moon_Breaker avatar
@roba1996: Gondolom az Options -ben valahol a Language -nél ,csak megtalálod...
0
0
0
0
roba1996 avatar
@Moon_Breaker: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@roba1996: Oh, hát akkor passz...
Majd csak csinálnak hozzá feliratot.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok. A kérdés roppant egyszerű, megéri-e még (most nyáron) xbox360-at vennem?
0
0
0
0
cseszka avatar
Hali.Abszolult nemvagyok jártas konzolokban,a tesom vett egy Xbox One konzolt,és autos játékok érdekelnék,amiben sok pálya,meg sok autó van,és ne kelljen hozzá net,tehát offline lehhessen tolni,egyedül,ill 1 VS 2 player....Ha tud valaki irjon,elönyben a 10K környéki cimek,de mindet meghalgatom.Elöre is köszi.
0
0
0
0
Krissz avatar
Sziasztok. Nemtudjátok véletlenül hogy XBOX hoz hogy hivják azt a táblát, amihez kell vásárolni bábukat (hösöket, pl marveleseket) és azokat rátéve a táblára belerakja a játék ba?
A tábla neve kellene, h minek hívják, hol és mennyibe kerül?
Aki tud vmit, írjon, jah és külön kell megvenmi?
Köszönöm
0
0
0
0
ArtTech avatar
Sziasztok!

Xbox One-ra létezik olyan Forza Horizon 2 amiben megvan az összes DLC és nem kell külön-külön megvenni őket?
0
0
0
0
M4rtin avatar
ddkk22
Köszönöm szépen a válaszod akkor szerintem megveszem mert eddig csak videón keresztül láttam de nagyon tetszett.
0
0
0
0
ddkk22 avatar
M4rtin
Én nekem xbox 360-on van meg, és ott is brutálisan jó, szerintem már jó páréve a Forza csinálja a legjobb autós játékokat.
Multiról nem tudok nyilatkozni.
Ezzel a játékkal csalódni nem fogsz az biztos, főleg ha még soha nem játszottál Forza játékkal, teljesen más élmény mint egy nfs, vagy bármilyen más autós játék.
0
0
0
0
winrar avatar
Red Dead Redemption kell PC-re. Call of Juarez nem rossz, de messze nem olyan jó.
0
0
0
0
M4rtin avatar
Sziasztok!
Valaki aki már játszott a Forza Horizon 2-vel véleményt írna róla hogy megéri-e megvenni és hogy az irányítás jó-e meg ilyenek ?
Multiplayerrel sokan játszanak még ?
0
0
0
0
mortou4 avatar
Óóó, de milyen már ez, hogy mondjuk még van pár ami nem jelent meg, de lesz ps3-ra is, de a többi csak 4-re? Annyi különbség nincs közte mint a 2 meg a 3 között... 😕
0
0
0
0
Sicu33 avatar
superkiller : De,az első része megjelent PC-re is 😀
0
0
0
0
gabee97 avatar
Valóban már kifogyott a szuflája a régi konzoloknak egyik játék alatt sem fog már új motor futni PS3 vagy X360 alatt.Viszont az eddig megjelent játékokat érdemes kipróbálnod mindenképpen,hiszen rengeteg van,és fantasztikusak is.
0
0
0
0
Davezorrr avatar
nem..már a Division se jelenik meg.Az meg h van support pár évig az kb. az lesz h kiadják az új fifákat ps3-ra minimális változtatással mint anno ps2-re jó pár évig.
0
0
0
0
mortou4 avatar
Hello! Most tervezek ps3-mat venni és az lenne a kérdésem, hogy még az összes játékot kiadják a 3-ra is ugye, mert még nem avult el?
0
0
0
0
BiGame avatar
Akivel tudnék multizni Battlefield 3, Killzone 3, Uncharted 3 vagy Resistance 3 (ha sikerül megcsinálni az aktiválást...) az írjon!😃
0
0
0
0
kaizinger avatar
az én xboxomon valamiért nem lehet menteni gyakran megfagy 1-2 percre a menübe ha elinditom a játékot nincs fagyás nincs semmi flash csak eredeti játékal tolom féléves és slim 3 vagy 4 év gari van rá egy 4 gb slim
nem tom milehet a baja ha valaki tud valamit mondani irhatna üzit
0
0
0
0
superkiller avatar
a Gears of War egyetlen része sem jelent meg pcre?
0
0
0
0
Hagrid avatar
Mort2195: Én épp ezért tartottam meg a PS3-mat és adtam el az Xboxot.
0
0
0
0
no avatar
Állítólag most készül egy módosított verzió, a Crysis modként. A neve Crash Bandicoot Returns
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Gondolom nem volt kereslet rá PC-n, vagy csak egész egyszerűen üzletpolitika van az egész mögött.

Annak örülnék, ha kiadnának Crash Bandicoot játékokat PC-re, mert annak lenne sikere.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Vannak szép emlékek. Emlékszem még régebben sokat szidták a PS1-et mert gyerekes játékokat csináltak sorra rá. De amikor megjelent a PS2 és szinte egy ilyen tartalmú játék nem jött ki rá mindenki nyávogott, hogy most hova tűntek azok a jó játékok.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Superlompos,meg a többiek : ti aztán fel evelenítitek a RETRO játékaimat,ami mai napig is megvannak!😀
Emlékszem nagyon sokat nyomtam ezzekel !: D
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
4-en a legjobb, mert nincs buta gép. Néha tényleg olyan hülyeségeket csinált, főleg a doboz dobálós pályákon. Mondjuk a golyós pályák is tetszettek:

0
0
0
0
no avatar
Superlompos írta:
Ezt milyen jó lehet már 4-en tolni. 😆



Én ezzel sokat játszottam 3 másik emberrel😃 (testvéreim, unokatestvéreim) csak kellett hozzá egy kínai elosztó ami hetente bedöglött... De amúgy tényleg nagyon jó kis játék!
0
0
0
0
drake1713 avatar
dragon ball z ultimate tenkaichi
Bleach soul ignition
0
0
0
0
Kiro avatar
Aki igazán szeret konzolon játszani, annak ajánlom figyelmébe ezt a két kíváló játékot. (Engem megfogtak)
-Resistance 3
-Forza Motorsport 4
0
0
0
0
scrawzz avatar
Red Dead Redemption és Infamous 1-2-t sajnálom nagyon hogy nincs pc-re :S
0
0
0
0
no avatar
hát asszem inkább megvárom a BF3 és a MW3at és megveszem valamelyiket 😃 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mondjuk az adventure módot csak 2-en lehet tolni. Viszont a többi módban 4-en is lehet. Szerintem az a legjobb, mert néha a gép elég gyatrán teljesít még hard szinten is. 😜
0
0
0
0
ceni98 avatar
jó lehet 😀 apummal 2en toltuk és úgy is tök jó volt 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ezt milyen jó lehet már 4-en tolni. 😆

0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
D4V1D : Igen,Lehet!
Deh szerintem ne tedd!
0
0
0
0
no avatar
Szerintem is az MW2-t vedd meg...nekem megvolt a bad company 2 xbox ra nagyon nem tetszett félbe is törtem a cd-t 😃(nem eredeti cd volt) ám LewisHamiltonF1 a ps3 at lehet flash-eltetni vagy chippeltetni?nemtom hogy irjak 😃
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Szerintem MW2!😃
cod5-6-7 is megvan😃 bc2 is megvolt nekem,deh a cod-ok jobbak!
Hidd ell!
nekem most kb. ps3-ra 25-26 játékom van!😃
0
0
0
0
no avatar
lehet rossz témához írom akk előre is sry 😜 .... PS3-am van és azon gondolkodok hogy a Battlefield Bad Company 2(25-30 euro) vagy a Call of Duty Modern Warfare 2 (30-35 euro) vegyem meg rá ??? .... tudom mind2ből most fog jönni nemsokára újabb rész COD8 és BF3 de azok nagyon drágák lesznek 😀

lécci ne COD vagy BF fanok írjatok hogy ez jobb vagy ez jobb ... mivel nem milliárdos vagyok ezért ritkán veszek rá játékot és azért kérdezem tőletek mert ti tuti ismeritek mind2-őt ... mind2nek van multija amivel a story után sokáig lehet játszani 😀 ... ti szerintetek hogy döntsek ????
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
LagMatyi : nah most olyan mondanék hogy engem banolnának,ezért nem teszem! jah és te vagy az Sooory!: )
Jah inkább rövidítve írom : SZ.L.T.G.F.B. 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Légyszíves fejezzétek be ezt a gyerekes viselkedést!
0
0
0
0
no avatar
Fura hogy ezt a lewist még nem bannolták ki, ennél nagyobb trollt nem nagyon találsz...
0
0
0
0
Csatesz avatar
LewisHamiltonF1 írta:
ceni98 : ez így van!😀
Badboylol : véletlenül nem te vagy az 😃 ?




Húú hagyjuk inkább...jó???
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
ceni98 : ez így van!😀
Badboylol : véletlenül nem te vagy az 😃 ?
0
0
0
0
ceni98 avatar
sztem nem beteg csak kiemeli eme fantasztikus sorozatokat 😀
0
0
0
0
Csatesz avatar
LewisHamiltonF1 írta:
Badboylol : én nem akarok balhézni,és idegeskedni se!😀
És téged ki kérdezet?://
Leirom még Millioszor csak miattad!😃



Te beteg vagy!
0
0
0
0
Toma97 avatar
Hát veled nemtudok vitázni 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ez a te döntésed. Megnézed az adott konzol játékkínálatát és amelyik jobban tetszikm azt megveszed.
0
0
0
0
Toma97 avatar
ceni98 írta:
szabolaci10 írta:
SVR 2011 (SmackDown Vs Raw 2011 ) az eggyik legjobb verekedős game sztem.

Ki az a bátor akinek van mersze belém kötni ??? 😂 😆
én 😆 tekken 5nél nincs jobb bunyós game 😃

Ebben igaza van tekken 5 ben egy karakterhez ehet 170 mozdukat is
de egy ps3 jobban megéri mint xbox nem?
0
0
0
0
sCUBA avatar
hm... elfelejtettem hogy mit akartam =(
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Harakiri = önban, azaz öngyilkosság.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Remélem azért a harakirit nem sajátítottad el! 😂

Amúgy a Tekken az jó verekedős.

A Street Figther szerintem elég gyenge mellette.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció