Playstation 1 (PS1)

Szerző: NTSC Jani, 2011. May 16., téma
Fórum » Konzol
Ha már van PS3 és PS2 topik, akkor PS1-es miért ne legyen. Igaz nem olyan menő a grafika, de ennél a konzolnál lépett be a 3d-s grafika a játékokban. Rengeteg jó játékot adtak ki erre.

Ha nincs PS1-ed, akkor sincs gond, mert ePSXe emulátor majdnem az összes játékot elviszi PC-n!
Hozzászólások: 184
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Maros avatar
Játszott valaki az Air Combat-al?
0
0
0
0
xCube avatar
PSX Classic!

Instant buy 😆
0
0
0
0
💬 6
SuperPuma avatar
@xCube: 20 előretelepített játék és nem biztos, hogy lehet mókizni vele, hogy lehessen rá még telepíteni. Így inkább az eredetit választanám, vagy építenék egyet raspberry-ből.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
@SuperPuma: Már lehet hackelni. Mondjuk a játék választások nem lettek valami jók. De hát ugye a licenszek lejártak. Pedig egy GT2, Crash Bandicoot 3, Skull Monkeys, egy Spyro, Toy Story 2 stb. belefért volna. Na meg, hogy az NTSC verziók helyett a lassab képfrissítéssel rendelkező PAL változatokat rakták be, ráadásul az emulálás se az igazi. Hát... Nem sikerült olyan jóra. Lassan ingyen adják már mindenhol, csakhogy megszabaduljanak a raktáron maradt konzoloktól.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
@NTSC Jani: Mondjuk a PS1 játékokkal úgy voltam, hogy ami van PC-re is, azt érdemes inkább azon nyomni.
0
0
0
0
xCube avatar
@SuperPuma: Sok játék van azért, ami ugyan PC -n is megjelent, de PS -en jobb az élmény.
0
0
0
0
xCube avatar
@NTSC Jani: Hackkel már nem olyan rossz, nincs PAL korlátozás és az emuláció is javult. Eredeti állapotában nem éri meg az árát, de ha valaki hackre veszi úgy nem rossz.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
@xCube: Hát igen, most már a megjelnési ár feléért meg lehet venni. Annyiért már nem vészes, ha meghackeled. De ha eredeti állapotában nézzük, akkor a Nintendo mini konzoljaihoz képest ez elég gyengére sikerült próbálkozás volt. Ezt mondom úgy, hogy Ps1 és Ps2 volt a mindenem gyerekkoromban a konzolok között. A PAL korlátozás meg ugye vicc kategória volt, nem a 80-as és 90-es években vagyunk már. Nekem először a CFW-s PS3-as gépen tűnt fel, mikor véletlenül NTSC GT1-et rendeltem amazon-ról, hogy hoppá ez a játék mennyire gyors. S utána jöttem rá, hogy a magasabb képfrissítés miatt van. Onnantól kezdve a PAL régió felejtős volt. Még jó, hogy a PS3-nál régiózár nem volt, talán 1 játéknál, ha jól rémlik. Xbox360-nál még volt bőven régiózár elég sok játéknál. Szerencsére ma már nincs ilyen korlátozás. 😀
0
0
0
0
Nexuska avatar
Királyság volt 😃 Final Fantasykat toltam nagyon...
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Amikor bejött a PlayStation logo,ugráltam örömömben,tudva hogy a játék működik. 😃
0
0
0
0
matany001 avatar
Crash Bandicoot mind három részét 100%-osra püföltem ki. 😀
Nem is tudom mennyit ültem előtte, de nem volt számomra olyan, hogy lehetetlen 😀
0
0
0
0
Levi0903 avatar
Értem, azért köszi szépen!
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Tudtommal nincs olyan PS1-es játék, ami rendelkezett volna online multiplayer lehetőséggel. Arról hallottam, hogy ePSXe segítségével van Tekken 3 online, de a megvalósításáról fogalmam sincs.
0
0
0
0
Levi0903 avatar
Sziasztok!

Lehetséges, ezzel az ePSXe emulátorral online multiplayerben játszani? És , ha igen akkor hogyan? Előre is köszi! 😀
0
0
0
0
Sweetwater avatar
Hajdú-Bihar megyében nem tudtok PS1 szervizet?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Bekapcsolod az fps limitert. A video plugin-nál tudod ezt megtenni.
0
0
0
0
no avatar
Az lenne a kérdésem, mit tudok azzal csinálni ha túl gyors a játék az emulátorommal??😢
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Androidra is az ePSXe a legjobb.
0
0
0
0
no avatar
Köszönöm a linket 😀 Már ki is próbáltam és működik 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Légyszíves torrent oldalakat ne linkelj, mert szabályzatba ütközik! Köszönöm!

Az ePSXe a legjob ps1 emulator. Torrenten már úgy van fent, hogy mellékelik a BIOS fájlt is, meg a memóriakártyákat is.
0
0
0
0
no avatar
Megtudná vmi mondani, h honnan tudnék beszerezni 1 jó kis emulátort(alapvetően PS1-re) És hozzá a Crash, Spyro sorozatokat? 😃 Mivel próbálkozok, de sehol nem lehet találni 1 rendes emulátort(amiben benne van a bios, memoria kártya stb) Légyszives vki küldjön linket, mert már régóta emészt engem ez a dolog, h újra kéne játszani ezekkel 😃
0
0
0
0
alpyka2 avatar
Lehet-e meg kapni valahol PS1-re jatekokat? Mert HA CD-re kiirok egy jatekot (Alcohol 120%-ot hasznalok) akkor nem sikerul osszehozni a swap trick-et pedig egy csomoszor probaltam😕
0
0
0
0
alpyka2 avatar
Valaki tudna adni egy videot amiben az szerepel hogy hogyan lehet atirni PC-rol CD-re PS1 jatekot es mukodjon PS1-en
elore is koszonom
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Inkább az ePSXe a barátod! (Playstation 1 emulátor)
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mert gondolom azzal működik az online.
0
0
0
0
no avatar
Nekem már van network pluginom, de miért kéne külön online verzió?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Le kell hozzá szedni a network plugint. (ettől tégebben meghalt a ps emuátor) Majd le kell szedni ezt a Tekken 3 Online-t.
0
0
0
0
no avatar
Hát akkor próbáljuk.😆
0
0
0
0
no avatar
Te próbáltad már?Neten kersztül valamelyiken játszani?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Van olyan, hogy Tekken 3 Online NTSC-J!
0
0
0
0
ceni98 avatar
nem tudom de jó lenne 😃 akkor haverral tekken 3mat nyomatnám 😃 (és elverném mint a shitet 😆😉
0
0
0
0
no avatar
Nem tudom ti láttátok már a ps 1 emu-nál a netplay-t ott tényleg lehetne neten játszani egymással?Mert ott be lehet állítani hogy lanon keresztül vagy neten játszon az ember.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A Pc verzió azért jobb volt.

Az a helyzet, ha megjelent az adott játék PC-re és PS-re, akkor a konzolos verzió alul maradt jóval.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
A Carmageddon egész jó móka volt egyesen. Nekem ugyan nincs, de játszottam rajta néhányszor.
0
0
0
0
ceni98 avatar
pc-n vannak azért jók is 😀 modnjuk én se szeretem annyira mint 1 tpst de ez off emberek 😆 am emlékszem mikor megkaptam a crasht... ő volt róka rudi 😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
stratégia csakis pc! psre én óckodok a stratitól 😜
0
0
0
0
no avatar
Bróbáljátok ki a Warhammer Dark Omen t nagyon strategiai jatek szerintem.
0
0
0
0
ceni98 avatar
jól teszed 😆 viszont sztem a tai fu (olyan tigrissel vagyunk és a kígyókat kell elverni) az jó game volt maga idejébe...ma már monoton...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Örülök neki, hogy ezek kimaradtak nekem. 😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
némely játéka jó de 90%-a...örülj neki 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ilyen Yu-gi-oh, meg pokemon, meg ehhez hasonlók nekem kimaradtak. 😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
én ismerem de bánom 😆
0
0
0
0
no avatar
Igen annak jo volt .Játszottatok már a yu-gi-oh forbidden memories zel?Egész játszhatóra sikerült.😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ps1-en se voltak egyformák a játékok grafikája. Pl. a Crash Bandicoot játékoknak elég szép volt. 😜
0
0
0
0
no avatar
én nem ,nekem a jatek elmeny fontos legtobbszor 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ki nézi a grafikáját egy ps1-es játéknak? 😜
0
0
0
0
no avatar
A ronin blade se rossz na nem a grafját kell nézni.😜
0
0
0
0
ceni98 avatar
tai fu-t imádtam 😃 ps2re van 1 másik ami végülis oylanmint a tai fu cask nem véres és szamurájjal vagyunk 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Azt kipróbáltam, de nem jött be annyira. 😜
0
0
0
0
no avatar
Ja és még egy jó game a thrill kill próbáljátok ki ha nincs meg brutál egy játék annyi szent 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az jó kis party játék! 2-en a kalandot, 4-en pedig a sima módot jó lehet játszani. 😜
0
0
0
0
no avatar
Nálam a kedvenc a crash-be a crash bash az a haláli game 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció