Játékból film (játékadatptációk)

2009. January 06., téma
Fórum » Játékokról általában
Kinek, mi, hogy tetszett?
Hozzászólások: 132
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
bfrenk avatar
az is ilyen Social Networkos film lesz? 😆
bemutatja hogyan keletkezett a wow, mert abból történetet nem lehet csinálni az is biztos... 😆
0
0
0
0
Gorkilis avatar
a wow film érdekes lesz.2013ra ígérték😀
0
0
0
0
bfrenk avatar
Dead Space, Gears of War, Bulletstorm, Call of Duty MW-sorozat
0
0
0
0
ceni98 avatar
lehetne a crysisből is
0
0
0
0
BiGame avatar
Toma97: ezt kérded? Mondom, nemhiszed keress rá!
0
0
0
0
utahl2 avatar
Nem tudjátok mi címe annak filmnek/sorozatnak melyben a az egyik szereplő nagyon hasonlít az Ac-s komára, régebben volt az AXN egy ilyen reklám csak nem mondták a címet hanem csak a komát muttaták.
0
0
0
0
fabiocsoki avatar
Transformers és a Hitman az ultrajó.Viszont ha csinálnának filmet mondjuk Call of duty mw2-ből v black opsból vagy assasins creedből akk az tarolna
0
0
0
0
ceni98 avatar
annyi h a tőr a többi nem de nem rossz film 😆
0
0
0
0
Demoz avatar
Toma97 írta:
akkor azt majd kipróbálom és a PRince of Persia idő homokja is van film de a játékot nem ismerem még...

Nemsok köze van a filmhez😀
0
0
0
0
Toma97 avatar
Még Alien vs Predator de a film hez köze nincs szerintem ,de javítsatok ki ha tévedek.
0
0
0
0
whiplaser avatar
de én egy legalább 2 órás filmre gondoltam xÐ (simán kijön annyi 😜)
0
0
0
0
R0x0r avatar
Half Life-ról van egy 12 perces film, jútyubon fent van beyond black mesa néven. Kicsit hasonlít is rá 😆
0
0
0
0
whiplaser avatar
mongyuk az alien swarm-ból jó filmet lehetne csinálni 😂😂 amuyg sztem a half lifeokból qurva jó filmeket lehetne csinálni (persze kieggekel együtt és sztem jó kis pénz hozna a konyárha😆😉
0
0
0
0
Toma97 avatar
akkor azt majd kipróbálom és a PRince of Persia idő homokja is van film de a játékot nem ismerem még...
0
0
0
0
Demoz avatar
Toma97 írta:
Transzformers a játék is jó de film jobb de a külnbség van jó nagy

Transzformersz 😆DD Nembaj elnézzük😃 Amúgy a war of cybertron nemis lett annyira rossz. Mondjuk a filmhez nemsok köze van,de legalább egy kis betekinthettünk Cybertron-ban dúlő háborúk egyikébe😀
0
0
0
0
R0x0r avatar
Tényleg, van Far Cry-ból is, azt még nem láttam de a Postal-t igen, az *** jó 😆
0
0
0
0
Toma97 avatar
Transzformers a játék is jó de film jobb de a külnbség van jó nagy
0
0
0
0
madchief avatar
FarCry-ből van is film!
De akkor is a Postal a legjobb adaptáció 😆
0
0
0
0
R0x0r avatar
FIFA-ból kéne film 😆😆😆😆
0
0
0
0
PA2ZZi avatar
Assassin's Creed, Far Cry nak én is megnézném a film verzióját.
Egyébként játékból film? Wolfenstein bár nem láttam, de játszottam vele.
0
0
0
0
R0x0r avatar
Fogalmam sincs, sok értelme nem lenne a folytatásnak de jó lenne 😀
0
0
0
0
dan_73 avatar
Nem lesz folytatása???
0
0
0
0
R0x0r avatar
Lényeg ami lényeg, nekem nagyon bejött 😀
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
R0x0r írta:
Max Payne-ből van film, és arra lehet mondani hogy rohadt jó film, sok dologban kapcsolódik a sima max payne-hez de van benne pár más szál is, de ettől függetlenül remek film! 😀
filmnek jó, de adaptációnak eléggé ferde
0
0
0
0
R0x0r avatar
Max Payne-ből van film, és arra lehet mondani hogy rohadt jó film, sok dologban kapcsolódik a sima max payne-hez de van benne pár más szál is, de ettől függetlenül remek film! 😀
0
0
0
0
dan_73 avatar
A Max Payne nekem nagyon tetszett játékként egyik kedvencem, amit szívesen megnéznék cod 4,6 talán még a 7. sztorijából na meg a battlefield bad company 2-ből jó kis háborús filmet, Assassin's Creed, Crysisből készült filmeket is megnézném. 😃
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
hát a prototypebol nem lehetne rossz filmet csin, de gta-bol hülyeség lenne, hiszen az a lényege a játéknak hogy te irányitod, a filmbe meg nem te
0
0
0
0
KogeruKiller avatar
Jeah tekken film?😃 Megnézném 5x6x egymás után 😃
Egyébként A Lord of the rings: Conquest jó játék😀

És sztem a prototype ből és Left 4 Dead ból + GTA ból is lehetne filmet csinálni.(Gta ilyen jó kis gettós bandaháborús 😃😉Cod ból is lehetne de az csak egy háborús film lenne a sok közül.Esetleg crysis?😃
0
0
0
0
Konczos avatar
jajj de várom már a Gears of War filmet 😜 Spielberg kicsit belehúzhatna...
0
0
0
0
ceni98 avatar
ja tényleg Raven a 4-5-6-bavan (asszem)
0
0
0
0
Deadpool avatar
ceni98 írta:
jeee végre egy jó film (a 3-ból lesz?)

Szerintem nem, mert ebben Raven is benne van, és ő nem szerepel a 3-ban😀
0
0
0
0
ceni98 avatar
jeee végre egy jó film (a 3-ból lesz?)
0
0
0
0
Deadpool avatar
[movie=youtube]<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/lWVTLLPwaQc&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/lWVTLLPwaQc&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/movie] TEKKEN 😀
0
0
0
0
ceni98 avatar
abból ha minden igaz akkor lesz
0
0
0
0
enkutz avatar
sztem pedig a wowból jó film lenne
0
0
0
0
spektre avatar
Azé' van aki ráér 😆😆


ha nem nyitná meg [LINK]
0
0
0
0
azbizony avatar
God of War szerintem is nagyon jó film lenne 😃
0
0
0
0
no avatar
a Fable - The Lost Chapters -ből is jó film lenne mert a sztorija tök jó.csak a játék kicsit rövid 😕
0
0
0
0
Deadpool avatar
God of War-ból szerintem k**va jó film lenne
0
0
0
0
susguy avatar
Mi az hogy rosszabb? Ilyen ötletek máshol nem találsz? Mass Effect 2? Half-Life? COD?! Fityfenét! Counter Strike, na abból aztán lehet filmet csinálni. Meg a Quake 3 arena-ból. Megunhatatlanok!!!
Komolyra fordítva a szót, én tényleg örülnék egy Half-Life-nak, Mass Effect-nek vagy egy Mafiának. Jó sztorik forever! 😉 (Nem, nem csak akció kell... legyen valami egyedi, normális, elfogadható történet, ami nem csak adrenalin fokozásával éri el a nézők figyelmét (Miket írok, atya ég))
😃
0
0
0
0
no avatar
Ez egyre rosszabb!!! 😆
0
0
0
0
susguy avatar
Még egy Worms Party adaptációra lennék kíváncsi. Az se lehetne rossz.
Vagy egy Pokoli szomszédok! Ne adj isten, Audiosurf. Lehetőségek tárháza áll rendelkezésünkre emberek, használjuk ki az alkalmat!!! 😉
0
0
0
0
no avatar
Te hülyevagy!!! 😆

Abbol milyen filmet csináknénak!??
Maxiumum egy proot felvesznek akik már jol nyomják😆
0
0
0
0
susguy avatar
Én az aknakeresőből szívesen megnéznék egy film adaptációt. Vagy a pasziánszból. Tuti kassza sikerek lennének 😉 😆

Egyébként meg, Half-Life-ra lennék kíváncsi. Vagy egy Mafia. Ezeknek tényleg baromi jó történetük van (szerintem legalábbis iszonyat jók!)
0
0
0
0
no avatar
Lesz Call of Dutykbol FILM???? 😆
0
0
0
0
tacsi03 avatar
Tekken filmet várom. Rohadtul jó lesz!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció