Egyebek

2009. October 20., téma
Fórum » Apróhirdetések
Egyebek adok-veszek-cserélek téma

Kövessétek az alábbi formát:
-Pontos Márka, típus
-Irányár
-Helység
-Elérhetőség


A más hirdető oldalra mutató linket tartalmazó hozzászólást töröljük!
Hozzászólások: 346
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
mlan0 avatar
Eladó Logitech Dual Action kontroller. Érdeklődni privátban!
0
0
0
0
benc33 avatar
Valakinek esetleg nincs eladó Logitech MX518-a? 😀
0
0
0
0
Yezi_ avatar
GF GT 630 2GB DDR3 128bit 15000Ft kb. 6 hónapos, dobozos. +3000Ft-ért: NFS HP 2010, Burnout Paradise, Rainboe Six Vegas, Tron evolution
0
0
0
0
Joker avatar
Eladó egy új egyszer használt gamepad.Jó ps 3 hoz és pc hez.4500ftű
https://kepfeltoltes.hu/140702/DSC_0006_1__www.kepfeltoltes.hu_.jpghttps://kepfeltoltes.hu/140702/DSC_0007_1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
Arbalest avatar
Hello,

valaki tud(na) egy AMD Phenom II X6 1055T Processzort eladót?!
Szeretnék venni, de sehol sem találok...
Előre is köszönöm... 😀
0
0
0
0
no avatar
Tauris Karaktereim/4db/ cserélném Tera eu-s 60-as karakterre.
0
0
0
0
19ati93 avatar
Kb 2,5 éves Toshiba Camileo SX900 videokamera eladó
Garancia már nincs rá,gyári tartozékokkal és dobozzal együtt. (Töltő,USB kábel,aksi,HDMI kábel,CD és egyéb papírok)

Egyetlen komolyabb gondja hogy a USB-t és SD kártyát védő kis műanyag nyitható "ajtó" lejár,mivel eltört a sarkán a csatlakozás. Egyébként a helyén marad,de majd úgyis "meglátod". Irányár: 20 ezer FT

1,5 éves Sony Ericcson Xperia Ray kártyafüggetlen mobiltelefon viszonylag jó állapotban,kis karcokkal, csak egy ütött kopott töltőt tudok adni mellé. Irányár: 20 ezer FT

Trust GXT 28 Gamepad szinte alig használt,hibátlan. Irányár: 3 ezer FT

Alkudni lehet,ha érdekel írj PÜ-t. (Budapest és környéke)
0
0
0
0
ken7 avatar
Akit érdekel (bár kétlem) LG CD olvasó (GCR-8525B) és egy Asus (AGP-v3400TNT) (16MB-SGRAM) videokártya eladó
mind a 2 egy 1000-ért odadom..
Szolnok (személyesen)
0
0
0
0
LightLeach avatar
Nincs véletlenül valakinek eladó Logitech, vagy Xbox 360 kontroller pc-hez?
0
0
0
0
no avatar
Hello!
Eladó fél éves, hibátlan Sapphire HD 7870 ghz edition OC 2gb videokártyám. A neve magáért beszél, egyébként a 7870 es széria legjobbja a Sapphire műhelyéből került ki. 😀 Dobozában, fél év garanciával, gyári kábeleivel, driver cd-vel, DVI átalakítójával eladó Budapesten a 22-ik kerületben vehető át.
Ár: 42.000.-
Ha érdekel, írj üzenetet, és megbeszélünk mindent. Csere CSAK R9 290-re, de erre természetesen ráfizetek.
Üdv Tamás
0
0
0
0
Csatesz avatar
Hali!
Eladó vagy cserélhető wowos accom, tauri szerveren van egy accon belül 3 karakter normál seron, Egy hordás 80as tauren Feral Dudu Pvp 5.4 gs, 80as Undead Lock Affi Pvp 5.4 meg egy kicsi Pve, 80as SH Papp Blood elf, 4.8 gs Pve. Meg egy-két repu megkezdve( Nether Drake). Írj Pm-et és megbeszéljük a részleteket. Ami érdekel, Lolos (west) vagy CSGO-s cuccok.
0
0
0
0
roba1996 avatar
Eladó Steam 10000 Ft de cserélem is battlefiled 4 -re vagy pedig battlefiled 3 premium-ra!!!
cod 6
cod 7
cod 8
maffia 2
rage
kane and lynch
sniper ghost warrior
duke nukem forever
king arthur
0
0
0
0
R3dLinE avatar
Avermedia Live Gamer HD Lite eladó még garanciával 2015.10.30-ig. Eddig kb fél évet használtam, minden tartozékával, eredeti dobozában eladó. Ár: 14ezer FT. Ha érdekel, írj pü-t.
0
0
0
0
microsoft xbox360 avatar
Eladó Olympus VG-170 Fényképezőgép, Garanciával. Ár: 8.000ft + posta. Vagy átvétel személyesen!!! Érdeklődni üzibe.
0
0
0
0
matyosowski avatar
Eladó a fent említett gitár (Epiphone Les Paul Special Limited Edition), fájó szívvel válok meg tőle (magasabb árkategóriába lépek). Nagyon meg vagyok/voltam vele elégedve szerintem ebben az árban ˝Best Buy˝ a gitár. Minde Torzított és tiszta hangon is igazán szép, kellemes tónusú hangot produkál. 1999-es évjárat korához képest szerintem nagyon jó állapotban van. Ez nem a Les Paul Special II hanem Limited Edition! Második tulaj vagyok sajnos az előző tulaj a gitár hátulján egy kis lakkot levert valamivel (én sem tudom hogy, nem mondta meg nekem se anno). Nyaka egyenes, kis karcok vannak rajta (14 éves gityóról beszélünk...) bundok nem kopottak. Posta nem játszik csak személyes átvétel Békés, Békéscsaba, Doboz. Az ár nem alkuképes (tekintve hogy a boltban ezt nem árulják már és az új ára is 44 ezer Ft-t szerintem ez jó árban van, főleg hogy egy régi hangszerről beszélünk nem az új gayiról 😀😉Kipróbálni KÖTELEZŐ egy 100W-os fej+ládán 😃 Kérésre küldök hangmintát.
Gitár Specifikációi:

Body: mahogany
Neck: mahogany
Neck Shape: 1960s SlimTaper D˝ Profile
Neck Joint: Bolt-on
Scale length: 24.75˝
Fingerboard: rosewood
Fingerboard Radius: 12˝
Nut Width: 1.68˝
Hardware: Nickel
Machine Heads: Covered; 14:1 ratio
Neck Pickup: Epiphone 650R Humbucker
Bridge Pickup: Epiphone 700T Humbucker
Controls: 1-volume, 1-tone
Pickup Selector: 3-way Epiphone toggle
Bridge: LockTone Tune-o-matic
Tailpiece: LockTone Stopbar
0
0
0
0
Titan Killer avatar
Eladó NO FEAR DJ HEADPHONES(fejhallgató).Raszta szinű
Tiszta új érintetlen csomagolás.Az előző ugyan ilyen 1,5 évig bírta de elromlott ezért kicserélték tiszta újra.Ezt árulom.
ára megbeszélés szerint.Egyébként külföldről van.
Akinek kell privát üzenetet küldjön
0
0
0
0
felcser512 avatar
Eladó /cserélhetö újonnan egy ASUS Vulcan Pro fejhallgató 30e. ( hardcore FPS gamer-eknek ) termék részlet itt [LINK] netes ára 35-45e . részletek PÜ. 😀
0
0
0
0
benc33 avatar
Counter-Strike Global Offensive skineket keresek!😀 Akinek van esetleg, az írjon!
0
0
0
0
Game Boy avatar
Sziasztok az a helyzet,hogy most először rendelnék külföldről egy terméket (csehországból) és a cseh posta küldené nekem a csomagot.Mint tudjuk csehországban a korona az általános fizetőeszköz.Az lenne a kérdésem,hogy pontosan hogyan zajlik le a rendelés?A cseh posta először elküldi a csomagot a lakhelyemen lévő magyar postára és majd ide kell elmennem átvenni személyesen?Valamint én kifizethetem forintban a termék árát a postán?Nem gond ha nem koronába fizetek hanem forintba?
0
0
0
0
felcser512 avatar
Logitech G27 est keresek , van valakinek elado ? 😃
0
0
0
0
xyfree avatar
Eladó egy Samsung slim fekete usb s külső dvd író. Notihoz használtam, de a doboza szerint tv, ill android (3.1-) tabhoz is jó. Kifogástalan állapotban van, dobozával, néró 12 dvd vel, 1 év bolti garanciával (Mezőkövesdi bolt). 5000 ft ért. Ha valakit érdekel írjon privit.
0
0
0
0
adamka23 avatar
Eladó egy Ozone Attack nevű mikrofonos fejhallgató 4000 ft-ért Miskolcon. Maga a füles jó állapotban van, semmi baja. Akit érdekel, az írjon üzenetet.
Itt egy kép róla:
https://kepfeltoltes.hu/140203/20140126_120036_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
feka001 avatar
Max Payne 3 10 darabos nagy matricakollekció Eladó!

Max Payne 3 10 db-os matrica kollekció eladó!
Nagyok!
5000HUF + posta!
A matricák az USA-ból vannak! Magyarországon nem került forgalmazásba!
Személyes átvétel Egerben, bárhova posta!

[LINK]
[LINK]
0
0
0
0
FrostnovaZ avatar
Eladó a 16,500Ft értékű ingame utalványom amit a Warframe, Neverwinter, Marvel Heroes játékokhoz lehet felhasználni (külön-külön nem lehet csak egybe) Bővebb információ: [LINK]

Ár: 9,000 Ft
0
0
0
0
APC ADAM avatar
Eladó Asus Vulcan ANC Gamer füles.
Bontatlan.
Csere OFF.
Gari szintén.
0
0
0
0
R3mZy avatar
Szeretném eladni a tökéletes állapotban lévő kormányt avagy cserélne fejhallgatóra! De mást is meghallgatok.
Windows 8.1 kompatibilis tesztelve.
+Tápellátás
[Link] Szerintem ez az oldal mindent elárul a termékemről. Képet természetesen küldök a kedved érdeklődőknek, kipróbálható.

10.000Ft


Tel: 06309531026 "Gyöngyös"
0
0
0
0
GodSie avatar
Sziasztok Xbox360 joy ,led-es ventik dvd író érdekel 😀 cserébe kp vagy 160GB hdd 😀
0
0
0
0
hdavid avatar
Xbox 360 vezetékes fekete kontroller Eladó hibátlan PC-hez is jó! Hibátlan 576-ban vásárolt! donozával mindennel!
0
0
0
0
Payphoner avatar
Eladó egy: samsung galaxy s plus telefon [LINK]
0
0
0
0
no avatar
Eladó Logitech F510 használt ,de kitűnő állapotba lévő gamepad.
ára:3990ft
0
0
0
0
Roger87 avatar
Eladó egy HP CB540A típusú fekete toner.Ára: 12000 Ft
0
0
0
0
MoonW avatar
Eladó:
* Yamaha EG-112 szólógitár, puha gitártokkal. - 42.000 Ft Test: amerikai hársfa | nyak: juhar | fogólap: rózsafa | pickup: 2 × Single Coil, 1 × Humbucker | 1 hangerő, 1 hangszín, 5 állású kapcsoló | Vintage Vibrato System with Tremolo Bar | hardware: króm (zárt mechanika) | Szín: Fekete

* 2 db Stage-Line DM-3500 Mikrofon 6000 Ft/db

* A-mix MC-120X analóg keverő, 12 sávos, +20dB bemeneti szint csatornánként, 3 részes hangszínszabályzó, effect send-return, monitor sáv, csatornánkénti monitor és effekt szabályozás - 20 000 Ft + 5000 Ft egyedi tokkal

Személyesen: Kisvárda, Bodrogköz
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok !!!

Eladó CANYON HEADSET, részletekért PÜ-ben írj !!!
2 hetes kb...garanciális
0
0
0
0
matyosowski avatar
eladó Adidas predator TRX 44 2/3-os stoplis cipő(ez nem az új műbor ratyi, ez bőr felső résszel rendelkezik). Semmi baja nincs fél évet volt használva. Érdeklődők PÜ (küldök róla képet is)
ÜDV
0
0
0
0
krutka avatar
cserélném LoL eu west accomat bármi másra 😆 gyűlölöm ezt a játékot (silver 5, 4 skin, 44db karater)
0
0
0
0
Shark23 avatar
Sziasztok vkinek nincs? Polaris Predator 500-ra kerékcsapágy olcson meg első sárvédő kompletten! :S
0
0
0
0
megaone6 avatar
Ha esetleg valakinek lenne egy felesleges softmodolt PS2 memóriakártyája (mindegy hány megás) Budapesten és környékén, az dobjon már meg egy PÜ-vel! Árban majd megegyezünk.
0
0
0
0
no avatar
57-58-as outi vázat keresek!
0
0
0
0
FreddyD avatar
ELADÓ!!! Shiro SH-996 Symbol bukósisak!
Eladó az említett S-es (55-56 cm) bukósisak!
3 éve van nálam, használatból eredő karcok vannak rajta, 4 szellőzőnyílás, könnyet nyitható-zárható D csat.
Az ár irányár!
Ha kell posta is megoldható!

http://aprod.hu/hirdetes/elado-shiro-sh-996-symbol-bukosisak-ID1aVtX.html#40e375f87f
0
0
0
0
mlan0 avatar
Eladnám/cserélném 2 hetes 1x használt Nike cipőmet...2 Év garancia szól rá (hibátlan állapotú) I.Á 20,000FT.. Csere ár: 25,000FT Érdeklődni Csak is PM! Ha nagyon érdekel a cipő akkor beszélünk a találkozásról szálításról.

FÉNYKÉP(NEM ÉN FÉNYKÉPEZTEM):

Spoiler!
https://www.playmaker-eshop.gr/datafiles/3258.jpg
0
0
0
0
bukta2 avatar
Az lényegtelen a közeljövőne jon a gépbe 1 HD 7850 is, engem a monitor érdekelne :) de még eggyenlőre a HD 5670 es marad benne még jópár hónapig vagy lehet majd karácsonyra ujjitok be szal az a lényeg h még ez marad benne,szal melyiket is kéne vennem? :D és igen játékra használom a gépet.
0
0
0
0
benc33 avatar
bukta2 írta:
150-euro-ig melyik monitort lenne érdemes megvenni, Ami kell (24'Zoll, Full HD (1920-1080p) És nem tudom a 5ms-es a jó a VGA-m miatt vagy fogalmam sincs, kösz előre is kösz


[url]http://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss_1?__mk_de_DE=%C3%85M%C3%85Z%C3%95%C3%91&url=search-alias%3Daps&field-keywords=Monitor[/url]


Milyen VGA-d van? Mire használnád? Játék?
0
0
0
0
bukta2 avatar
150-euro-ig melyik monitort lenne érdemes megvenni, Ami kell (24'Zoll, Full HD (1920-1080p) És nem tudom a 5ms-es a jó a VGA-m miatt vagy fogalmam sincs, kösz előre is kösz


[url]http://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss_1?__mk_de_DE=%C3%85M%C3%85Z%C3%95%C3%91&url=search-alias%3Daps&field-keywords=Monitor[/url]
0
0
0
0
benc33 avatar
Sziasztok! Mennyit érne ez az egér?
Név: Sharkoon Fireglider
Kép: http://s2.olcsobbat.hu/images/5102d5a48a8e6deb7f001af7-225x225-resize-transparent.png

Majdnem tökéletes állapotban van.
Tartozékok:
- 7 darab súly
- Driver lemez (papír tok nincs meg, de műanyag van)
- Hordozó tasak
- Egy teljes szett tappancs az aljára.
Minden megvan hozzá!
Leszeretném cserélni egy másikra, mégpedig egy Sharkoon Drakonia-ra.
0
0
0
0
bybeni avatar
Thermaltake Silent Tower ELADÓ!!!
4 ezer kökemény magyar forintért 😃

https://kepfeltoltes.hu/130522/133793_tt_silenttower_main_big_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
Axelior avatar
Axelior írta:
Eladóvá vált újszerű állapotú, működő YAMAHA DVD-lejátszó, és (valószínűleg hozzá tartozó, de lehet, hogy különálló) YAMAHA hangfalszett.
Minden gyönyörű, újszerű állapotban van, és működnek. Beárazós topikban kértem rájuk árat, ehhez mérten csínján az alkudozással.
Ajándékba kaptuk, de nincs rá szükség, ezért eladóak.
Részletesebben:
-YAMAHA DVD-s520 DVD lejátszó ~5-6 ezer Ft
-Valószínűleg a DVD-lejátszóhoz tartozó hangfalszett:
-2 db YAMAHA NS-E55 hangszóró ~10 ezer Ft
-1db YAMAHA YST-SW45 mélynyomó ~20 ezer Ft
-1db YAMAHA NS-C55 Center hangszóró ~10 ezer Ft
Posta: megbeszélhetjük, de személyes átvételnek jobban örülnék.

Egyben: 40.000 Ft

Már csak 27.000 Ft !
0
0
0
0
nlacka13 avatar
Hali!!
Valakinek van elado fifa13 xbox360-ra????
0
0
0
0
tebumm avatar
Sziasztok! Star Wars The Old Republic-os 55 os karaktert keresnék a Tomb of Freedon Nadd szerveren!
0
0
0
0
kaizinger avatar
bf3 accountom eladó vagy cserélhető 6 ezerért árulom premium edition
0
0
0
0
Axelior avatar
Eladóvá vált újszerű állapotú, működő YAMAHA DVD-lejátszó, és (valószínűleg hozzá tartozó, de lehet, hogy különálló) YAMAHA hangfalszett.
Minden gyönyörű, újszerű állapotban van, és működnek. Beárazós topikban kértem rájuk árat, ehhez mérten csínján az alkudozással.
Ajándékba kaptuk, de nincs rá szükség, ezért eladóak.
Részletesebben:
-YAMAHA DVD-s520 DVD lejátszó ~5-6 ezer Ft
-Valószínűleg a DVD-lejátszóhoz tartozó hangfalszett:
-2 db YAMAHA NS-E55 hangszóró ~10 ezer Ft
-1db YAMAHA YST-SW45 mélynyomó ~20 ezer Ft
-1db YAMAHA NS-C55 Center hangszóró ~10 ezer Ft
Posta: megbeszélhetjük, de személyes átvételnek jobban örülnék.

Egyben: 40.000 Ft
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció