EA Desktop

Szerző: Ayistion, 2021. May 21., téma
Fórum » Szoftver
Mivel jelenleg él az XBOX GAMEPASS ULTIMATE előfizetésem, ez jogot ad arra hogy használjam az EA Desktop alkalmazásban felkínált játékokat, amíg le nem jár az előfizetés. A probléma az lenne, hogy ezt a mesés alkalmazást az XBOX app-ból nem tudom letölteni mert valamiért hibát dob ki, így marad a webes felület, ahonnan letöltöm a .exe fájlt, futtatom mint rendszergazda, de semmi sem történik. Más is tapasztalt ilyet?
Hozzászólások: 4
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Superman79 avatar
Csak nekem jön be nagyon? Tök jó a dizájn, meg az egész felület. Win10 reinstall után az Origin error-t írt ki letöltés közbe, és rászorultam erre. Teljes mértékben megérte váltani. Igaz néha van egy pár error, de eddig újraindítás után megoldódott. Játékot még nem vettem rajta, csak originen, így az nem tudom megmondani, hogy működik e hibamentesen, de egy EA méretű cég nem engedhet meg magának olyat, hogy ez ne legyen jó. Nekem nagyon bejön.
0
0
0
0
Ayistion avatar
Mivel jelenleg él az XBOX GAMEPASS ULTIMATE előfizetésem, ez jogot ad arra hogy használjam az EA Desktop alkalmazásban felkínált játékokat, amíg le nem jár az előfizetés. A probléma az lenne, hogy ezt a mesés alkalmazást az XBOX app-ból nem tudom letölteni mert valamiért hibát dob ki, így marad a webes felület, ahonnan letöltöm a .exe fájlt, futtatom mint rendszergazda, de semmi sem történik. Más is tapasztalt ilyet?
0
0
0
0
💬 2
Arthur Morgan avatar
@Ayistion: Esetleg ezt próbáld még meg 😀
[LINK]
0
0
0
0
Ayistion avatar
@Arthur Morgan: https://www.kepfeltoltes.eu/images/2021/06/25/568N_vtelen.png

Nekem ez a bajom. 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció