Amatőr, de lelkes animációk!

Szerző: c0m1n65un, 2020. October 12., téma
Fórum » Film, sorozat
Sziasztok!
Tavaly kezdtem el animálgatni! Az első próbálkozások elég gyatrák lettek, szóra se nagyon érdemesek, de azért most már alakul a dolog!

Íme az eddig elkészült videók:




[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=guaWuhRzaas[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ewdWeM2BoAY[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=4-NP1vif44k[/youtube]

Szerintetek milyen lett? Miben kéne fejlődnöm? Szívesen fogadok építő jellegű kritikát. :)
Tudom, van még hova fejlődnöm, főleg az előadás mód területén, de ha tetszenek a videóim, akkor lepj meg egy feliratkozással.
Hozzászólások: 12
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
c0m1n65un avatar
Sziasztok! A mai animációs videómba különös ázsiai ruhadarabokból állítok össze egy cseppet sem összeillő szettet, csak úgy a vicc kedvéért. Felettébb mókás lett a végeredmény. Fogadjátok szeretettel ezt a rövidke videót, és amennyiben elnyeri a tetszéseteket, akkor IRATKOZZATOK FEL.
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Ezúttal egy régi, iskolai történetemet mesélem el nektek a tőlem megszokott stílusban.
Fogadjátok szeretettel, és ha tetszik, akkor IRATKOZZATOK FEL!
0
0
0
0
💬 2
bukta2 avatar
@c0m1n65un: Komolyan mondom ez a tálalás nagyon jó lett! 🤣😂
1
0
0
0
c0m1n65un avatar
@bukta2: Nagyon szépen köszönöm! Most már van egy jobb mikrofonom is, úgyhogy a legközelebbi már remélhetőleg még jobb lesz.
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Valószínűleg többetek hallott már erről a méregdrágán megvásárolt CSIRKEFALATKÁRÓL. Nos, a mai epizódot én is ennek a történésnek szenteltem.
Fogadjátok szeretettel, és ha tetszik a videó, akkor kérlek lepj meg egy FELIRATKOZÁSSAL, valamint oszd meg ismerőseiddel is ezt az élményt!
Előre is köszönöm.
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Ezen a héten is itt vagyok. Ezúttal hőn szeretett honfitársaink strandolási szokását elemezzem ki nektek, a szokásos precizitással.
Lesd meg, és ha tetszik, akkor segíts nekem, hogy elérjem a 200 FELIRATKOZÓT!
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Ezen a héten egy különleges, messziről elkerülendő alkalmazást hoztam el a számotokra, melyet a GOOGLE PLAY Áruház lefolyójában találtam véletlenül.
Fogadjátok szeretettel, és ha ez a videó elnyerte a tetszéseteket, akkor tudjátok a további teendőket (Feliratkozás, Like, Megosztás).
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Hosszú kihagyás után most először néztem be a gyakorikerdesek.hu weboldalra, és az ott látottak kellő inspirációt adtak a videó létrejöttéhez. Remélem tetszeni fog. Fogadjátok szeretettel, és ha tetszik, akkor lepjetek meg egy feliratkozással.
0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Ezen a héten is elhoztam nektek egy rövidke animációt.
Remélem tetszeni fog. Fogadjátok szeretettel, és ha nem tettétek volna még eddig meg, akkor iratkozzatok fel a csatornámra.

0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Egy újabb kísérleti projekttel jelentkezem. Remélem nem lett annyira rossz. Fülekre különösen vigyázni, mert néhol a szerep kedvéért erősen nyávogok. 😃
Ha tetszett, akkor lepj meg egy feliratkozással. Előre is nagyon hálás vagyok.

0
0
0
0
c0m1n65un avatar
Sziasztok!
Ezúttal egy kísérleti videóval jelentkezem, ahol csúnyán leteremtett egy csésze kávé. Igen, jól olvastad!

Ha tetszett, akkor lepj meg egy feliratkozással. Előre is nagyon hálás vagyok.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció