StarCraft II: Legacy of the Void nyitó videó
Gépigény.hu | 2015. September 14. | videó | 2 hozzászólás
A Blizzard bejelentette a StarCraft II harmadik, utolsó epizódjának megjelenési dátumát. A StarCraft II: Legacy of the Void november 10-én fog megjelenni. Természetesen egy trailert is kaptunk a Blizzardtól.


StarCraft 2
Megjelenés: 2010. July 27. (PC)
Műfaj: ,
Fejlesztő: Blizzard Entertainment
Műfaj: ,
Fejlesztő: Blizzard Entertainment
Ajánló

Több neves stúdióját is bezárhatja az Xbox
Hír | 06. 23. | 2 napja | 1 💬

A Steam felhagy a fizikai ajándékkártyák árusításával
Hír | 06. 23. | 2 napja | 5 💬

A Microsoft több területen is eltávolodik a PlayStationtől
Hír | 06. 23. | 2 napja | 1 💬

A Take-Two szerint nem fog többet csúszni a GTA 6 megjelenése
Hír | 06. 16. | 9 napja | 18 💬

A Steam Deck brutális áremelése a Steam Machine-re is kihathat
Hír | 06. 16. | 9 napja | 16 💬

Kiderült a Steam Machine ára
Hír | 06. 24. | 1 napja | 8 💬
Hozzászólások: 2
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Detros
3
10 éve | 2015. 09. 15. 08:00:03Wáóóóóó! 😃
0
0
0
0
FrostnovaZ
101
10 éve | 2015. 09. 14. 18:37:00Spoiler!
Power overhelming
= instant libabőr 😲0
0
0
0












