Prince of Persia The Forgotten Sands - Introduction trailer
Gépigény.hu | 2010. May 06. | videó | 12 hozzászólás


Prince of Persia: The Forgotten Sands
Megjelenés: 2010. June 08. (PC)
Műfaj: , ,
Fejlesztő: Ubisoft Montreal
Műfaj: , ,
Fejlesztő: Ubisoft Montreal
Ajánló

A Steam felhagy a fizikai ajándékkártyák árusításával
Hír | 06. 23. | 3 napja | 6 💬

A Take-Two szerint nem fog többet csúszni a GTA 6 megjelenése
Hír | 06. 16. | 10 napja | 18 💬

A Microsoft több területen is eltávolodik a PlayStationtől
Hír | 06. 23. | 3 napja | 1 💬

Több neves stúdióját is bezárhatja az Xbox
Hír | 06. 23. | 3 napja | 1 💬

Grand Theft Auto 6: a héten indul az előrendelés
Hír | 06. 23. | 3 napja | 5 💬

Kiderült a Steam Machine ára
Hír | 06. 24. | 2 napja | 12 💬
Hozzászólások: 12
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
suranyi_janos
19
15 éve | 2011. 02. 09. 21:33:09hát nagyon zsír a grafikán meg nyitva maradt a szám 😃😆 Isten király a grafika csúcs szuper tuti kipróbálom 😀
0
0
0
0
Orgins
2
15 éve | 2011. 01. 29. 23:13:00Szerintem világsiker.
0
0
0
0
benq
4
15 éve | 2011. 01. 11. 17:48:04nagyon komoly a grafikája 😀
0
0
0
0
electrodancer
3
15 éve | 2011. 01. 01. 23:29:48nagyon valóság hű a trailer
0
0
0
0
laller88
16
15 éve | 2010. 08. 23. 19:48:53hát nem gyenge......
0
0
0
0
bufy18
2
16 éve | 2010. 06. 03. 21:33:09Na ne aggódjatok a játéknak nem lessz ilyen a grafja...
0
0
0
0
Dzsoni
4
16 éve | 2010. 05. 31. 22:01:23ez a trailer valami eszméletlen szép. tisztára mint egy igazi film 😃 nagy PoP rajongó vagyok, eddig mindegyiket kijátszottam, várom már 11.-ét. épp most szedem a filmet 😀
0
0
0
0
psychosocial
12
16 éve | 2010. 05. 19. 21:39:48Válasz Juventino87 hozzászólására:eznem ügyességi...😆 bár van benne néhány fejtörő feladat amit énis rühellek😆
0
0
0
0
Dominic123
4
16 éve | 2010. 05. 18. 18:32:08remélem nem lesz ez olyan gyagyi mint a 4 volt azaz előző PoP
0
0
0
0
gara66
27
16 éve | 2010. 05. 16. 10:43:02jó film lehet!
0
0
0
0
kz009
7
16 éve | 2010. 05. 06. 22:39:10pedig a prince széria az nagyon jó.... 😃
0
0
0
0
Juventino87
2
16 éve | 2010. 05. 06. 22:03:00Nagyon komoly a grafikája,csak az baj hogy nekem nagyon nem jönnek be az ügyességi játékok 😞
0
0
0
0












