Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - Utasítás a lovunknak
Gépigény.hu | 2015. August 14. | videó | 11 hozzászólás


METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN
Megjelenés: 2015. September 01. (PC)
Műfaj: ,
Fejlesztő: Konami Digital Entertainment
Műfaj: ,
Fejlesztő: Konami Digital Entertainment
Ajánló

Kiderült a Steam Machine ára
Hír | 06. 24. | 1 napja | 10 💬

A Steam Deck brutális áremelése a Steam Machine-re is kihathat
Hír | 06. 16. | 9 napja | 16 💬

A Steam felhagy a fizikai ajándékkártyák árusításával
Hír | 06. 23. | 2 napja | 5 💬

Grand Theft Auto 6: a héten indul az előrendelés
Hír | 06. 23. | 2 napja | 5 💬

Több neves stúdióját is bezárhatja az Xbox
Hír | 06. 23. | 2 napja | 1 💬

A Microsoft több területen is eltávolodik a PlayStationtől
Hír | 06. 23. | 2 napja | 1 💬
Hozzászólások: 10
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Blue Thunder
33
10 éve | 2015. 08. 30. 20:36:19EMP-s lótrutyi...ezen besírtam 😆😂
0
0
0
0
Arnybiro
69
10 éve | 2015. 08. 16. 14:26:40Fura egy ló lehet ez 😆
0
0
0
0
Arnybiro
69
10 éve | 2015. 08. 16. 13:59:27Azt értem én, hogy a kocsi elcsúszik a lószaron, de utána mi az isten rázza meg őket??? o.O
0
0
0
0
prismateech
9
10 éve | 2015. 08. 16. 13:37:13Édes istenem de gáz.. 😃 Ettől függetlenül biztos, hogy kifogom próbálni, bár ha egyetlen egy animes vinnyogást meghallok abban a pillanatban törlöm örökre 😃
0
0
0
0
Norbi5449
16
10 éve | 2015. 08. 16. 08:48:13Ez lol 😂
0
0
0
0
Matt99
31
10 éve | 2015. 08. 15. 17:23:43Zambezi: Próbálkozik az ember
0
0
0
0
Nolien
6
10 éve | 2015. 08. 15. 13:27:16Oké... most komolyan elcsúszott a kocsi a lócitromon? A legborzasztóbb, hogy el sem tudom dönteni most sírjak vagy nevessek? X'D
0
0
0
0
b0t333
38
10 éve | 2015. 08. 14. 23:44:24jó féle ballon
0
0
0
0
dispPaP
14
10 éve | 2015. 08. 14. 22:14:19Milyen ballon az hogy a kocsi felszáll tőle?
0
0
0
0
Matt99
31
10 éve | 2015. 08. 14. 20:35:37Nah az ilyen dolgok miatt tartom magam távol a japán dolgoktól. Ez a humor egyszerűen annyira gyerekes, hogy max 10 év alattiak nevetnek rajta. Tudom hogy milyen komoly története van az MGS-nek, de én így képtelen lennék komolyan venni.
0
0
0
0












