Mafia III - Lincoln Clay
Gépigény.hu | 2016. July 19. | videó | 1 hozzászólás


Mafia III: Definitive Edition
Megjelenés: 2016. October 07. (PC)
Műfaj: ,
Fejlesztő: Hangar 13
Műfaj: ,
Fejlesztő: Hangar 13
Ajánló

Kiderült a Steam Machine ára
Hír | 06. 24. | 18 órája | 5 💬

Több neves stúdióját is bezárhatja az Xbox
Hír | 06. 23. | 1 napja | 1 💬

A Take-Two szerint nem fog többet csúszni a GTA 6 megjelenése
Hír | 06. 16. | 8 napja | 18 💬

A Steam felhagy a fizikai ajándékkártyák árusításával
Hír | 06. 23. | 2 napja | 5 💬

A Steam Deck brutális áremelése a Steam Machine-re is kihathat
Hír | 06. 16. | 8 napja | 16 💬

A Microsoft több területen is eltávolodik a PlayStationtől
Hír | 06. 23. | 2 napja | 1 💬
Hozzászólások: 1
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Der Fuhrer
12
9 éve | 2016. 07. 21. 13:37:39Ez egy nagy hülyeség. Vito SOHA nem dolgozna senkinek,pláne nem a Lincoln Clay nevű színesbőrű (nem azért mondom,mert rasszista lennék,de rettentően zavar hogy egy Olaszországhoz SEMMI ködődéssel nem rendelkező alak legyen egy MAFIA játék főszereplője..huh..) illetőnek,mivel ő MEGÖLTE a feletteseit,szóval a logika szerint megalapította az új Empire Bay-i Mafiát és éli a Don-ok gazdag életét! De neeeem! A kedves 2K Czech szerint elmegy New Bordeaux-ba,és BEÁLL DOLGOZNI ENNEK A SENKIHÁZI KUTYAGUMIT NEM ÉRŐ SZAR SZEMÉT SZAR ALAKNAK (bocsánat a kifejezésért..megint..... csak épp 200-on van a vérnyomásom,hogy EZT akarják Mafia játékként eladni nekünk)!!!!!! Végem... kész.. Grafika jónak néz ki,játékmenet egész jó,karakterek terén az egyetlen jó dolog,hogy Vito (kedvenc szereplőm az eddigi 2 Mafia játék közül) egyáltalán benne van, és talán még arról is megtudhatunk valamit,hogy Joe végül túlélte a Mafia 2 végkifejletét,vagy nem.
0
0
0
0













