Batman: Arkham Origins Geforce GTX Technology Trailer
Gépigény.hu | 2013. October 29. | videó | 7 hozzászólás


Batman: Arkham Origins
Megjelenés: 2013. October 25. (PC)
Műfaj: , ,
Fejlesztő: Splash Damage, WB Games Montreal
Műfaj: , ,
Fejlesztő: Splash Damage, WB Games Montreal
Ajánló

A Steam Deck brutális áremelése a Steam Machine-re is kihathat
Hír | 06. 16. | 8 napja | 16 💬

A Microsoft több területen is eltávolodik a PlayStationtől
Hír | 06. 23. | 2 napja | 1 💬

A Steam felhagy a fizikai ajándékkártyák árusításával
Hír | 06. 23. | 2 napja | 5 💬

Több neves stúdióját is bezárhatja az Xbox
Hír | 06. 23. | 1 napja | 1 💬

Kiderült a Steam Machine ára
Hír | 06. 24. | 18 órája | 5 💬

A Take-Two szerint nem fog többet csúszni a GTA 6 megjelenése
Hír | 06. 16. | 8 napja | 18 💬
Hozzászólások: 7
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.












Egyébként szép és látványos a PhysX amikor nvidia kártyám volt szerettem használni, sőt a HD 5870 mellett használtam a 8800 Ultrát PhysX kártyának bütykölt driverrel. A gond az vele, hogy nvidia kártyákhoz van kötve és mesterségesen le van butítva ha processzoron fut. Ugyanezek a fizikai effektek egy erősebb procin is lefutnának a játék érezhető lassítása nélkül, illetve ugyanúgy képes lenne rá egy Radeon kártya is, sőt... . Addig amíg ennyire gyártóorientált egy rendszer, addig nem tud belépni a játékmenetbe a komolyabb fizika, pedig lennének benne lehetőségek és ezt az új konzoloknál ki is fogják használni. Azért remélem hogy lassacskán eljutunk egy olyan szintre a PC esetén is, hogy létrejön egy közös platform, vagy a fejlesztők az ilyen gyártóspecifikus megoldások helyett szabványos módon írják meg az ilyen jellegű szimulációkat (pl. OpenCL -ben). Az AMD minden esetre nyitottabb a TressFX -el, mint az nvidia a PhysX -el.