header
Grand Theft Auto V
Grand Theft Auto V cover
Megjelenés: 2015. April 14.
Műfaj: Akció, Kaland
Fejlesztő: Rockstar North
Kiadó: Rockstar Games

Grand Theft Auto V gépigény

Minimum gépigény:

CPU:
Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
RAM:
4 GB RAM
GPU:
NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
DX:
Version 10
OS:
Windows 10 64 Bit
STO:
120 GB available space
Hang:
100% DirectX 10 compatible

Ajánlott gépigény:

CPU:
Intel Core i5-3470 @ 3.2GHz (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHz (8 CPUs)
RAM:
8 GB RAM
GPU:
NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD 7870 2GB
DX:
Version 10
OS:
Windows 10 64 Bit
STO:
120 GB available space
Hang:
100% DirectX 10 compatible
NOTE:

UPGRADE:

MINIMUM:

CPU: Intel® Core™ i7-4770 / AMD FX™-9590
RAM: 8 GB RAM
GPU: NVIDIA GeForce® GTX 1630 (4GB VRAM) / AMD Radeon™ RX 6400 (4GB VRAM)
OS: Windows 10 (latest service pack), 64-bit
STORAGE: 105 GB, SSD required
SOUND CARD & AUDIO: 100% DirectX 10 compatible

RECOMMENDED:

CPU: Intel® Core™ i5-9600K / AMD Ryzen™ 5 3600
RAM: 16 GB Dual-Channel Configuration RAM
GPU: NVIDIA GeForce® RTX 3060 (8GB VRAM) / AMD Radeon™ RX 6600 XT (8GB VRAM)
OS: Windows 11, 64-bit
STORAGE: 105 GB, DirectStorage-compatible drive
SOUND CARD & AUDIO: Windows Spatial Sound-compatible audio system; solution containing Dolby Atmos® support required for a Dolby Atmos® experience.
Az oldalon csak hivatalos gépigények találhatóak, amit a készítők vagy egy hivatalos forgalmazó cég tett közzé.
Hogy futna a gépeden?
Hasonlítsd össze a gépigényt egy általad megadott konfigurációval!
Hasonló játékok:
Flesh EatersAlice: Madness ReturnsThe FallWest of DeadLife is Strange: True ColorsDispatch
Hozzászólások: 48 467
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
neuroflex avatar
Biztos pc-re is gyönyörű lesz grafika😀
0
0
0
0
no avatar
Ennek hol rossz a grafikája? Már nem azért. És eddig 20x írtuk le, hogy az még mindig nem a PC-s, hanem valószínűleg a PS3-as verzió grafikája. Utóirat: Spoiler!
Ha egyszer magyarul beszélsz, írni is megtanulhatnál...
0
0
0
0
stoka123 avatar
Gea69:amugy ne te osszad már itt az észt amugy meg nekem negyon tetszik a játék attol hogy roszabb a grafója amugy meg a videókat 1080p be néztem full screebe szal nem 240p be ahogy leirtad amugy meg a játék menetre énis kiváncsi leszek mien lesz igy 3 szereplővel igy egy darabig biztos nemfogom megunni + mindent 100 ra kivinni 😃
0
0
0
0
Gea69 avatar
Mi a bajotok a grafikájával? Talán nem 240p-ben kellene nézni a trailereket. Ez egy nagyon jó játék lesz nagyon jó játékmenettel és én 200%, hogy meg fogom venni. Mellesleg aki ennyire odavan meg vissza a játék grafikájától mintsem, hogy a játékmenettől az szépen húzzon a búsba innen.
0
0
0
0
zsott avatar
Slender örvendek hogy neked is tetszenek a mémek, de gondolom nem tudod miről van szó mert amit közölt az nem hivatalos..
0
0
0
0
no avatar
stoka: Az csak konzolos grafika. Az PS3-on vagy XBOX-os verzióról készült. PC-n jobb lesz. + még majd jönnek a grafikai modok stb. Azzal még szebb lesz majd.
0
0
0
0
stoka123 avatar
humagyar
néz mármeg hogy a gyerek amit belinkelt 1. képet hogynézki a fák lapbol álnak mesze elmosódva a föld minden pixeles szal nemjol nézki de nemugyértem hogy szarlesz mert javithatnak rajta am meg tölem szinte nemvárja senki joban egyböl megveszem atol hogy szar szoval nemértem mi a gond?
0
0
0
0
humagyar avatar
stoka123 Hogyhogy szar? Ha nem csillog mint a Vámpír naplók, akkor már nem is szép? Tényleg nem értem az ilyeneket...
zsott Ezt viccből kérdezted, igaz?
0
0
0
0
gepiszaki avatar
mind2 fake. a borító az sims 3 borítója, photoshoppolva, a 2. meg már régóta kiderült h fake
0
0
0
0
chio0632 avatar
zsott: a facebookon közölte 😃 http://www.facebook.com/RockstarGamess?fref=ts
0
0
0
0
patrikk911 avatar
Most akkor ps3 mon olyan lesz a graf mint a gta4 highon???😀
0
0
0
0
stoka123 avatar
De ha van hdmi kábel 1080 p be is ien szarlesz????
mert ha igen akkor csak pc re veszem meg am lesz multija?
0
0
0
0
feka001 avatar
GTA IV vs GTA V grafika összehasonlítás : [LINK]
0
0
0
0
zsott avatar
Karácsony előtt 3# trailer? 😃 😲

És hol közölte ?😃
0
0
0
0
chio0632 avatar
Ezt közölte a Rockstar Games: Okay, okay! The third GTAV Trailer will be published one week before Christmas. Spread the word! LIKE if you are excited! 😃 ezek szerint karácsony előtti héten adják ki a 3. trailer-t
0
0
0
0
molfer98 avatar
remélem fog kiszivárogni valami gameplay 😃
0
0
0
0
humagyar avatar
patrikk911 Konzolosak, a demo pedig (amit néhány szerencsés láthatott) egészen pontosan PS3-ról ment.
0
0
0
0
patrikk911 avatar
Ezek mind konzolos képek/videók?
0
0
0
0
b0t333 avatar
-A fiad James.... jól viselkedik? 😆

micsinai jó hogy kijavítottam mielőtt megtámadtak volna a nyelvtan tanárok 😆
0
0
0
0
no avatar
stoka: Az konzolos változat 😃! Úgy xboxon meg PS-en fog kinézni... PC-n sokkal szebb lesz. Persze, ehhez még plusz jönni fog iCEnhancer meg f@szom tudja milyen grafika szebbítő modok, (ha egyáltalán kiadják PC-re) azzal meg még szebb lesz majd.
0
0
0
0
feka001 avatar
Itt van magyar felirattal a második Trailer a GTAPlace.hu-tól:


https://oyster.ignimgs.com/mediawiki/apis.ign.com/grand-theft-auto-5/f/fe/Rsggtavscreenshot060-tifjpg-19d224.jpg
0
0
0
0
Quadgame94 avatar
Hatalmas gém! Már alig várom! Szerencsére haveromnak van Xboxa így addig ott tolom míg ki nem jön PC-re 😀
0
0
0
0
stoka123 avatar
Szykla:az első képen lehet látni a fákon meg messze a földön hogy nemvalami szép grafjója van remélem azt kijavitják mert igy 2008 as szinten van :/
0
0
0
0
humagyar avatar
Ez A trailer. Ez egyszerűen... 21:00-tól 22:00-ig csak a trailert néztem. Ez nagyon nagy lesz. Most már 100%, hogy még tavasszal veszek egy xbox 360-at. Egy nappal sem vagyok hajlandó tovább várni a PC-s változatra (bár gondolom, bírná a gépem, de ha nem, akkor ehhez fejlesztem majd), mint a konzolosra. Ez eszméletlen jó lesz! 😆 Ja és tényleg CJ beszél. Azt hittem csak nekem tűnt így, de akkor csak nem én vagyok a megszállott 😂
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
khaled98:Nem feltétlen SA, mivel San Andreas San Fierro-Las Venturas-Los santos, meg minden terület egybevéve, ez pedig csak Los Santos és környéke, viszont hatalmas terjedelemben.
0
0
0
0
stoka123 avatar
mikor megjelenik egyböl megveszem ps3 ra amugy mikor jelenik meg és lesz benne multi??
0
0
0
0
micsinai avatar
12.-én* 😃

lehet addigra lesz egy 670 SLI h mindenképp maxon élvezhessem 😃
0
0
0
0
b0t333 avatar
a gépigény szilveszter 12.én várható
Spoiler!
😆😆😆😂
0
0
0
0
no avatar
Amúgy a 2. trailerben mi a f@szom voltamikor a 2 rétinigger beszélt egymással? Tök ugyan olyan volt, mint CJ és Ryder beszéde.
0
0
0
0
mlan0 avatar
Mikorra várható a gépigénye?
0
0
0
0
b0t333 avatar
ááááá most várjak márciusig + még pár hónapot (remélem egyszerre jön ki)😆 lehetetlen, ez a trailer *** nagy lett 😆
meg az a csávó tiszta agybajos hogy tapodta a palit az út szélén 😆
0
0
0
0
khaled98 avatar
Kmisi99:
Nem ez kezdettől fogva mindig SA-t mondtak, honnan szedted te ezt a vice city-t?
-0:53 CJ hangja 😃
-IFriut 😆
-kutya qva jó
-spring 2013 😃😃😃😃 csak pc-re mikor?? (szerintem egyszerre 😆-sok esély lehet rá 😃😉
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nem arról volt szó hogy ott játszódik ahol a vice city? Erre a vidi alapján ez teljesen san andreas. Minden egyezik.
0
0
0
0
molfer98 avatar
A hangok a trailerben ilyen san andreasosra sikeredtek 😃
0
0
0
0
sentinel123 avatar
itt jobban látszik hogy milyen lesz a grafikája,remélem dx9-10 is lesz benne mert ha csak 11 mert akkor ráfáztam 😃
0
0
0
0
timon5000 avatar
Csak azért hogy neki köszönjük hogy kitette!
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
MoRT2165:Ha egyszer már belinkelted akkor a feka előtti kommentedet miért törölted ki és tetted bele abba a hsz-edbe is a videót?😶 Amúgy ebből se jön le több mint az 1.trailerből, de tény hogy ezek alapján rohadt jó lesz, nagyon eltalálták a karaktereket.
0
0
0
0
mlan0 avatar
Alig várom a gépigényét.. mert a gépigény szerint építek fel majd egy gépet... 😀 (jah és végre van benne kutya) 😃 😆
0
0
0
0
bobekrisz avatar
3 perc te jó isten 😃😃😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció