Wii

2010. December 20., téma
Fórum » Konzol
A Nintendo Wii-ről minden...
Hozzászólások: 24
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
NerdFukaskin avatar
Miért van ennyire kihalóban a wii ?? 😲 6-7 hónapja még tök aktív konzol volt 😲
0
0
0
0
JaniWalker avatar
apetit1989:Most ez komoly?
0
0
0
0
apetit1989 avatar
https://images.free-extras.com/pics/c/cartman_of_south_park-1043.gif
Mikor jön már ki a Wii??
0
0
0
0
edom789 avatar
Szerintem egész szórakoztató konzol nekem tetszik a Wii a játékok se rosszak rá hát ilyen hétvégi kikapcsolódásnak tökéletes! Nekem nincs Wii-m de ha lesz pénzem beszerzek egyet! 😀
0
0
0
0
Windu mester avatar
Hamarosan én is veszek egy wii-t😀
Remélem jó lesz.
0
0
0
0
Berniboy avatar
A wii egyre joh még pedig a tenisz meg ilyen sport játékok 😃 de az fps játékok unduritok 😆 pl. black ops áhh 😆 borzaszto
0
0
0
0
no avatar
Ja nekem is nagyon tetszik, a kontroller is jópofa, off: bár nálam ha mozgásérzékelés akkor Kinect (2 órát játszottam vele és nem untam meg)😃
0
0
0
0
Szanto Roland avatar
jó a wii csak a controller az ami nem tetszik 😞 igaz megvan mind a 2 controller 😆 inkább a klasszikust használom de amihez kell nunchuck ahoz azt használom 😆
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
toopa : nyugi 😀 , értettem én 😃
0
0
0
0
Szanto Roland avatar
nekem megvan wii re a Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 2 és a 3 is meg a sonic colours meg a sonic unleashed meg még egy jó pár narutós játék is meg még mások is 😆
0
0
0
0
toopa avatar
LewisHamiltonF1: Már kaptál nem egy figyelmeztetést amiatt hogy állandóan feszültséget keltesz a konzolos topicokban, és nem bírsz kultúrált módon megnyilvánulni. Kezd kicsit elegem lenni belőled. Először is ha nem vetted volna észre, ez nem akármelyik ps-s téma, hanem Nintendo Wii-s, úgyhogy nem kell az OFF! Jó lenne ha itt nem kezdenéd el megint a szűk látókörű, csak a ps-t istenítő, más véleményét kitartóan elutasító megnyilvánulásaidat, amik miatt már nem egy flame folyam indult! Ez volt az utolsó figyelmeztetés! Remélem érhető voltam!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
nem zárják csak kimoderálják a flame keltőt!
0
0
0
0
utahl2 avatar
Nehogy már ezzen veszettek össze... Lécives, az jó lenne ha ezt a topicot se zárolnák.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Owerlord ? - És :S? ennyire nem értesz semmihez OMG :@ ne bosszants , nekem pont igy a jó , amugy változott mert a DS3 Sixaxis-ban már van Egy Kis mozgásérzékelő szóval ezt a be***-tad 😃
0
0
0
0
-OWERLORD- avatar
a ps lemásolta és picit "továbfejlesztette" a wiimote ot😆 a wii megjelenése az 2006 nov 19

ja a ps kontrolere (dual shoc) semmit se változott😆
eről enyit😃
0
0
0
0
Northgate avatar
Hát azért áljon meg a gyászmenet. A PS3 az igy ahogy a többiek mondják koppintotta a Wii-röl a dolgokat. És megnézheted mióta van piacon a Wii és mit alkotott már akkor. Ezt a PS-nek jóval késöbb sikerült megcsinálni. Ha most csak azért jöttél ide h fikázd a Wii-t akkor átlehet menni a PS3-as részlegre aztán ott lehet isteníteni.
0
0
0
0
Norby929 avatar
LewisHamiltonF1 írta:
Háát nem mondanám...
Amugy a Playstation Eye Camerával megcsinálták a Kinectett 😃
http://www.youtube.com/watch?v=JOw044k5G74


hát ebből is látszik hogy a ps csak koppintani tud 😜
0
0
0
0
Feki1991 avatar
LewisHamiltonF1 írta:
Háát nem mondanám...
Amugy a Playstation Eye Camerával megcsinálták a Kinectett 😃
http://www.youtube.com/watch?v=JOw044k5G74


Hát pedig így van! Olvass utána!
A Wii a Nunchuk kontrollert már 2006-ban piacra dobta míg a PS csak 4 évére rá tudta lekoppintani, nem mondom hogy 100%-os koppintás de az alap az a Wii-ről van lelesve!

Te tökre elvagy tájolódva, ez Neked Kinect?! 😆

u.i.: Ahogy olvasgatom a kommentjeidet, Te egy rettentő szűk látó gyerek vagy, csak a PS a többi levan sz@rva az mind sz@r... 😶
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Háát nem mondanám...
Amugy a Playstation Eye Camerával megcsinálták a Kinectett 😃
http://www.youtube.com/watch?v=JOw044k5G74
0
0
0
0
Feki1991 avatar
LewisHamiltonF1 írta:
Háát jah jó amugy jó, jó szórakoztattó , családias csak egy szomorú hír van a Wii Tulajoknak, hogy már magába a Playstation Move jobb mint a teljes Wii.


Ennyire isteníteni a PS-t, kezdjük azzal a hogy a PS Move egy óóóriási koppintás a Wii kontrollerjéről!!
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Háát jah jó amugy jó, jó szórakoztattó , családias csak egy szomorú hír van a Wii Tulajoknak, hogy már magába a Playstation Move jobb mint a teljes Wii.
0
0
0
0
no avatar
Szerintem jó a wii csak controller rossz😎
0
0
0
0
MoonW avatar
A Nintendo Wii-ről minden...
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció