CD/DVD írók

Szerző: gibdj, 2010. July 08., téma
Fórum » Szoftver
Hozzászólások: 36
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Hunork avatar
heizerd: semmi gond nincs vele, elindítod, és kiválasztod szépen, mit szeretnél. Ikonok vannak, és egyértelműek. Ezért is kedvelem.
0
0
0
0
heizerd avatar
KÖszi a válaszokat srácok!
Hunork: kell ebbe a programba valamire figyelni? vagy csak simán ISO képfájl írás és már jó is lesz?
0
0
0
0
Hunork avatar
heizerd:
Szerintem a BurnAware Free 9.7 remek választás, totál ingyenes, évek óta használom, mindent megír.
0
0
0
0
heizerd avatar
Az mindegy h hányas verzió? Vagy kell valamit beállítani h ilyen formátumot kapjak?
0
0
0
0
heizerd avatar
Sziasztok!
Olyan DVD író programot keresek melybe be tudok tallózni ISO képfájlt és eredeti (menüs, többhangsávos) lemezt tudok írni.
Régen ha jól rémlik az Power Iso programmal ez sikerült, most viszont dobom ki a rosszul írt próbálkozásokat. Aki tud kérem írjon egy kis segítséget!
Köszi előre is!
0
0
0
0
Hunork avatar
Hehe, benéztem, javítom! 😀
0
0
0
0
Krissz avatar
Hunork
bszilagyi ő kérdezte, én csak leírtam hogy még sima, 1x írható lemezre is mehet több menetben az írás. 😀 😀
0
0
0
0
Hunork avatar
Krisz: értem én, tudom, de te CD-RW lemezt kérdezted.

bszilvagyi:
És a lényeg, hogy tök mindegy, milyen a lemez, akkor is megkérdezi, vagy te pipálod be, hogy lezárás, vagy anélkül. Mert ha elfelejted, és lezárja, akkor a RW lemezre is csak akkor lehet írni, miután kiadtad, hogy Erase... De mindezt az adott író programban kell megadni. (ami meg egyéni ízlés)
0
0
0
0
Krissz avatar
Sima CD/DVD re, tehát 1x írhatóra is lehet többször felírni fileokat (több menetes), ha nem zártad le előzőleg. 😀
0
0
0
0
Hunork avatar
kmetovics: ha rajtam múlik, akkor LG , Pioneer vagy használtan Plextor 😀 (régi kedvenc!). Olvasót nem érdemes, hanem akkor már inkább egy jó írót. Én értem, lemezes játékaid vannak. Nekem is van sok, 4-5 lemezes is. És ráfér nagy méret is, csak tömörítve teszik fel (Rage pl)

bszilvagyi: biztosan, ha a korábbi íráskor megadtad, hogy folytatni lehessen. Tehát ha nem zártad le, akkor igen. Azért RW ReWritable)
0
0
0
0
hashimoto avatar
Üdv! Meg lehet valahogy oldani, hogy CD-RW lemezre (nem zártam le), utólag még írni valamit?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Ha nem IDE, akkor csak SATA lehet.
0
0
0
0
Bronson avatar
de már jó ideje nem fér rá egy jobbféle játék sem dvd-re...
0
0
0
0
kmetovics avatar
Nem a dvd-re akarok tenni 40 gb-ot 😆. Azért írtam az előző hsz-emet, h megelőzzem azoknak az embereknek a visszakérdesését, h miért nem virtuális formában rakom fel a játékokat, és mért használok lemezt.
0
0
0
0
Bronson avatar
de hogy szeretnél dvd-re rakni 30-40gb-ot?? 😊 5ezer forintért lehet kapni sata-s dvd írókat.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Nem tudom, h jó helyre írok-e, de azt szeretném megkérdezni, h milyen dvd olvasót érdemes venni?
Mert már vennék valami újat. Cserélve lett az alaplapom és abba már nem tudom bedugni az IDE kábelt, nem úgy, mint a régi lapba. (ebben tudna segíteni valaki? Nem tudom, h milyen fajta olvasóm van, mert nem tudom/akarom kivenni, de eddig IDE kábelt használtam. Meg van benne ilyen csiptetős lyuk is. Mondott a boltos vmiféle kábelt, de nem jut eszembe a neve.)
Az a baj, h nincs vmi jó netem és így elég sokáig tart, míg lejön egy-egy játék.
Én inkább berakok egy lemezt és onnan teszem fel, nem pedig letöltök 30-40akárhány gigát, mert az hetekbe telne 😆
0
0
0
0
matyosowski avatar
okés akkor jó. köszi meg is írom. :_D
0
0
0
0
matyosowski avatar
hali!
van egy menüvel rendelkező DVDm (szalagavató van felvéve és annó megcsináltam menüsre a lemezt). Egyik ismerősömnek kellene egy saját példány. Kérdésem az hogy hogyan írjam ki a lemezre? (van egy Audio_Ts és egy Video_TS mappa ez világos). Simán másoljam fel a video_ts mappát és kész? vagy kell még valamit trükközni? azért kérdezem mert nem akarok eldobni csomó lemezt a tudatlanságom miatt : D Ha valaki tud segíteni azt megköszönném
ÜDV
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
persze hogy támogatja a mp3at hát sony alap dolog 😃

kösszi akkor csak nem akarok ellronatni egy cdt hülyeségéért 😃
0
0
0
0
gibdj avatar
LewisHamiltonF1 írta:
gibdj írta:
LewisHamiltonF1 írta:
tudtok olyan programott amivel zenéket mp3ba tudok kiirni ? mert nerobe találtam egy olyan menüpontott hogy JukeBox mp3,wav de az nem az :S


Hát én ha mp3-at akarok kiírni, akkor mindíg adatként írom ki.


okés de én azt is akarom hogy lejátsza a HI-FIM , vagy probáltad és lejátsza ?


Így van, csak akkor tudod lejátszani, ha a hifi támogatja az mp3 formátumot. Ha pedig nem, akkor marad az audio.
0
0
0
0
thug85 avatar
Ha a Hi-Fid támogatja az MP3-at, akkor le kell játszania ha adat módban írod ki! Én mindig úgy írtam MP3-at a Nero-val is, meg az Ashampooval is! A kocsiban megtudom hallgatni!
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
gibdj írta:
LewisHamiltonF1 írta:
tudtok olyan programott amivel zenéket mp3ba tudok kiirni ? mert nerobe találtam egy olyan menüpontott hogy JukeBox mp3,wav de az nem az :S


Hát én ha mp3-at akarok kiírni, akkor mindíg adatként írom ki.


okés de én azt is akarom hogy lejátsza a HI-FIM , vagy probáltad és lejátsza ?
0
0
0
0
bigdave174 avatar
Windows 7-re fel lehet tenni a Nero7-et?Mert én már sokkal próbálkoztam, de nem sikerült egyikkel sem!Belinkelnétek ide, vagy PÜ-be elküldenétek nekem egy linket, ahonnan egy TÖKÉLETESEN MŰKÖDŐ Nero 7-et lelehetne tölteni?
DVD9-es lemezeket akarok rajta írni(másszóval 8.5 gigás dupla DVD-ket)kösz!
0
0
0
0
gibdj avatar
LewisHamiltonF1 írta:
tudtok olyan programott amivel zenéket mp3ba tudok kiirni ? mert nerobe találtam egy olyan menüpontott hogy JukeBox mp3,wav de az nem az :S


Hát én ha mp3-at akarok kiírni, akkor mindíg adatként írom ki.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
tudtok olyan programott amivel zenéket mp3ba tudok kiirni ? mert nerobe találtam egy olyan menüpontott hogy JukeBox mp3,wav de az nem az :S
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Kmisi99 írta:
Feki1991 írta:
Kmisi99 írta:
Nero 7 a legjobb attól újabbak szarok!


Nem szarok csak rengeteg "felesleges" funkciót tartalmaznak 😎

Akkor amikor a nero 9 el bajlódam majdnem eljutottam oda hogy kettéb*szom a billentyűzetet amikor kiírta hogy nero 9 újdonsága sokkal egyszerűbb kezelés miközben abba a szarba semmit nem lehet megtalálni minden értelmetlen hülyeség van benne lassan már minden egyes rohadt fájltípura van egy programja a neronak míg a nero 7 nél megnyitod és mindent pár kattintással elérhetsz aztán sokkal jobb!


Amúgy Én már legalább másfél éve égettem utoljára! 😃..felesleges s nem éri meg, szerintem 😀
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Feki1991 írta:
Kmisi99 írta:
Nero 7 a legjobb attól újabbak szarok!


Nem szarok csak rengeteg "felesleges" funkciót tartalmaznak 😎

Akkor amikor a nero 9 el bajlódam majdnem eljutottam oda hogy kettéb*szom a billentyűzetet amikor kiírta hogy nero 9 újdonsága sokkal egyszerűbb kezelés miközben abba a szarba semmit nem lehet megtalálni minden értelmetlen hülyeség van benne lassan már minden egyes rohadt fájltípura van egy programja a neronak míg a nero 7 nél megnyitod és mindent pár kattintással elérhetsz aztán sokkal jobb!
0
0
0
0
Adam996 avatar
jah plí.videóvágó,hangvágó de ezeket használom én modjuk csa a hangot a vidire ott van a Sony Vegas Pro 9.0 😃
0
0
0
0
Feki1991 avatar
Kmisi99 írta:
Nero 7 a legjobb attól újabbak szarok!


Nem szarok csak rengeteg "felesleges" funkciót tartalmaznak 😎
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nero 7 a legjobb attól újabbak szarok!
0
0
0
0
gibdj avatar
Na sikerült a BurnFree nevű programmal túlírnom, simán ment. Aztán mikor telepítettem volna a DVD-ről, akkor félúton kb. kiírta hogy túlírás egyik részét nem tudja olvasni. De az a lényeg hogy sikerült azzal a programmal.
Hát a Neroról meg van a véleményem: a 9 mindíg leállt hibával, a 10 meg hazavágta a Windows-t. Úgyhogy nem sokat foglalkoztam vele.😀 Bár lehet a Win 7-el van valami amiről nem tudok, de a biztonság kedvéért nem használom azt a programot.
0
0
0
0
Adam996 avatar
passz am nero9 a legjobb 😃 meg még az imageburn is jó de az alcohol120% szetem szar 😃
0
0
0
0
gibdj avatar
Üdv! Nem találtam a kérdésemhez kapcsolódó megfelelő témát, így született ez. Ha bárki DVD9-ből DVD5-re akar írni, vagy valami más jellegű kérdése van, akkor itt remélhetőleg segítenek neki!😀

Az én kérdésem az lenne, hogy van egy image fájlom ami 4.38 gigabájtos. Ki akarom írni, de minden íróprogram beleszól hogy nem fér lemezre amivel csak próbáltam (Nero, ImageBurn stb. stb.). Próbáltam engedéjezni a túlírást de a Nero lefagyott, van ami csak simán azt se engedte.
Nos kinek van valami jó tippje hogyan lehetne megoldani?😀 Elvileg ez egy DVD5 lemez képfájlja...
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció