GTA IV modding

Szerző: super88, 2009. August 17., téma
Fórum » Játékokról általában
Sziasztok ezt a témát azért nyitottam mert ha csinálok egy ruhát a játékhoz és Spark-al be teszem utána fel akarom próbálni és memória hibával ki dob, ha valaki csinált már ruhát hozzá és sikerült is megcsinálnia akkor írja le légyszíves,
itt aki kezdő ebben a témában kérdezzen nyugodtan sokk dologban tudok segíteni.
ha el akadtál írd és segitek-tünk, ha nem tudod honnan tölts cuccost hozzá csak szólj :D
Hozzászólások: 37
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
dave500 avatar
Sziasztok!😃
Valaki tud segíteni, hogy a handling.dat cseréje, törlése miért nincsen semmilyen befolyással a játékra? Se 1.0.2.0 se 1.0.3.0 verziónál...
0
0
0
0
Andy avatar
Abelsu: Eredetivel nehéz! Azt nem tom hogy kell. De úgy igen h átírod egy nagyobb lemezre és akk kb. úgy mint gépen OpenIV vagy SparkIV vel (nem biztos, még a büdös életbe nem is láttam XBOX-ot)
De valahogy így az biztos!
0
0
0
0
Abelsu avatar
gta 4et xbox on hogy lehet hackelni? nincs flashelve a box. se rgh. vagy map berakás, autó berakás valami?? 😀
0
0
0
0
no avatar
én a san andreas-ba egy módot tettem fel és az a modern mod volt 😆 de az naon tetszett 😃
0
0
0
0
aknakukac avatar
egyszer megpróbáltam magamtol moddingolni a gtaiv-et ugy hogy kicserélem a mapot a san andreaséval és ugyanugy mnet a gtaiv a san andreas mapjával bár nem a san andreasos map volt hanem az eredeti de a san adreas be sen töltött...
0
0
0
0
oroszka avatar
talán nyáron kapok egy új gépet és nyomathatom a IV-et, szóal oylan mint a sanadreas szinte ugy kell moddolni, huh én már szét moddoltam sa-t 😆
0
0
0
0
super88 avatar
nem tudom de a savegame mellé biztos adtak egy readme file-t abban benne kell hogy legyen az elérési útnak
0
0
0
0
no avatar
thx thx thx
De mit kell csinálnom a 100% Sevagmmel?
Hovarakjam?
Hogyan aktiváljam?
0
0
0
0
no avatar
Honnan tudok leszedni Módokat?
Meg egy 100% os mentést mer a gépmemet ujra kellet rakni!!!
pls. helpm 😆
0
0
0
0
super88 avatar
nem hiszem hogy le lehet szedni de ugye a spark-al ki tudod menteni ami fontos neked + a mentésedet is ki tudod menteni 😆 úgyhogy szerintem rakd újra a játékot
0
0
0
0
CUMMINS avatar
nem tudja vki honnan lehet leszedni az eredeti vehicles.img fájlt mert tönkretettem kocsikkal😞
0
0
0
0
pakai93 avatar
köszi szépen megpróbálom.. am ismerem az oldalt 😆
0
0
0
0
super88 avatar
hát talán itt néz körül
http://www.gtainside.com
de azt hiszem a S native trainer-ben is van neon 😃
szerintem azt szed le😃
0
0
0
0
pakai93 avatar
senki nem tud semmit? 😲 😲
0
0
0
0
pakai93 avatar
éngem a neonok érdekelnének 1.3-as verzióhoz! ha valaki tudja honnét lehet letölteni stb az irjon mert én csak 1.1-hez és 1.2-höz találtam..
0
0
0
0
super88 avatar
2pac cuccosokal tettem tele most
0
0
0
0
aknakukac avatar
ja ruha az elkél mert öltönyön meg ijen ünnepi ruhán kívül mind fog!!!
0
0
0
0
super88 avatar
a ruhák nagyon Shit-ek benne 😃
0
0
0
0
Ferrari avatar
sztem ebbe a játékba nem kell modding, úgy jó ahogy van, én eddig csak 1 BMW-t tettem bele, ha vlmit át fogok benne csinálni, akk azok csak az autók lesznek...
0
0
0
0
super88 avatar
Nm Cummins, ok azt márt te tudod😃
az jó kis kocsi vagy nem is olyan kicsi?😆
0
0
0
0
aknakukac avatar
Sajt134 írta:
kössz a segitséget 😃


Én betuttam rakni egy Shelby GT500-at (kedvenc kocccsííííí😆😉
0
0
0
0
CUMMINS avatar
kössz super88
a trainert fogom használni mer a telefonos lezár 1 küldetést
am jó az avatarod:Ð
0
0
0
0
super88 avatar
a simple native trainer ami tökéletesen működik😃
meg olyan cheat van még hogy fel megy az életed meg a páncélod maxra.
Cheat: 482-5550-100 (telefonba kell be írnod)
simple native trainer :[LINK]
0
0
0
0
CUMMINS avatar
hali super88
nem tudsz véletlenül valami örökélet modot mert nem találtam sehol előre is kössz
0
0
0
0
Sajt134 avatar
kössz a segitséget 😃
0
0
0
0
super88 avatar
na sajt kocsit úgy tudsz betenni hogy szintén le töltöd a Spark-ot szintén keresel egy kocsit,
spark-ban Open,c-models-cd -images-vehicles.
de a kocsiknál jobban van megcsinálva mert bármit ki cserélhetsz bármire nem úgy mint a ruháknál.
itt vannak a járművek képekkel
[LINK]
tehát ha már tudod mit akarsz ki cserélni akkor fent import utána egy save és már bent is lesz (szintén érdemes biztonsági másolatot csinálni és szintén az 1.4 es patch-t ajánlom a hibák el kerülése érdekében) ha valami nem megy írd le😀
0
0
0
0
2pac467 avatar
Köszi ha így tesszem be tényleg müködik
0
0
0
0
super88 avatar
2pac szed le ezt a programot
[LINK]
nyisd meg,katt open keresd meg a gta IV mappát,
utána pc-models-cd -images-playerped.rpf
itt vannak a ruhák textúrái ha letöltöttél egy ruhát akkor fent van egy olyan hogy Import keresd meg ahova le töltötted aztán egy ugyan olyan nevűt keres a playerped-ben mint amit le töltöttél,(érdemes biztonsági másolatot csinálni)aztán import és már élvezheted és az új ruhát 😃 ajánlom az 1.4 es patch-t teljesítmény javulást is hoz és még a ruhákat is be tudod tenni mert valamelyik csak azzal működik..
0
0
0
0
2pac467 avatar
de hogy kell berakni a ruhákat? hova másoljam?
0
0
0
0
super88 avatar
tooth
[LINK]
[LINK]
[LINK]
Innen tudsz leszedni cuccokat ha nem tudod hogyan tedd be akkor szólj és segítek! 😀
0
0
0
0
nemkrisz11 avatar
epp toltom de nem lesz meg 1 hamar (lassu a net)
2-3 w
0
0
0
0
tooth9 avatar
Én most töltöm a GTA 4-et, talán holnap estére lejön, remélem! 😃
Majd akkor kéne majd néhány tipp, oldal ahonnan lehet letölteni cuccot.
0
0
0
0
GordonFreeman avatar
én nem tom sorry😕 de ha jót akarsz mulatni akk SNT )simple native trainer) de ahhoz kell 1 program asi loader vagy xlivelles (GTA hungary) 😆
0
0
0
0
super88 avatar
Sziasztok ezt a témát azért nyitottam mert ha csinálok egy ruhát a játékhoz és Spark-al be teszem utána fel akarom próbálni és memória hibával ki dob, ha valaki csinált már ruhát hozzá és sikerült is megcsinálnia akkor írja le légyszíves,
itt aki kezdő ebben a témában kérdezzen nyugodtan sokk dologban tudok segíteni.
ha el akadtál írd és segitek-tünk, ha nem tudod honnan tölts cuccost hozzá csak szólj 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció