MSN

Szerző: , 2008. July 28., téma
Fórum » Szoftver
Na újrakattam a Windowst és eddig úgy néz ki h a bugoktól megszabadultam de mikor felraknám a Windows live Messengert kiír vmi Download Agent-s hibaüzit és kilép a telepítőből.mi a baj??
Hozzászólások: 48
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
bazsi96 avatar
Windows live messenger + MAC ? Működnének együtt?😃
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
üdv! Help pls: amikor uninstallálni próbáltam az MSn-t vmit elcsesztem, de cefetül, átállíthattam vmi portokat v nemtom mivel az MSN nem tud felcsatlakozni, mindenesetre olyan cucc volt amit nem nagyon értettem 😆 Amolyan command lineból elérhető, nem szimpla user beállítás 😃 Most nem tudom visszaállítani mert aztse tom mi az! Amivel hivatalosan kidob az MSN az egy olyan hibakód volt h egy DLL nem volt reggelve... az megoldva, mégse tudok csatlakozni!

Tudom kicsit kacifántos, de aki tud, HELP! THX

Szerk.: csak gondolom, h ez a hiba oka,
nem biztos! Mellesleg, a hibakód: 80040154
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Addig is míg nem jó addig itt van ez [url]http://www.ebuddy.com/ [/url]
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Hali!Feltettem az MSN-t, és nem jelentkezik be senkinek sem!
Azt írja, hogy az ismerőseim listája nem megtekinthető, próbálja meg később...
Hibakód:80072f19
PLEASE HELP MEEEE!
0
0
0
0
CoDWaW31 avatar
nm😀örülök neki!😀
0
0
0
0
Fatal_Error93 avatar
CoDWaW31 írta:
[LINK]innen töltsd le!



Oks thx, végre sikerült feltelepítenem!😀
0
0
0
0
rocka avatar
Rick írta:
Igen kicsomagoltam a fájlokat. Aztán futtattam az install.bat-ot, kiírta h nyomjak meg egy billentyűt, aztán kiírta hogy installizing 1..2...3 aztán meg kellett megint nyomnom egy billentyűt és kilépett, de semmi se történt. Próbálkoztam megnyitni az .msi fájlokat már nem írta ki azt h C:/Docume1/Locals/Temp/RarSDI51.219
Hanem semmi se történt:S
És hogy Adminisztrátorként futtassam a Total Commandert, az benne van az info.txt-be h azt csak vistan kell csinálni.
Szerintetek most mit csináljak?

Azzal nempróbáltad amit msn-en küldtem?
0
0
0
0
Fatal_Error93 avatar
Igen kicsomagoltam a fájlokat. Aztán futtattam az install.bat-ot, kiírta h nyomjak meg egy billentyűt, aztán kiírta hogy installizing 1..2...3 aztán meg kellett megint nyomnom egy billentyűt és kilépett, de semmi se történt. Próbálkoztam megnyitni az .msi fájlokat már nem írta ki azt h C:/Docume1/Locals/Temp/RarSDI51.219
Hanem semmi se történt:S
És hogy Adminisztrátorként futtassam a Total Commandert, az benne van az info.txt-be h azt csak vistan kell csinálni.
Szerintetek most mit csináljak?
0
0
0
0
Athesz avatar
Futtasd az install.bat-ot! Kicsomagoltad a fájlokat? Adminisztrátorként futtattad a Total Commandert?
0
0
0
0
Fatal_Error93 avatar
De csak ezek vannak benne: 3db .msi fájl, 2 db .bat kötegfájl, és egy info.txt. Nincs benne h exe... És mindegyiket megnyomtam és ugyanezt írta.
C:/Docume1/Locals/Temp/RarSDI51.219
0
0
0
0
Athesz avatar
Rick írta:
Sziasztok! Van egy kis gond...
Először is leszedtem a 2009-es msn-t, aztán megnyitottam winrar-ba. Ott van 3db .msi fájlt + 2db .bat kötegfájl. Elolvastam az info.txt-t hogy hogy kell sorrendben telepíteni. Na akkor rákattintottam az első .msi fájl-ra és ezt írta ki: "A network error occured while attempting to read from the file: C:/Docume...
Szerintetek mit csináljak?


Azt az exet nyisd meg ami feltelepíti mind a 3-at!
0
0
0
0
Fatal_Error93 avatar
Sziasztok! Van egy kis gond...
Először is leszedtem a 2009-es msn-t, aztán megnyitottam winrar-ba. Ott van 3db .msi fájlt + 2db .bat kötegfájl. Elolvastam az info.txt-t hogy hogy kell sorrendben telepíteni. Na akkor rákattintottam az első .msi fájl-ra és ezt írta ki: "A network error occured while attempting to read from the file: C:/Docume1/Locals/Temp/RarSDI51.219/crt.msi
Szerintetek mit csináljak?
0
0
0
0
budacsik avatar
Hali!

Ha ajánlhatok valamit....akkor ha már használjátok a trágya MSN-t 😀 akkor legalább ne msn klienssel. Tegyetek fel valami mást, tök mindegy, csak más legyen. Pl pidgin. Ezzel már lehet titkosítani is a csevegést, nem röhög rajtatok a rendszergazda melóhelyen,v agy suliban vagy akárhol. Tapasztalatból beszélek, volt idő, amikor én is röhögtem 😀 Valamint a pidgin-el kevesebb az esélye a vírusfertőzésnek is. Cserébe le kell mondani a csilivi olvashatatlan sz@rokról 😀

Az MSN kliens, mivel a Microsoft operációs rendszerekben elő vannak telepítve, jó támadási célpontok. Ezért van rá annyi vírus. Az Internet explorer sem annyira sz@r (persze eléggé), de igazán csak azért, mert előtelepítve van, és ezért feltételezhető, hogy erre írnak tökk vírust/támadást...
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
aki tud segítsen lécci sürgős

Az eljárás belépési pontja (CheckRemoteDebuggerPresent) nem található a DLL-ben (KERNEL32.dll).
feltettem az msn 2009et és ezt irja ki :S mit csináljak ?
0
0
0
0
Feki1991 avatar
2002 SP3..//..Nekem is van 1 gondom, csak engem dobál ki a Discovery a 2009-es MSN-en?????
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
nah a segítség nem indulba már elég sok gondom volt a msn el hogy folyamtosan nem teszi fel a msn 2009et meg ilyesmi és most vmire sztem rájöttem hogy szerintem a xp-t kell frissiteni akinek msn 2009e van fenn és müködik is az menjen már be a sajátgéépbe jobb gomb és tullajdonságok és ott milyen xpje van hanyas mondja már meg ?😂??
0
0
0
0
no avatar
hello

Amikor bejelentkezek msn-re, akkor néha olyan minden rajta mintha nem is lenne fent a plus. Tehát a nevek pl ilyen kódokkal vannak írva)másik betütipus vagy smiley miatt...), és néha meg normálisan néz ki minden........ez mitől lehet?
0
0
0
0
Z3rO avatar
Nekem kicsit fura 'hibám' van, vvagyis hívjuk inkább érdekességnek. Amikor ugye bejelentkezek, és feugrik az ablak a partnerekkel,etc... akkor, ha másik ablakba szeretnék atlépni, pl a tálca segítségével, nemtudok, mert előbb az msn-t kell kisméretre rakni. Uh remélem értitek 😃 ez mitől van? :/
0
0
0
0
jumbo avatar
super88 írta:
nekem az a bajom hogy amikor fel tettem a 2009 es msn-t be léptem és nem volt meg a partner listám, és új partner sem tudtam fel venni, sőt megnéztem laptopon másik címen.. be létem a gépen msn-re laptopon meg egy másikra és azt írja hogy nem vagyok fent holott fent vagyok de csak ezen a gépen nincs meg a partner lista máshol megvan mindenhol :S


Szerintem probáld meg újból telepiteni😉
0
0
0
0
Ferrari avatar
nekem ezt a skype csinálja az iskolai gépen, sztem azé lehet mert újabb verzióra váltottál.
0
0
0
0
aknakukac avatar
super88 írta:
nekem az a bajom hogy amikor fel tettem a 2009 es msn-t be léptem és nem volt meg a partner listám, és új partner sem tudtam fel venni, sőt megnéztem laptopon másik címen.. be létem a gépen msn-re laptopon meg egy másikra és azt írja hogy nem vagyok fent holott fent vagyok de csak ezen a gépen nincs meg a partner lista máshol megvan mindenhol :S


Fura 😃
0
0
0
0
super88 avatar
nekem az a bajom hogy amikor fel tettem a 2009 es msn-t be léptem és nem volt meg a partner listám, és új partner sem tudtam fel venni, sőt megnéztem laptopon másik címen.. be létem a gépen msn-re laptopon meg egy másikra és azt írja hogy nem vagyok fent holott fent vagyok de csak ezen a gépen nincs meg a partner lista máshol megvan mindenhol :S
0
0
0
0
no avatar
ha vkihez belépek hogy irjak neki, akkor kiírja az msn hogy ez a partner már részt vesz a beszélgetésben......ez micsoda?? thanks
0
0
0
0
no avatar
hogyha valamelyik partneremet megnyitom hogy írjak neki, akkor felül kiírja hogy "XX MÁR ÉRSZT VESZ A BESZÉLGETÉSBEN."-----ez mitől van vagy mit jelent? amugy 2009es msn-t használok.
köszi
0
0
0
0
swartzeneger avatar
Akkor az lesz h akitől legközelebb kapok szólok nekih vírusírtózon , köszi a segítséget mindenkinek !😀
0
0
0
0
rozoli avatar
swartzeneger írta:
Sziasztok nekem az MSN küldözget vlmi linkeket meg kapok én is tudja vlki h hogyan lehet megszabadulni ezektől ?!?😢


Spames vagy vírusos a géped. Futtass írtót. Ha továbbra is csinálja, akkor nézd meg hogy ki a feladó, és szólj neki is.
0
0
0
0
swartzeneger avatar
Nod32-m van lefutattam és mindig talál 2 vírust a Windows/Temp mappában 😕 , amugy az a baj h mondják h én is küldök és ezzel van lényegében baj mer jo az 1 dolog h kapok de nem megyek rá vagyis nem hiszem h ez "fertőzne meg"
0
0
0
0
no avatar
ez egy vírus sztem futtas le egy tesztet , de ha nincs vírusírtód akkor az avast-ot ajánlom:[LINK] regisztrálni kell de ingyenes nkem is ez van
0
0
0
0
roberto888 avatar
Ezektől annak kéne megszabadulnia, aki küldi, mert valszeg az ő gépén van vírus!
0
0
0
0
swartzeneger avatar
Sziasztok nekem az MSN küldözget vlmi linkeket meg kapok én is tudja vlki h hogyan lehet megszabadulni ezektől ?!?😢
0
0
0
0
no avatar
az miért lehet ha az eggyik ismerősömnek azt csinálja az msn h ha képet akar küldeni akk ledobja őt
:S
0
0
0
0
Herman avatar
Hát én még nem is hallottam róla azért😆😆
0
0
0
0
Szilvexter avatar
miért nem használtok Yahoo!Messenger-t?
0
0
0
0
Herman avatar
Akkor jó és birunk dumálni😆😆
0
0
0
0
Herman avatar
Vegyél fel!Adatlapomon fent van.
0
0
0
0
lorddesann avatar
Már megcsináltam de kösz😆
0
0
0
0
Herman avatar
Vagy megnyitod az msn-t és ott van hogy új hotmail fiók létrehozása és oda kettintassz kitöltöd és kész!
0
0
0
0
lorddesann avatar
Köszönöm szépen krumpli1pc
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
ez egy alapdolog 😆D mindenkinek szinte van msn címe felmész a www.msn.com-ra és ott tudsz regizni mindent pontosan kitőltesz meg minden letőltőd hozzá a messenger live-t és kész !
0
0
0
0
lorddesann avatar
Tudja valaki hogyan kell MSN címet csinálni?
0
0
0
0
Lizard avatar
sziasztok!
olyan gondom lenne, újraraktam az msn-t és kéri a frissebb verzió feltételét, no el is fogadom de tlepítés közbe végül ezt írja ki: probléma merült fel a telepítés folyamán, windows live suit nem lett telepítve bla bla.., aztán letöltöttem ezt a bizonyos windows live suit.ot próbálom telepíteni és ugyanezt írja ki😀
aki tud megoldást lécci írjon
0
0
0
0
Keratesz avatar
roberto888 írta:
Dodo írta:
Ismerem ezt az érzést én is jártam igy csak én lassan jottem rá mi a gond -.-"


Pedig csak olvasni kéne hogy mit javasol.😆

Jah ! 😃 😆
0
0
0
0
roberto888 avatar
Dodo írta:
Ismerem ezt az érzést én is jártam igy csak én lassan jottem rá mi a gond -.-"


Pedig csak olvasni kéne hogy mit javasol.😆
0
0
0
0
Keratesz avatar
Ismerem ezt az érzést én is jártam igy csak én lassan jottem rá mi a gond -.-"
0
0
0
0
ghost20 avatar
jaja sokszor ez a baj 😃
nekem a vista-ra mikor fel akartam tenni akkor 2039-re volt állitva az év és nem lehetett feltenni...
0
0
0
0
roberto888 avatar
Nézd meg, hogy a rendszer idő jól van-e beállítva. Nekem is volt ilyen hibám és az okozta.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció