eMAG károsultak
Sziasztok ! érdekelne, hogy rajtam van e itt más is, aki csak szívott eddig az Emag rendelésekkel.
Nem beszélve a minősíthetetlen ügyfélszolgálatukkal, akik csak lerázzák az embert.
Nem beszélve a minősíthetetlen ügyfélszolgálatukkal, akik csak lerázzák az embert.
Hozzászólások: 8
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.

















Főleg Black Friday-Karácsony körül ilyen lassúak. Akkor akár 1 hóba is beletelik mire megkapod amit rendelsz. 🤣
De eddig nagyobb problémám ezeken a csúszásokon kivül nem volt velük.
Alza pl mérföldekkel jobb és gyorsabb ügyintézésben, visszaküldésben és a szállításban is. Főleg hogy már 3 alzabox is van nálunk így másnap tényleg megkapom amit rendelek.. Mondjuk van hogy nem, de akkor adnak 1 hónap ingyen szállításos kupont vagy valami más kedvezményt általában.😀 Más webshopoknál ilyen nincs..
Nekem ennyi negatív tapasztalatom volt 🙂
Na mondom OK, ezek sem valami megbízhatóak.