PANZERKAMPF

Szerző: Raptorial_Bird, 2024. January 31., téma
Fórum » Játékokról általában
Sziasztok!
Biztos hallottatok róla hogy nyár vége felé megjelenik a fent említett tankos játék!
Én most próbálgatom a demóját amit előzetesen közkincsé tettek a fejlesztők.
Lehet a World of Tanks alternatívája ez a játék? Riválisa első látásra nem lesz, bár ki tudja mit hoznak ki belőle!
Várom a véleményeteket!
https://www.startovac.cz/projects/panzerkampf
Hozzászólások: 7
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Raptorial_Bird avatar
Friss hír!
- A demóban nem működnek a fa döntések de a végleges verzióban már alkalmazzák azt is!
- A játékban 6. érzék és a hozzá tartozó hang és kép jelzés nem lesz!
Ahogy megtudok valami újat a játékról, jövök és tájékoztatlak benneteket!
😎
0
0
0
0
Raptorial_Bird avatar
Sziasztok!
Tegnap frissítés érkezett a demóhoz.
A "Panzerkampf Tournamentet" előkészületei elkezdődtek, amiben csak ember-ember ellen harcol majd.
A nyeremények között ott lesz a RARE PzIV Campaign és a Campaign Badges is!

Továbbá javították a célzást és frissítették a szervert is!

A demo innen szedhető le: [LINK]
0
0
0
0
💬 5
Viktorinho avatar
@Raptorial_Bird: Így elsőre nem rossz a játék. Ha ez befut szerintem sokan ott hagyják a worldoftanks nevezetű hulladékot.
1
0
0
0
Raptorial_Bird avatar
@Viktorinho: Szia!
A WoT ellenfele nem lesz sztem de mellette a gépemen lesz!
Nekem szerencsém van mert napi kapcsolatban vagyok a fejlesztőkkel ... kb. átlátom hogy mi készül!
Ezért sokat játszom a demóval és stream-elem is ... nem fog váratlanul érni a megjelenés!
😎
0
0
0
0
Viktorinho avatar
@Raptorial_Bird: Eddig nem is tudtam róla,hogy készül. Nekem bejön így is. Lehet nem lesz ellenfele a wot-nak,de nem is kell. Csak annyi kell ne legyen tele op prémium tankokkal amik ellen egy kihúzható tank nem ér semmit. Akkor máris többet ér mint a wot.
1
0
0
0
Raptorial_Bird avatar
@Viktorinho: Egyenlőre 3 nemzet fejlesztési fáját teszik bele. A Szovjet, Amerikai és a Német light, med. és nehéz tankokat.
Később tervezik a többi nemzetet fokozatosan ugyan ilyen szisztéma szerint és valószínű ha minden nemzet meglesz, akkor teszik be a páncélvadászokat és az arty-t.
Utóbbi nem biztos.
ui: Én sem tudtam a játékról. Amikor értesültem róla, rögtön a "GÉPIGÉNY"-re navigáltam infóért de itt sem volt cikk róla!
0
0
0
0
Viktorinho avatar
@Raptorial_Bird: Arty nem kell!!! Engem ami még zavar az csak annyi,hogy amit látok azt lőhetem. Nincs rádió mint wot-ban,így kb be kell mászni az ellenség szájába.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció