Nem indul a gépem

Szerző: GabZkp, 2021. September 12., téma
Fórum » Szoftver
Kivettem az alaplapból az elemet utána visszaraktam és nem indul el a gépem.. Előtte ment a gép.
Csak biosba beakartam lépni de nem tudtam és ezt ajánlották. Esetleg valakinek ötlet.
Hozzászólások: 7
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
kmetovics avatar
Na kiderült. Az ssd szart be. Winyók azok jók hála az égnek. Ez még legalább az olcsóbbik vétel.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Nekem olyan bajom van, h elindul a gép és utána csak az Asus logót adja be, meg h a biosba való belépéshez nyomjak F2őt vagy Deletet. Semmire nem reagal. Már vag 30szor ki/bekapcsoltam, áramtalanítottam, kiporoltam, de semmi. Máskor elég volt 5ször kb és elindult. Ez kb 3 hónapja volt és magától megjavult. Ismerősöm szerint beszart a windows. 3 éve nem lett újratéve. Azóta van meg a gépem. Tegnap óta csinálja ezt. Nem tudja valaki, h mi baja lehet?
0
0
0
0
💬 5
roba1996 avatar
@kmetovics: Próbáld meg újra rakni a Windows-t.
0
0
0
0
Puffin avatar
@kmetovics: Ha a BIOS-ba sem tudsz belépni akkor az nem Windows hiba.
1. Vedd ki a memóriákat és tedd be újra.
2. Húzd le a vinyókat, csak az SSD-t hagyd ha azon volt a rendszer. Ha így sem akkor azt is!
0
0
0
0
kmetovics avatar
@Puffin: Ja azt kihagytam, h 15 perc várakozas után magától bedob a Biosba. Ott már reagál a gombokra
0
0
0
0
X9K338DA avatar
@kmetovics: Semmi köze a Windowshoz. Itt tényleg azt kell, hogy leszedni mindent az alaplapról és csak csak egy RAM-mal elindítani, aztán hozzáadogatni egy-egy alkatrészt, amíg kiderül, melyik okozza a hibát.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@X9K338DA: Most kivettem csak a ramokat, visszaraktam és most meg no signalt ír. Ez egyre jobb. Cserélgettem őket, akkor is ezt írta. Fura, h nekem olyanok a foglalatok, h csak a tetejét bírom odaszorítani. Az alja meg úgymond csak benne van. A régi lapomon alul is lehetett. Na majd jön ma ismerősöm azt megnézi. Remélm max egy win újrarakás.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció