Apple iPad 2020

Szerző: acsricsi, 2020. August 14., téma
Fórum » Mobiltelefon, kütyü
Sziasztok.

Nagyon ott tartok, hogy akkor bumm bele veszek egy ipadet. Egy majdnem fél millás kütyüt. Nem kevés pénz. Így van. Nagy dilemma pedig az, hogy szerintetek megéri várni erre az új ipadre amit valamikor bejelentenek? Ez a mini led kijelző, 5G… Stb… Szerintetek tud majd az az iPad többet mint a mostani? Sajna egyre jobban látszik az, hogy hamar elavulnak pl. a telefonok támogatottságai. Egy iPadnél nem tudom, hogy van de specko nem szeretném fél év után kukába dobni a fél millás készülékem mert elavult. Jó persze ez drasztikus példa de értitek… Szerintetek megéri türelemmel várni és rákukkantani majd erre az új iPadre vagy tök felesleges? Amire én használni akarom majd az a következők lennének:
-Kotta olvasás
-Filmnézés
-Jegyzetelés
-Alap szerkesztési műveletek videó vágó programban
-Photoshop
-Valami játék néha, hogy ne unatkozzak annyira

És persze a gyorsaság ami a legfontosabb… Semmi szükségem a kártyás verzióra mert netet telorol is tudok osztani rá. Szóval igen. A fő az az, hogy hasítson és ne szarozzon ezeknek a dolgoknak az elvégzésével. Más semmiképp nem jöhet szóba. A hordozhatóság nekem nagyon fontos ebben az esetben. Szóval megéri várni az újra nekem vagy elég ez is jó pár évre? Nagyon köszönöm a segítséget!
Hozzászólások
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Még nem küldtek hozzászólást. Légy te az első hozzászóló!


Elfelejtett jelszóRegisztráció