Xbox Series X

2019. December 13., téma
Fórum » Konzol
Hozzászólások: 45
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Sziasztok! Vásároltam Series X mellé egy 1440p-s ASUS VG27AQ1A monitort. 1080p-ről váltottam, de azt vettem észre, hogy a konzol menüjében kicsivel mintha rosszabb lenne a képminőség. Játékokban érződik, hogy szebb és részletesebb (pl. térkép ikonok), de a menüben vagy akár a böngészőben nem veszem észre, hogy jobb lenne. Konzolon belül 1440p 120hz van beállítva és a monitor menüje is erről számol be. Hdmi 2.1-et használok, de a monitor 2.0-át tamogat. Nem tudom, hogy esetleg ez jelenthet e problémát. Előre köszi a segítséget. ;)
0
0
0
0
JohnDoe89 avatar
Üdv, vettem egy Xbox Series X-et, életem első konzolja és nem bántam meg, új szerekem hello. Tudtok esetleg magyar Xbox hírpoltált? Illetve olyan oldalt ahol tudok Xbox játékokat nyelv szerint szürni, hogy könyebb legyen a magyar felirattal elátottakat megtalálni? Köszönöm.
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Eljött az idő hogy beszerezzek Series S-t de valahogy ott a szálka hogy nyista optikai meghajtó és karcsú a háttértár 😆
Akárhányszor elindulok hogy na akkor ma megveszem aztán végül csak nem 😆😆
0
0
0
0
💬 8
xymano avatar
@Arthur Morgan: A meghajtó miatt én is gondolkodtam rajta de így, hogy már meg van a gép már nem hiányzik
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@xymano: A pici tárhelyet hogy osztod be ? 😆
0
0
0
0
xymano avatar
@Arthur Morgan: Van itthon pc ps4 és az xbox😀😀😀
Amúgy most rajta van a naruto4 a kakarot a warz a sea of thief vagy micsoda a battlefield 5 a Garden warfare 2 és még mindig van rajta 100gb körül
Nagyrészben a fiam használja ,11 éves de ha fel akarok tenni valamit akkor nem szokott hely hiányos lenni
Let töltés sem lassú 100-200 GB között szokott mozogni.
Ha a konzol árát nézem akkor szerintem megérte.
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@xymano: Az nem rossz, jól tudom hogy külső merevlemezen csak az alap Xbox One játékokat lehet futtatni a next gen címeket csak meg tárolni tudom ?
0
0
0
0
xymano avatar
@Arthur Morgan: Azt hiszem hogy igen
0
0
0
0
no avatar
@Arthur Morgan: Nem érné meg jobban egy Series X?
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@LordSzalko: Dehogynem csak jelenleg nem rendelkezek annyi felesleges zsetonnal sajna 😆
0
0
0
0
no avatar
@Arthur Morgan: Szerintem spórolj rá még egy kicsit, mire ezekre a konzolokra tényleg next-gen címek érkeznek addig még van időd, az X-el pedig szerintem lényegesen jobban járnál 😀
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Aki rendelkezik esetleg Series S/X konzollal szívesen meghallgatnám a tapasztalatait.
0
0
0
0
💬 2
xymano avatar
@Arthur Morgan: Hello
Nálunk van itthon egy series s
Hangját még nem halottam a játékok simán futnak, semmi gond velük. A betőltés az gyorsabb mint one x en.
Több óra folyamatos játék közben sem volt vele semmi baj.
Egyenlőre negatívum annyi benne, hogy kevés a tárhelye, bár még nem telt be nekünk karácsony óta és én az 500 GB ps4 el is elvagyok.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Arthur Morgan: bár nekem nincs, pont ma beszéltem az egyik munkatársammal ( akinek van Series X) és nagyon megvan vele elégedve, aztmondja brutálisan gyorsan tölt,és még a Cyberpunk is nagyon szépen megy rajta 😃 mikor kijött rá aztmondta úgy nézett ki mint egy darab fos, aztán az első Patch akkorát dobott a játékon mintha nem is ugyan az a játék lett volna, és utána szépen futott. (ő inkább PUBG-zik rajta,de kipróbálja az újjabb játékokat is)
0
0
0
0
xymano avatar
Hello
Az lenne a kérdésem, hogy egy xboxon lehet használni 2 profillal az előfizetést vagy csak azzal amelyiken megvettem?
Fiam egy series s t kap karira és van egy két játék amit ketten játszanánk, én pc n ő pedig a boxon és a pc s fórummal vettem az ultimate game passt.
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Néztem pár Series S teszt videót, és azt kell , hogy mondjam akinek van jelenleg Xbox One S, vagy Xbox One X gépe felesleges rá váltatni,mert nem nyújt annyival többet a gyors betöltési időnél és a magasabb FPS számnál, ami rovására meg a grafika van butítva a Series S esetében. Viszont aki most ugrik bele az xbox világába annak tökéletes választás lehet.
0
0
0
0
no avatar
First next-gen gameplay reveal on Xbox Series X on May 7
https://i.imgur.com/lbC6Umb.png
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 1
19ati93 avatar
Semmit nem mond az hogy hány tflops-os. 5700xt 9,75 vega64 meg 12,66 és mégis az xt simán jobb.

2060 super 7.18 és szintúgy jobb, rossz esetben meg ugyanazt tudja mint a vega64.
Több infó kell ennél hogy lehessen bármi konkrétabbra is következtetni.
0
0
0
0
no avatar
Xbox Series X Specs Officially Revealed
[LINK]

Spoiler!
- 12 TFLOP GPU powered by RDNA 2

- Zen 2 CPU
- Variable Rate Shading support
- Hardware accelerated DirectX raytracing
- "Next generation" SSD (gen 4?)
- Quick Resume: Suspend and instantly return to multiple games
- Dynamic Latency Input
- HDMI 2.1
- 120FPS support
- Backwards compatible with every generation of Xbox
- Free next gen updates for games you buy for the Xbox One S/X should you upgrade to Xbox Series X
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 2
Moon_Breaker avatar
Játékok miatt eddig is a PS mellett döntöttek többen, mondj akár egy értelmes x-box exkluzívot, halo -n kívül... 😃
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@Moon_Breaker: Így hogy szinte minden elérhető PC-n nagyon nehéz említeni olyat ami only xbox one lenne. 😆
0
0
0
0
Viktorinho avatar
Tudom nem itt kéne megkérdeznem,de részben ide is tartozik. Jól láttam,hogy 1 euró a game pass egy hónapra + 2 ajándék hónapra?
0
0
0
0
💬 2
Warlordcommander avatar
@Viktorinho: Igen jól láttad én elő is fizettem nem rég, azóta már pörög az outer worlds 😀 Aztán jön a metro exodus és a többi.
0
0
0
0
Viktorinho avatar
@Warlordcommander: Nekem a forza jött le,majd ha megunom jön a metro nekemis,utána nem tudom,majdcsak találok valami érdekeset 😃
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
És ehhez is majd két darab duracell elemet csomagolnak a controller mellé ? 😆😆
0
0
0
0
💬 4
xCube avatar
@Arthur Morgan: Sanszos 😃 . Őszintén szólva én praktikusabbnak tartom az elemes megoldást, mert bármikor készenlétbe helyezhető és sokáig bírja. Egy akksi csomag hozzá nem a világ és akkor elemekkel sem kell kínlódni.

Annak idején az első generációs DS4 például elég gyenge akksit kapott, ami meg is látszott a rövid játékidőn. És nincs annál idegesítőbb, amikor nem tudsz normálisan játszani, mert lemerült a kontrollered. Nem is tudom hányszor jártam úgy, hogy hosszabb kihagyás után újra játszani akartam a PS4 -en, amiből végül semmi sem lett, mert először a kontrollert kellett feltölteni.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@xCube: Erre megoldás a 2 kontroller,csak 1 szer kell megvenni és az elég az életciklusára (7-8 év)
Amíg játszol töltöd a másikat és ha egyik lemerül csere!
0
0
0
0
xCube avatar
@bukta2: Ezért van nekem is két kontrollerem (igazából három, de az Alpine Green az vitrinben van bontatlanul, nem használom), de ez nem segít ha hosszú állásben merül le a kontroller. Btw lehet csereakkut is venni, ami nagyobb teljesítményű, vagy power bankról tölteni.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@xCube: Nekem van egy 5m-es töltő kábelem amit bedugok a psbe meg a kontrollerbe azt le sem merül 😃
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 2
bassus16 avatar
Mivel a teljesítménye a többszörösére nő így nyilvánvalóan az fps-is jobb lesz de minimum stabilabb. Attól függetlenül nem kell elfelejteni az X-et sem szerintem. Pár évig biztos lesz még komolyabb játékfelhozatala mert elég erős konzolra sikeredett.
0
0
0
0
xCube avatar
Első körben szerintem egyáltalán nem lesz érdemes, kivéve ha olyan exkluzív nyitócímmel érkezik, ami mindenképpen day one kell neked.

Ez lesz az a generáció, ami valóban 4K / UHD kompatibilis lesz, és persze hogy lesz előnye 4K -ban a One X -szel szemben, sokkal erősebb lesz a hardvere.

Emellett teljesen visszafelé kompatibilis lesz, valószínűleg elég sokáig (ahogy a PS5 is). Én úgy sejtem, hogy az első időszakban minden új játék One S / X és X Series kompatibilis lesz, Sony oldalon dettó PS4 S / Pro / PS5. Az új generáció a meglévő platformra építkezik, csak tovább bővíti azt.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@LordSzalko: A PS5 mint valami Star Trek -es kütyü és alatta egy Csillagkapuból vet bomba.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@LordSzalko: 😆 ez jó!
0
0
0
0
gigazte avatar
Egyre röhejesebb a névválasztás! Ez a mini hűtő forma még tetszik is. 😆
0
0
0
0
💬 6
gyuri191 avatar
@gigazte: amugy én azt vettem észre hogy egyre növekszik a neve pl régen csak xbox 360 volt aztán xbox one x most meg xbox series x és hogyha ennek is lesz egy 5.5 verziója akkor az vajon milesz xbox series x 1080 mondjuk 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
@gyuri191: Xbox Series X X lesz a legerősebb konzol, lassan csak elérjük az XXX-et! 😆
0
0
0
0
gyuri191 avatar
@gigazte: ja ténleg 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
@19ati93: Tökéletes rövidítés az Xbox Series X-hez! 😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
@gigazte: XXL-es méretben 😃
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Érdekes egy formája lesz. De ezen ennyi ideig tartott gondolkodni? 😆
0
0
0
0
💬 1
bukta2 avatar
@Arthur Morgan: Érdekes forma? Ne nevettes már! :,D ez egy nagy láda 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció