OBS Stream

Szerző: , 2019. March 04., téma
Fórum » Társalgó
OBS streamről minden kérdés ide jöhet.
Hozzászólások: 8
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Andor1997 avatar
Sziasztok!
Valaki tudna mondani tutorialt, hogy OBS NDI konzollal miként megy? Milyen kábelek és hová stb? Azt tudom van az NDI plugin, meg azon belül a dolgok, csak hogy működik-e ez az NDI így egyben PS4/5-el vagy XBOX-al. LAN-on össze kell kötni és ennyi? Esetleg routerrel egybe kötni?
0
0
0
0
no avatar
sziasztok lenne egy kérdésem. ezzel a géppel fel lehet e venni gta 5-öt meg cs:go-t? Intel core I5, 256gb ssd, nvidia geforce gtx 660
a válaszokat előre is köszönöm.
0
0
0
0
no avatar
sziasztok lenne egy gondom hogy laggol a stream a minőség alacsony mindent le vettem és úgyse laggmentes
Aki tud segíteni annak nagy hálás lennék
CPU-i5-4750
Videókártya-gtx 1050 TI
RAM-8
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@nagypatrik24: szia lehet gyenge a neted álisd be a bitratét az interneteddel pontos mutatójával itt egy internet test ezzel nézd meg: https://www.speedtest.net/
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok van egy olyan problemam, hogy ha veszek fel obs-ben valamiert szaggat mar probaltam lejjebb vinni a grafikat de semmi valtozas csak a minoseg romlott.. Valakinel valami otlet?
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@TheAnonymous: Nekem is szagatott, meg volt hogy állt a kép hang ment. Tubeon meg csak a bélyegképet mutogatta.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Streamlabs OBS-t használok és eddig tudtam streamelni, nem szaggatott. Vettem egy KINGSTON SDD-t és miután újra raktam a gépet nem tudok. A kép akad és nem tudom mi lehet a probléma, mert eddig PUBG-t is tudtam de most még egy CS:GO stream is akad.
Az újratelepítés után minden drivert lefrissítettem. Megnéztem a túlmelegedést is de pasztázva van a proci és játékoknál sem megy semmi 60 fok fölé a proci meg sem közelíti ezt
CPU : Intel I5-4590
GPU : AMD R9 280 3GB

A válaszokat előre is köszönöm! 😀
0
0
0
0
💬 1
Mast3rGamer1982 avatar
@Joecska: hány GB ramod van? lehet ott lesz gubanc
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció