Korlátozott internet

Szerző: FeRR, 2018. October 27., téma
Fórum » Szoftver
Sziasztok!

Digi 1000-ret használok 2 éve, és eddig semmi problémám nem volt vele, azonban az utóbbi pár hétben a megszokott 50-80Mbps helyett maximum 11,47-tel tölt le. Próbáltam már mindent, drivert frissíteni, routert újraindítani, stb, de a probléma nem szűnik, a Digi meg természetesen telibesz*rja az egészet, mondván, hogy net az van. Szóval mitévő tudnék lenni? A harcot folytatni fogom velük, de lehet tényleg nálam van a hiba, csökkentett módban is teszteltem, ugyanennyi a letöltési sebesség, malware vírusírtóm van, szóval fogalmam sincs mit tehetnék :( speedtesten is 80-95Mbps-et ad, szóval tényleg nem értem..
Hozzászólások: 7
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Tyrion Lannister avatar
Vélhetően nem ez a legjobb topik erre, és valószínűleg nem is lesz gyakorlati haszna, de ártani nem árt. Egy petíció az Article 13 ellen.
[LINK]
0
0
0
0
💬 1
SuperPuma avatar
@Tyrion Lannister: Ez már fél éve is volt téma. Akkor nem lett belőle semmi
0
0
0
0
FeRR avatar
2 évig hibátlanul ment a net, mint utólag kiderült, az olcsó f*s kínai kábelük ment tönkre, és ki kellett cserélnem...
0
0
0
0
H-ECTOR avatar
Régebben még modemet adtak, nem routert, utóbbit neked kellett beszerezni, ezért lehet, hogy csak 80mbps-on megy.
Addig zaklasd őket, amíg ki nem küldenek egy mókust, hogy megnézze, vagy kérj modem cserét.
Btw vezetékes vagy wifi?
0
0
0
0
💬 1
FeRR avatar
@H-ECTOR: bocs, 800Mpbs-et akartam írni 😆
0
0
0
0
19ati93 avatar
DIGI-től kapott modem/routert esetleg nézetesd meg velük, vidd akár be hátha. Vagy legalább érdeklődj az ügyfélszolgálaton nem e van valami karbantartás vagy bármi rendellenesség a környéken.
Egyébként ahogy zolee is írta 900-200 mbps-t hoznia kéne normál körülmények között.
0
0
0
0
cszolee79 avatar
Digi 1000, 80-95mbps?
Milyen routered van? Milyen ethernet van az alaplapodon?
Ha minden jó (megfelelő router, kábelek, gép) valami ilyesmit kéne mutatnia:
http://www.speedtest.net/result/7751252068
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció