Bitcoin

Szerző: cereegolas, 2017. July 28., téma
Fórum » Szoftver
Hello,
nem talaltam ilyen forumot,ezert hat keszitek egyet.

Most kezdtem el ezt a bitcoin miningot,ezert hat lenne egy par kerdesem:

NiceHashMiner mining programot hasznalok,ha van meg valaki mas aki ezt hasznalja,akkor adna egy par tanacsot?
A program mindig azt irja hogy fejezzek be minden benchmarkot.Precise modba van allitva,es nem mukodik,a 16 benchmarkbol 10-11 et elvegez,de a tobbire hibat add,es melle irja hogy futassam precise modba (precise modban volt futtatva mar a legeleje ota).

Egy masik kerdesem pedig az lenne,hogy ha 24/7 hasznalom,akkor az karos-e a gpunak? (AMD RX 470 sapphire gpu-m van)
Hozzászólások: 15
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
HDD árnövekedésről vélemények?
0
0
0
0
Superman79 avatar
Esik!! 2 nap alatt 10k esett.
0
0
0
0
💬 2
The_Teacher_Man avatar
@Superman79: 48500 jelenleg és csökkenőben van. 😆
0
0
0
0
Superman79 avatar
@The_Teacher_Man: 😆😆😆
0
0
0
0
Superman79 avatar
Tyu ha, már majdnem 60 000 dolcsi.
0
0
0
0
Bady8 avatar
Hello

Jó a téma , ez engem is érdekelne. Amit eddig olvasgattam róla mindenhol azt írják ,hogy körülbelül egy év a megtérülési ideje.
0
0
0
0
hashimoto avatar
Hali! Belevágnék én is a projektbe, valami asic usb-s vagy rendes gépezettel. Van valakinek aki ért hozzá tanácsa ehhez a témához? Nem nagyüzemben tervezem csinálni. Privátban várok üzeneteket,előre is köszi. 😃
0
0
0
0
no avatar
Bitcoin Clicker
Steamen nézzétek meg a gépigényét loooool
0
0
0
0
💬 1
bukta2 avatar
@Vass Gabor: Nem kis különbség a minimum és ajánlott között 😂😂😂😂
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
Egy darab RX 470, ennyi ?
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@Moon_Breaker: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@HunSanyiX: Hát elég logikus hogy ha egész nap fullon pörög valami, az nem igazán tesz jót neki.(hamarabb elhasználódik)
De elvileg ha nem gyárihibás és nem szed össze valami vírust-trojánt ami még jobban leterheli a gépet, akkor elvileg bírnia kéne.
0
0
0
0
revonz avatar
Hello,
Ha még aktuális a dolog írj rám! 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció