gépház választás segítség

Szerző: V1VOnX, 2017. April 05., téma
Fórum » Asztali PC
Sziasztok ! A következő géphez kellene egy gépház 10-18000 Ft értékben porszűrővel felszerelve ha lehetséges.
A fő szempontok: legyen jó hűtése ( gondolok legalább 3-4 ventire benne) ,legyen porszűrő benne, legyen tágas jó kábel menedzsment miatt ,ne legyen szűkös.

CPU: i5-2500k
GPU: Asus GTX 970 Direct CU II OC 4GB DDR5
Alaplap : Asus p8z77-m
Tápegység: Cooler Master Elite Power 600 RS600-ACAB-M4
RAM: Corsair Dominator GT 1866mhz ,8gb (2x4) ddr3
HDD: Western Digital Blue 1tb 64 MB cache
Processzor hűtő: Noctua NH-D14
Válaszokat nagyon köszönöm előre is :) .
Hozzászólások: 15
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 7
bukta2 avatar
Gépház is olyan mint a tápegység+alaplap 1x kell venni egy jót és az kiszolgál egy jódarabig. Bár a gépgáz esetében ez méginkább igaz. Azt tényleg csak 1x kell venni de akkor 1 jót.
Na ez, nem az. De mivel szűkös a keret gyanítom így inkább egy árat írj és majd ajánlanak neked 1 et.
0
0
0
0
no avatar
@bukta2: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
bukta2 avatar
Nem bíztatlak ilyen megvételére,de mivel a kereted elég sovány így kompromisszumos lesz így is úgyis, erre az árkategóriára nem nagyon lehet mit mondani, azt tudom max hogy talán 1%-al jobb mint a másik :D 160-as procihűtő is bele megy, mondjuk az 1 jó pont (enyémbe nem fér be ekkora) Spoiler!
csak az enyémbe +5 ventit is bele lehet pattintani

de az enyém anno egy nagyon jó választás volt,és ezért is írtam hogy 1x kell venni,de akkor egy jót! mert oké nem fér bele nagy Léghűtő az tény de a ,,bőven elég'' kategória. GPU ból meg 41cm-es is bele pattintható (mostani is 34cm) +SSD/HDD Slotok tömkelege...
meg igazából előbb azokat nézd amiket bele szeretnél venni, és csak utána a hozzájuk passzoló házat. Én legalábbis így csinálnám...döntést rád bízom, nézelődj még,várj mert jön a fekete péntek, karácsony stb... én mindenképp várnék addig.
0
0
0
0
zsolo avatar
Ezt a házat felejtsd el! :D
0
0
0
0
Pokzoli avatar
Azt a házat amit kinéztél ne vedd meg. Nagyon fontos a jó hűtés mert anélkül melegben nem működnek jól az alkatrészek. Amit ajánlottak az már jó. Esetleg a hardverapróról is vehetsz használtan vagy újan. Itt van pl. egy új áron alul ventikkel. Az illetőben megbizhatsz mert régi tag sok pozitiv értékeléssel. [LINK]
0
0
0
0
no avatar
@Pokzoli: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Pedig érdemes egyszer többet adni egy normális hűtésű és méretű házért amire ha vigyázol több generáció alapja is lehet éveken át. Én épp ezért vettem anno CM 690III házat.
0
0
0
0
Win-xp-SP3 avatar
@reszler112233: Igen ez így van.
Legyen benne kellő ventilátornak hely, és legyen kellő hely a hardvereknek.
És nem utolsó, ha az oldalát összeszerelés után rá lehet zárni. 😀
0
0
0
0
Win-xp-SP3 avatar
Hardverapron nézzél szét, vannak ott korrekt ajánlatok.
0
0
0
0
fRstLO avatar
Remélem😉 Nem fogsz csalódni benne. Hidd el😀 https://img.gepigeny.hu/devices_images/36772_94987_89148.jpg régi z11emben a Be Quiet hűtőm

1 tanács. a 2 oldalsó kicsi ventit kösd ki mert felesleges😀
0
0
0
0
V1VOnX avatar
@fRstLO
Zalman Z11 plus házat vettem , még nem bontottam ki,holnap fogom vagy vasárnap összerakni ha sikerül ,bízom benned,utána olvastam és elvileg lazán befogadja a Noctua hűtőt . 😀
0
0
0
0
fRstLO avatar
Nekem volt zalman z11em. Elég volt a hely egy be quiet darkrock pro 2nek és a ventilátorral sem volt bajom😀 de te érzed😀 én most itx configot valtok
0
0
0
0
Andris18 avatar
Ezért nem kell elnézést kérni 😃 csak a másik helyen ahogy látom írtál is több válasz fog jönni C:
0
0
0
0
V1VOnX avatar
Köszönöm szépen mindenkinek 😀
@Andris18
Elnézést kérek , legközelebb úgy fogok tenni 😀
@frstLO
Utána olvastam és láttam pár negatív értékelést. Egyesek szerint rossz a ventillátorok minősége ,mások szerint kevés a hely nagy CPU hűtőhöz. Noctua NH-D14 azért elég méretes darab. Beleférne?
@ppista
Tudnál érvelni mellette,hogy miért ajánlod ? 😀
0
0
0
0
Andris18 avatar
Itt egy megfelelő, meglévő fórum egyébként csak hogy ne csináljunk minden kérdésnek külön. És ezt most nem rosszindulatúan írom csak informálva hogy a milyen gépházat vegyek részt már kitalálták.
https://gepigeny.hu/forum/viewthread.php?thread_…ead_id=607
0
0
0
0
ppista avatar
Szia. Kolink Punisher fehér ablakos újjonnan 15ezer Ft körül már lehet kapni.
0
0
0
0
fRstLO avatar
Szia. Zalman z11 plus a te emberes. Hardverapron nézz szét ott 15ert már kapsz 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció