Milyen pendrive-ot vegyek?

Szerző: Nogitsune, 2013. March 05., téma
Fórum » Periféria
Mivel nem láttam, hogy lenne ilyen fórum ezért úgy gondoltam létre hozok egyet. A téma adott, ide jöhetnek a pendrive-okkal való kérdések, tanácsok és minden olyan ami befolyásolhatja a vásárt.

Fel is raknék akkor egy kérdést. Szeretnék venni egy 32GB-osat ki is néztem egyet. A neve Kingston DataTraveler R30, 32GB. Az oldal ahonnan rendelni szeretném azt írja a leírásba, hogy USB 3.0 és USB 2.0. Egy régebbi DVD player miatt kellene olyan amibe van 2.0-ás, a kérdés az lenne, hogy ez a Pendrive tényleg jó 3.0 és 2.0-ás-hoz is?

A Pendrive: Spoiler!
[LINK]

Csak román oldallal szolgálhatok. Mivel nem tudok románul így sokat nem tudok ki venni az oldal hozászolásaiból és nagyrészt a leírásból se.

Viszont remélem, hogy van olyan aki ennyi információból is ki tudja szűrni a dolgokat és ért hozzá.


Remélem érthető a kérdésem.
Hozzászólások: 21
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Direwolf avatar
Üdv. Hogy tudom megállapítani hogy eredeti-e egy pendrive? Vettem gearbest-ről egy Kingston DT16-ot a doboza nem úgy néz ki pontosan mint a weboldalon de van rajta "vízjel" és nem tűnik gyanúsnak. De azért valahogy letesztelném csak nem tudom hogy ennek mi a módja. 😞
0
0
0
0
💬 1
Andor1997 avatar
@Direwolf: Teli kell tolni adattal ,mondjuk videóval ,ha elindítja és megy rajta akkor jó,meg ha van annyi hely rajta.Esetleg egy formázást megnézni.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok.
Tudom,egyszerű pendrivet venni meg nem is olyan bonyolult,de ennek ellenére szeretném a lehető legjobbat venni.
A kérdésem az volna,hogy 10e alatt szeretnék keresni olyan pendrivet,ami 32Gb 3.0 csatlakozóval rendelkezik,jó márkát képvisel és viszonylag gyors.
Tud valaki segíteni? 😀
Előre is köszi😀
0
0
0
0
💬 2
reszler112233 avatar
@ackileus8: Üdv!

Nekem ilyen van sőt öcsémnek is és elég gyors is, és megfelel annak ami neked is fontos.

[LINK]
0
0
0
0
no avatar
@reszler112233: Köszi 😀
0
0
0
0
Yezi_ avatar
Nekem Kingston DataTraveler 100 G3 8GB van, kő kemény 1790Ft volt de teljesen jó... 😃
0
0
0
0
Krissz avatar
Nekemis a 8GB os már veterán, pedig gyűrődés is érte olykor 😃
Pl: csak kirántom gépről leválasztás nelkul, vagy huzavona linux es win között. Stb

Rgyszóval, kingstonal nagyon meg vagyok elégedve.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Nekem 6 éves a kis 4GB-s kék Kingston. Nagyon jó cucc
0
0
0
0
Krissz avatar
Én ilyen téren, csakis Kingston-t veszek, eddig panasz mentesen.
Van:
Kingston DTSE9 ezüst színű, 8GB os, és már kb 5 éves a kicsike, és semmi baja 😀
Kingston DTGE9 arany színű, 16GB
Kingston 4GB os ez is régi már

Nálam teljesen korrektűl, és beváltan működnek a Kingston termékei.
0
0
0
0
SuperPuma avatar
Igazából teljesen mindegy. Kinek mi éri meg.
Nem dzsindzsulu manufaktúrától kell venni és nem lesz gond.
0
0
0
0
Puffin avatar
Nekem Kingston DTR3.0 G2 van
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Nekem is több, mint egy éve van meg az ebayos trranscend 790 32gb-os pendrivom. Amit még 2800-ért vettem és semmi baja nincsen. Olvasásban jobb, mint a merevlemezem.
0
0
0
0
nokiacsabika avatar
Sicu33
Majd ha elszállnak akkor is ezt mondd és gondolom rettentő gyorsak is. 2014 régen volt, működnek még egyáltalán?
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Én 2800ft-ért veszek 32GB-os Pendriveokat,nagyon megéri 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
USB 3.0-ás pendrive mindenképpen előnyben az USB 2.0-ással szemben. Nagyon nagy a különbség. Az USB 2.0-ás egy Kingston, de rohadt lassú volt, most direkt nem is olyat vettem.

Transcend 16GB Jetflash 780 TS16GJF780

Ez egy elég gyors pendrive.

Nekem az volt, ha az USB 2.0-ás külső merevlemezt rádugtam az USB 1.1-re, akkor azt írta ki, hogy meghajtó nagyobb sebességre is képes. Vagyis valami hasonlót írt ki, de működött, csak jóval lassabban.
0
0
0
0
ximo avatar
Beelzebub: Visszafelé teljesen kompatibilis, az ha egy külső merevlemezt "nem lát a gép" míg egy pendrive-ot igen annak sokkal inkább lehet az oka, hogy az adott USB csatlakozón nincs elég táp feszültség, nekem is volt régebbi fapados alaplapomnál ilyen gondom. A gép hátuljába dugva fogadok látni fogod a meghajtók között. Ha mégsem és meg van formázva más gépeken működik akkor nem tudom mi lehet a baja.
Ja és még annyit, hogy én személyesen meg tuti, hogy Kisngstont vennék. 😉
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Tudod használni,most én is vettem egy gépházat,van rajta USB 3.0-ás de csak 2.0 USB pendriveaim vannak de működik 😀
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Azt nem tudtam, hogy visszafele kompatibilis, ma is tanultam valamit. Azért gondoltam, hogy nem jó a 3.0 mert a külső merevlemezem 3.0-ás és azt nem érzékeli de a régi 2.0-ás pendrive-om gond nélkül érzékeli.
0
0
0
0
nokiacsabika avatar
Beelzebul írta:
Mivel nem láttam, hogy lenne ilyen fórum ezért úgy gondoltam létre hozok egyet. A téma adott, ide jöhetnek a pendrive-okkal való kérdések, tanácsok és minden olyan ami befolyásolhatja a vásárt.

Fel is raknék akkor egy kérdést. Szeretnék venni egy 32GB-osat ki is néztem egyet. A neve Kingston DataTraveler R30, 32GB. Az oldal ahonnan rendelni szeretném azt írja a leírásba, hogy USB 3.0 és USB 2.0. Egy régebbi DVD player miatt kellene olyan amibe van 2.0-ás, a kérdés az lenne, hogy ez a Pendrive tényleg jó 3.0 és 2.0-ás-hoz is?

A Pendrive: Spoiler!
[LINK]

Csak román oldallal szolgálhatok. Mivel nem tudok románul így sokat nem tudok ki venni az oldal hozászolásaiból és nagyrészt a leírásból se.

Viszont remélem, hogy van olyan aki ennyi információból is ki tudja szűrni a dolgokat és ért hozzá.


Remélem érthető a kérdésem.


a 3.0 visszafele kompatibilis, 2.0-ban nem tudod kihasználni a 3.0 sebességét de ettől függetlenül nem lesz gondod, márka szempontjából én nem Kingstont vennék, hanem Transcend Jet Flash- Adata- Corsair- Patriot- Silicon Power -t
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Mivel nem láttam, hogy lenne ilyen fórum ezért úgy gondoltam létre hozok egyet. A téma adott, ide jöhetnek a pendrive-okkal való kérdések, tanácsok és minden olyan ami befolyásolhatja a vásárt.

Fel is raknék akkor egy kérdést. Szeretnék venni egy 32GB-osat ki is néztem egyet. A neve Kingston DataTraveler R30, 32GB. Az oldal ahonnan rendelni szeretném azt írja a leírásba, hogy USB 3.0 és USB 2.0. Egy régebbi DVD player miatt kellene olyan amibe van 2.0-ás, a kérdés az lenne, hogy ez a Pendrive tényleg jó 3.0 és 2.0-ás-hoz is?

A Pendrive: Spoiler!
[LINK]

Csak román oldallal szolgálhatok. Mivel nem tudok románul így sokat nem tudok ki venni az oldal hozászolásaiból és nagyrészt a leírásból se.

Viszont remélem, hogy van olyan aki ennyi információból is ki tudja szűrni a dolgokat és ért hozzá.


Remélem érthető a kérdésem.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció