Ajánljatok könyvet!

Szerző: Camaro7, 2012. May 06., téma
Fórum » Társalgó
Helló. Itt lehet kérni könyv ajánlatokat.

Nekem egy sci-fi stílusú könyv kellene, de azért legyen reális is. Olyanokra gondolok mint például a Mass Effect, vagy lehet fantázia is, mint a Mind over Monsters. Nagyon örülnék valami újnak, mert most végzek a Mass Effect: Deception részével, és idegesít, hogy vége van :D Előre köszönöm.

U.I.: Lehet animékről készült könyv is. :)
Hozzászólások: 28
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
https://www.kepfeltoltes.eu/images/2024/01/25/192N_vtelen_1.jpg

'Mayak – Az Eredet' című e-könyvemben az oroszországi Mayak zóna kísérteties és lenyűgöző világát mutatom be.

Ez a terület, amely a Föld legszennyezettebb helyeként ismert, az elmúlt 60 évben folyamatosan alakította a lakóinak életét. Ez a rejtély, a veszély és a túlélés helye. Az ott élő emberek alkalmazkodtak a zord környezethez, és olyan köteléket alakítottak ki a Zónával, amely egyszerre szép és tragikus. A zónában élők különböző csoportokra oszlottak, mindegyiknek megvan a maga célja és életvitele.

De amikor egy fiatal csernobili fiú megjelenik a kistimi Stalker bázison, jelenléte különös események láncolatát indítja el, amely az egész Zónát a velejéig megrázza. Csatlakozz hozzám, és elviszlek egy utazásra ebben a magával ragadó és hátborzongató világban a „Mayak – Az Eredet” című könyvben. Megismerheted a történelmet, a misztikumot és legendákat, a Zónában élő embereket és a titkokat, amelyek ezen a tiltott területen rejlenek. Ezt az e-könyvet kötelezően ajánlom mindenkinek, aki érdeklődik az ismeretlen felfedezése iránt, és megérti az emberi ellenálló képesség erejét a nehézségekkel szemben. Ajánlom továbbá a S.T.A.L.K.E.R. rajongók figyelmébe.

A könyv megvásárolható ebook formátumban:
Google Books - [LINK]
Apple Store - [LINK]
0
0
0
0
TheMenkuPocok avatar
Aki szeret olvasásá közben klasszikus zenét hallgatni annak ajánlom ezt a playlistet: [LINK]
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
A Star Warsok közül Timothy Zahn regényei.
0
0
0
0
matany001 avatar
~ Ördögök Ügyvédje 3
~ Star Wars Regények
~ Ablakzsiráf.. 😃
0
0
0
0
pixel69 avatar
Susanna Clarke: A hollókirály

CSAK azoknak akiknek betonból van az idegzetük 😉
800 oldalas de nekem nagyon tetszett (:
0
0
0
0
fonix9901 avatar
aliens:idegenek a földön trilógia marha jó olvastatja magát 😃
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Sziasztok!

Valaki tudna valami Fallout 3 feelingű könyvet ajánlani? Vagy valami hasonló postapokaliptikus(gondolom nem így kell írni) könyvet? Mint a Metro 2033 vagy valami Stalker szerű cucc. Illetve az is jó ha kevés szereplővel dolgozik. 😀
0
0
0
0
ulver01 avatar
Sziasztok, valaki eltudná küldeni Licia Troisi Égvilág 2. kötetét pdf-ben? Tervezem megvenni is, de jobban szeretek readerről olvasni 😃 Skype címet tudok adni pm-ben.
0
0
0
0
macibogyo avatar
Borsa Brown-A maffia ölelésében
0
0
0
0
Sweetwater avatar
Erről mi a véleményetek?
[LINK]
0
0
0
0
no avatar
Hello dear my first post a témában, és tudom, hogy a decsation nagyon érdekes, én szeretem a témában
0
0
0
0
beni97 avatar
Stephen King a legjobb.
0
0
0
0
no avatar
Én mindenkinek az Assassin's creed könyvet ajánlom, aki szereti a játékot persze 😃 Nagyon jó és élvezetes, nem tudom letenni amikor elkezdek olvasni.Pedig nem is szeretek olvasni 😆
0
0
0
0
ceni98 avatar
tegnap találtam itthon egy olyan könyvet h Specnaz
mondom beleolvasok...isten bizony úgy éreztem h ez előttem zajlik a kiképzésük...apué a könyv aztán megkérdezte h mi a véleményem róla
majdnem olyat mondtam amit nem kellett volna de csak annyit mondtam h isten király 😃 akit érdekel az ilyesmi könyv annak 102%osan ajánlom .D
0
0
0
0
Oliver95 avatar
Én Kurt Rieder könyveket olvasok mostanában
A Legyőzhetetlen Tigris Páncélos(Mítosz, legenda és valóság)
A III. Birodalom Páncélosai
A III. Birodalom Felemelkedése
A III. Birodalom Bukása
és még sok hasonló témájú könyv.
Akit érdekel ez a téma annak csak ajánlani tudom 😉😀
0
0
0
0
superkiller avatar
Daniel Defoe: Robinson Crusoe, Kittenberger Kálmán Afrikai kalandjai ezek nagyon jó könyvek.
0
0
0
0
gerix2 avatar
Vaják - Az utolsó kívánság(lényegében a witcher könyv változata) nagyon jó könyv csak ajánlani tudom
0
0
0
0
janoshka avatar
Havindr írta:
Valami horror könyv esetleg? Ne írókat mondjatok, inkább konkrét könyvcímeket.


Félúton a sírhoz
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Galaxis útikalauz stopposoknak
0
0
0
0
Bicike avatar
Assassin's Creed: Reneszánsz
0
0
0
0
no avatar
Köszönöm lesz mit olvasnom 😃
Most azért kellenek a sci-fi könyvek mert azt a fajtát még nem nagyon olvastam, a többit pedig pihentetem, de eljön az idejük 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Hogy ne csak kocka könyvek legyenek:

Winnetou
The Da Vinci code
Szellemek a kollégiumban
Ishmael Beah - Gyerekkatona voltam Afrikában amíg ti játszottatok
0
0
0
0
ceni98 avatar
gyűrűk ura
harry potter
babó
spiderwick krónikái
star wars könyvek
uncahrted könyv
assassin's creed könyv
trónok harca
hirtelen ennyi
0
0
0
0
Erik94 avatar
Harry potter összes könyve 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
a metró 2033 könyv se rossz akinek tetszett a játék a könyv is tetszhet.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Hát Stephen King könyvei igen csak jók😀 Sci-fi horror könyveket ír😀
0
0
0
0
no avatar
Helló. Itt lehet kérni könyv ajánlatokat.

Nekem egy sci-fi stílusú könyv kellene, de azért legyen reális is. Olyanokra gondolok mint például a Mass Effect, vagy lehet fantázia is, mint a Mind over Monsters. Nagyon örülnék valami újnak, mert most végzek a Mass Effect: Deception részével, és idegesít, hogy vége van 😃 Előre köszönöm.

U.I.: Lehet animékről készült könyv is. 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció