Wii U

Szerző: , 2012. February 25., téma
Fórum » Konzol
Itt lehet beszélgetni a hamarosan megjelenő új Nintendo konzolról. :)
Hozzászólások: 19
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Most jön a whatch dox a konzolra lehet írni miben különbözik a nagy testvéreitől.
0
0
0
0
no avatar
Végre több infó is kitudódott róla😃
Európában idén november 30.-án érkezik.
Kettő fajta kiadás lesz:
Az alap csomag, amibe a fehér Wii U lesz, 8GB-os Flash memória, (maga a konzol és a GamePad), továbbá a Sensor Bar, GamePad AC Adapter, Wii U AC Adapter, és a HDMI kábel.
Az extra csomag, amiben a fekete Wii U lesz kapható ugyanazok mint az alapban, de még további "ajándékok": 38GB-os Flash memória, Wii U GamePad töltőegység(amibe lehet állítani a GamePad-ot, és töltődik), illetve egy sima "bölcső" amibe beállíthatjuk nézegetni😆, Wii U konzol állvány, és a Nintendo Land játéka.
A Nintendo Direct-en még bemutatták a Nintendo TVii-t, amivel keresztül akár élőben nézhetünk műsorokat, de akár fontos információkat is tudunk megtudakolni a kontroller segítségével, miközben a TV-n meg megy a műsor.
0
0
0
0
SCoreblack avatar
Wii a kedvencem mert mindig mozgásban tart.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Swype írta:
djwarp írta:
Van ilyen Wii a Media Mark-ba de nekem nem adja😕



Szerintem inkább a sima Wii van ott mert a Wii U még meg sem jelent.

Ja igen bocs😆
0
0
0
0
apetit1989 avatar
feketetv, kérlek ne vedd támadásnak, de ez minősíthetetlenre sikeredett. Mondom ezt úgy, hogy nem igazán érdekel a Nintendó, én nem védeni akarom.
A másik dolog, hogy egy termékről, ami még meg sem jelent, miért kell véleményt, kritikát, anyámkínját mondani.
Remélem nem sértettelek meg. Béke.
0
0
0
0
feketetv avatar
Itt az én véleményem 😃 Leírni nehezebb lett volna.
0
0
0
0
no avatar
😃 Már várom az E3-at, ott majd végre lényegébe minden kiderül a Wii U-ról, esetleg az új nevéről. De a legfontosabb az ára, majd a DSi XL árát megpróbálom kifizetni nyáron, aztán megpróbálom a szüleimmel megbeszélni, hogy majd a Wii U-ra valahogy kereshessek pénzt😃
0
0
0
0
bfrenk avatar
Viharvadasz írta:
Én még azt se tudom, hogyan kezdjek hozzá.


Lehetünk pl. hímringyók a Wii U érdekében. 😆😆
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Van ilyen Wii a Media Mark-ba de nekem nem adja😕
0
0
0
0
no avatar
Hát hajrá😃
Én még azt se tudom, hogyan kezdjek hozzá. Nyáron tanulni szeretnék grafikázni, szóval a nyár kilőve munkaszerzés céljából, suliidőbe meg azért elég nehéz még a munkára is koncentrálni.
0
0
0
0
bfrenk avatar
Szép cél. 😀
Lehet ha száraz kenyeren meg poshadt vízen élnék 1 évig és 5 évig nem kapnék semmit szülinapra, karácsonyra stb. akkor talán megkapnám. 😆
0
0
0
0
no avatar
Nekem inkább csak az a lényeg, hogy az első nap, azaz a megjelenés napján használatba vehessem a konzolt, és megnézzem az új Nintendo Network-öt😃
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Ne aggódj, a nagy konzol rajongók már sok helyen már előrendelik, hogy ők kapják meg első sorban. (Amerikában főleg)
0
0
0
0
no avatar
Én ha kell megdolgozom érte, csak kapjam meg első nap😃 Ha kell eladom a Steam felhasználóm, melyen 48 játék van, csak jöjjek ki annyi összegre, hogy kijöjjön belőle egy Wii U. De attól félek, hogy nem venné meg senki legalább 300 euróért😃
0
0
0
0
bfrenk avatar
Fú nagyon királynak néz ki, kösz az infót!
Kár, hogy nem lesz pénzem rá. :/
0
0
0
0
no avatar
A PS Vita egy kézi konzol(tudtommal), míg a Wii U egy rendes konzol gépezet, csak érdekessége, hogy a kontroller lényegébe egy táblagép. Továbbá még a PS3-nál is erősebb lesz, hardver specifikációját egyelőre nem tudni, folyamatosan újítják, hogy a fejlesztőknek a legjobbakat szolgáltassák. A fentebb linkelt videó szépen bemutatja, hogy mit is tud tulajdonképpen, rá megjelenő játékokról is van egy videó, sok konzol kedvenc is meglesz rajta!:-)

És még a grafikája sem lesz semmi
0
0
0
0
DCMAN avatar
ez olyasmi lessz mint a psp vita?
0
0
0
0
bfrenk avatar
Én nem ismerem, leírnátok mit fog tudni?
0
0
0
0
no avatar
Én már nagyon várom, ha kevesebb mint 400-500 euró lesz, akkor nagy valószínűséggel eladom a Steam felhasználóm, és majd abból megveszem, ha nem lesz elegendő pénz, akkor még fontolgatom, hogy a gépet is, de nekem ez a konzol kell!!!😂😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció