Melyik játékkal játszottál legutóbb?

Szerző: Zsoltiv0, 2021. June 20., téma
Fórum » Játékokról általában
Írd le melyik játékkal játszottál legutóbb!

Hogyan írjam le?

1. A játék neve..
2. Hány napja/órája játszottál vele?
3. Milyen volt a játékélményed?

A téma (topic) ekkor készült: 2020.10.23. 19:35
A témát ZsoltiiHUN615 készítette.
Hozzászólások: 4
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
xCube avatar
Crysis Remastered PC - Delta - 100%

Az eredeti játékot már többször is végigjátszottam, így nem volt semmi újdonság benne. A frissített grafika kettős érzéseket váltott ki belőlem, az eredeti játék ugyan nem ilyen élénk, de valahogy mégis szebb az összhatása. Arról nem is beszélve, hogy a Remaster nem fut jobban... . A nagy felbontású textúrák szépek, de néhány helyen sokkal sterilebbé teszik a játékot, mint az alap verzióban. A parallax mapekkel is van gond, nem árnyékolódnak és folyamatosan látványosan szétcsúsznak, eléggé illúzió romboló tud lenni.

Nem tudom jó szívvel ajánlani senkinek a PC portot. Kétszer játszottam végig, először Normal fokozaton, majd Delta -n. Már az első végigjátszáskor is ütköztem komolyabb (helyenként gamebreaker) bugokba, a második végigjátszásom alatt viszont még többet szívtam, még durvábban felhúzott a játék. Most, hogy mindent megcsináltam nyugodt szívvel törölhetem le.

15 órát öltem a két végigjátszásba, ebből jó két óra a bugokkal való küzdelemmel telt, nem valódi játékkal.
0
0
0
0
💬 2
MC MaRcI avatar
@xCube: Én is és barátnőm is végig vittük
Egyikonk sem találkozott semmilyen buggal
Főleg nem gamebraker buggal
0
0
0
0
xCube avatar
@MC MaRcI: Az én gamebreaker -em az utolsó patch -csel került be a játékba. Ti mikor játszottátok végig?
0
0
0
0
MrSzakember01 avatar
Stronghold Crusader
Már vagy 4 hónapja függője vagyok és nagyon jó! Imádom a stratégiai műfajt.
Tegnap is pár egyéni menetet kijátszottam, hogy ne legyenek elvonási tüneteim. 😂
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció