Eredeti játék

2009. October 20., téma
Fórum » Apróhirdetések
Eredeti játék adok-veszek-cserélek téma

Kövessétek az alábbi formát:
-Pontos Márka, típus
-Irányár
-Helység
-Elérhetőség


A más hirdető oldalra mutató linket tartalmazó hozzászólást töröljük!
Hozzászólások: 2 130
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
MilkyW4y avatar
Hearthstone account érdekelne! Többit privátban megbeszéljük.
0
0
0
0
TeKaZ3 avatar
Origin accountomat cserélném Rust steam giftre.
Ha esetleg van valaki aki belemenne a dologba, akkor a tudnivalók..
Ami van rajta:
-Bf4 Premium
-Bf3 Premium
-Egyéb játékok (amiket ingyen osztogattak)
Amit kapsz:
-Maga a profil
-A profilhoz tartozó email cím

Kérem csak az érdeklődjön, aki komolyan is gondolja a dolgot. Thx!
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

Origin accountom eladom\cserélem.
Játékok: BF3, BF4, Star Wars Battlefront, Medal of honor: Warfighter, Fifa 12, Fifa14

PÜ-ben,köszi!
0
0
0
0
battlefield 7 avatar
Eladnám fifa 16 játékom.
cserébe battlefield 4+premium-ra érdekel a csere.
akit érdekel írjon.
0
0
0
0
GodSie avatar
Sziasztok eredeti játékok érdekelnek cserébe 20.000forintos hangfalszettet adok! 😀
0
0
0
0
benc33 avatar
CoD:MW2-t keresek, csere origin account van
0
0
0
0
FraPS avatar
Eladó/cserélhető dobozos Star Wars Battlefront + poszter,origin account-al,regisztrációs email címmel együtt.
Nincs trükközés,nem kenyérre kell a pénz.
Csere érdekel,írd meg az elképzelésed.

Ár: 5000HUF
0
0
0
0
drabie22 avatar
Eladóak vagy cserélhetőek az alábbi felhasználatlan steam kulcsok:
-Supreme Commander Gold Edition
-ARMA 2 DayZ DLC
-The I of the Dragon
-Two Worlds 2 Castle Defense
-X-Blades
-World War III Black Gold
Cserébe érdekel más steam kulcs/steam gift, főként Worms részek, Assassins Creed Brotherhood/Revelations, de bármint meghallgatok. Természetesen a fent említett két játékért több darabot is adnék.
0
0
0
0
tom992 avatar
Origin accountomat cserélném CS:GO, Payday 2 kulcsra vagy accountra vagy hasonló játékra.
https://www.kepfeltoltes.eu/images/462origin.jpg
0
0
0
0
steffi avatar
cserélném BF4 és Far cry 4 accomat cs go skinre
0
0
0
0
roba1996 avatar
Mad Maxet keresek ezeket a játékokat tudnám cserélni!
http://www.kepfeltoltes.hu/
view/150515/1138156836K_pkiv_g_s_www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0
Screamer avatar
Esetleg Valakit érdekelne Eastes League of Legends account ? 145 skin, 2 ultimate 6 legendary ( vagy 7 , inkább számoljunk 6 al ) , 4 Victorious skin ( Jarvan nincs csak ), 9 rune page, összes champ csere lol acc nem nagyon érdekel
0
0
0
0
B0n3dr4g0n avatar
Sziasztok Steam fiók eladó, 6000 forint, vagy cserélném SWTOR: 2440 Cartel Coinra.

Az a fiókban megtalálható játékok:
COD Ghost,
COD Black Ops 2
COD Modern Warfare 2
CS:GO

ha esetleg valakit érdekel írjon nyugodtan igyekszem mielőbb válaszolni.
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Chivalry: Medieval Warfare erdekel valakit?
van egy steam giftem amit cserelnek vagy esetleg eladnek 😃
0
0
0
0
levi1998 avatar
cserélném Steam fiókomat CS:GO-ra vagy Battlefield 4re. (Tomb Raider 2013+Homefront+5-ös szintű Warframe)
0
0
0
0
Bauxit avatar
Sziasztok akinek van gta V giftje esetleg olyan steam accja amin rajta van gta v eredetiben és cserélné origin accra amin battlefront van kérem írjon privátot 😀
0
0
0
0
Astronaut0303 avatar
Sziasztok! Akit érdekel ez a Steam account írjon!

https://kepfeltoltes.hu/160110/K_perny_felv_tel__5__www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0
no avatar
Dark Souls 2,Lords of the Fallen,Dark Souls PTDE,Vintage Year,Left 4 Dead 2, Sniper Elite V2<-Steam account egyben és/vagy Guild Wars 2-t cserélnék Diablo 3 + Reaper of Soulsra vagy eladóak.
0
0
0
0
drabie22 avatar
swmontana: csakhogy itt a tesco a steam (mert hivatalos "áruház"😉 és a g2a mari néni (mivel bárki árulhat)
De értem amit mondani akartál. És sajnos nem hogy nem a mi pénztárcánkra szabták
, sokszor a dollár-euró pénznemet 1-1ben váltja a steam.
0
0
0
0
no avatar
Drabie, a hasonlatod úgy lenne találó, ha mondjuk Mari néni a piacon árulná a csirkemellet, mely a tesco-ban kaphatóval teljesen megegyező minőségű (sőt, netán onnan vásárolt?), de ő többszörös áron kínálja. A kevésbé tájékozott vásárló ezzel kapcsolatos figyelmeztetése ekkora szemétség volna?
A steam-es alapárakat pedig továbbra sem ránk szabták, hanem a nyugat-európai pénztárcára. Ha mondjuk nálunk is az orosz árak lennének, lehet én is kifizetném a minimális plusz pénzt, elkerülve a g2a-s minimális kockázatot.
De egyébként én sem személyeskedésnek szántam, mert Kasper a hozzászólásai stílusából ítélve nem akart senkit lehúzni, átverni. És igen, tényleg elsődlegesen a vásárló dolga lenne a megfelelő tájékozódás.
Summa summarum: részemről písz és sok sikert az eladáshoz!
0
0
0
0
drabie22 avatar
Lincoln: Lehet azért mert g2a-n rendes eladók vannak, nem pedig egy olyan webshop féleség mint a steam? Emiatt van hogy bár keresésnél kiadja pl. a Crysis 2-t 300 forintért, de az csak a fellelhető legalacsonyabb ár. Pl. haverral venni szeretnétek kettőt. Oké te megveszed az elsőt 300-ért, de még egyet lehet hogy már csak 2000-ért tudsz venni, mert aki 300-ért adta, annak csak egy darabja volt, a kövi eladó meg 2000-ért hirdeti legolcsóbban.
De amit Kasper írt legutoljára abban teljesen igaza van.
swmontana: Legközelebb ha megyek a tescoban és meglátok egy kiló csirkemellet 1200-ért, reklamálni fogok és elmondom gyorsan az üzletben minden váráslónak, hogy nehogy megvegyék, mert x távolsággal arrébb az abc-ben olcsóbb volt.
Értem az érveidet, de a másikkal is lehetnél tekintettel, szerintem mostanra már a kedvét is elvettétek az árusítástól.
0
0
0
0
Ladis avatar
lincoln: Nem is vettem annak, de ezt írtam is. 😀 De legyen már annak a dolga aki vásárolni szeretne, ha van sütnivalója akkor megérdeklődi több helyről, vagy másoktól, hogy hol és merre olcsóbb.
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Nem rossz szandekbol irtam hanem csak amiatt ,hogy legyunk figyelmesek minden szempontbol,most nem arra ertem ,hogy Kaspertol nem kell jatekot venni,felreertettetek.
Amugy tenyleg mocsok a steam mert van olyan aminel 10-20 euro az arkulonbseg szoval nem eri meg onnan venni.Ugyanakkor pl Winter sales idejen volt egy csomo minden ami steamen olcsobb volt mint G2A-n hiaba volt az utobbin is learazva.Amelett a G2A is szemet mert 3 browserbol 3 kulonbozo ara van a termekenek.

Osszesegeben csak annyi hogy legyetek figyelmesek 😆 😃
0
0
0
0
Ladis avatar
Akkor a steam store jó sok embert átvert, szóljunk már nekik hogy ugyan minek erőlködnek itt, ha ott a G2A. Sőt megírni nekik hogy milyen szemetek már, hogy nem szólnak máshol olcsóbb.

Nem fogunk unatkozni, jó kis téma ez.
0
0
0
0
no avatar
Szerintem pedig egyértelműen Lincolnnak van igaza. 2-300 forintos játékokról van szó, azokkal szemben lenne ***ás, akik nem ismerik pl. a G2A-t.
Persze semmi gond, ha valaki ennyiért árulja, de pont ez a fair, ha szól valaki, hogy ácsi, közel tizedannyiért is beszerezhető..

És amúgy igen, aki steam acc-ot árul és tényleg el is akarja adni, az a G2A-s árakkal számol, plusz egy bizonyos százalékot levon.
0
0
0
0
drabie22 avatar
Persze, lehet mindenkinek véleménye, meg is lehet mondani 😀 De mikor elkezdi sorolni hogy x meg y játék itt meg ott mennyi az már üzletrontásnak minősül 😀
0
0
0
0
Ladis avatar
drabie22: Köszi a tippet! Egyébként ezért írtam hogy alku képes a dolog. 😀 Lincoln se akart rosszat, nyilván neki is van egy adott véleménye. ^^
0
0
0
0
drabie22 avatar
Kasper:
Kicsit vidd lejjebb az árakat 😀 Annyiért árulod amennyiért csak szeretnéd.
Lincoln te pedig ne rontsd már légyszíves más üzletét. Lehet írni hogy g2a-n olcsóbb, ne nem kellene külön ki is emelni játékonként. Am meg g2a-n azok pillanatnyi árak, mivel limitált készlet áll rendelkezésre olyan olcsón játékokból, általában csak pár darab.
0
0
0
0
Ladis avatar
lincoln_a_vandor8: És aki steam accot árul? Most viszonyítsa az árakat a G2A-hoz? Egyébként értem mit mondasz, és van alapja. Biztos van olyan aki nem szereti a G2A-t, és csak steamen vásárol. Várok még aztán elgondolkodom hogy más árakhoz viszonyítsak. 😀
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Kasper:Shield nelkul is lehet jatekot venni,foleg ilyen arban.
Azert olyan olcso a G2A-n mert azok a jatekok valamikor vagy ingyenesek voltak vagy nagyon le voltak arazva.
Most steamen van egy adott ertekuk de kozel sem ernek annyit 😃

Pl:Van egy Chivalry: Medieval Warfare giftem es ha megnezed az steamen jelenleg 22.99€
Na most ez a jatek le volt arazva par napja talan olyan 80-90%ot ezert most megkaphato G2A-n 2€-ert.Nekiallhatnek 20€ert arulni ,de ki venne meg ha van 2€-ert is?
0
0
0
0
no avatar
Eladóvá vált Diablo 3 + Reaper of Souls account-om.

US szerveren mindegyik class-ból van 70-es szintű, a Paragon lvl 568.
EU oldalon csak egy 70-es crusadert csináltam a season-ben, 20-as Paragonnal.

Mivel az EU része elég "üres" (bár jó nettel az US szerver is simán játszható - nekem nem túl jó kapcsolattal 150-180-as pingem volt), így olcsón adnám: 6.000 Ft, előre utalással.

Csere köszönöm, de nem érdekel.
Érdeklődni: nberci90@gmail.com
0
0
0
0
Ladis avatar
lincoln_a_vandor8: Én a Steames árakhoz viszonyítottam. Nem szokták még azt a shield-et is beleszámolni G2A-n? Nem volt tapasztalatom még az oldallal, csak halvány információim vannak hallásból.
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Kasper:
Lucius:0.70€
Gun Monkeys:0.19€
Kraven Manor:0.35€
Realms Of The Haunting:0.03€
Overcast:0.05€

Alku alatt azt erted ,hogy hajlando vagy ennel olcsobban adni? (G2A árak)
0
0
0
0
Ladis avatar
Sziasztok!
Van pár eladó Steam kulcsom.
2 db Lucius - 2000Ft/db
2 db Gun Monkeys (Ez steam giftben.) - 800Ft/db
1 db Kraven Manor - 800Ft
1 db Realms Of The Haunting - 1500Ft
1 db Overcast - Walden and the Werewolf - Ha veszel egy Luciust mellé adom ajándékba.
Az árak alkuképesek! 😀
Az érdeklődőket P.Ü.-ben várom!
Üdv!
Szerkesztve~
0
0
0
0
no avatar
Vindictus accountot keresek! mindent meghallgatok, van jó pár ajánlatom! minden további p.ü. 😀
0
0
0
0
Slaughter avatar
Battlefield 4 Prémiumos accomat cserélném ,érdeklődni ,illetve ajánlattal privátba.
0
0
0
0
levi1998 avatar
cserélném Steam fiókomat CS:GO-ra vagy Battlefield 4re. (Tomb Raider 2013+Homefront+5-ös szintű Warframe)
0
0
0
0
Muffon avatar
Hali! Egy felhasználót keresek amin vagy rajta van:
-DayZ
-Rust
-H1Z1
-Payday 2.
Ezt tudom adni érte: steamcommunity.com/id/Moonlight3661
Ami rajta van:
-Counter-Strike: Global Offensive
-Lucius
-Burstfire
-Saints Row 4
-Magicka
-Skyrim összes DLC-vel
-RAGE
-Crash time II
-Afterfall Insanity Extended Edition
0
0
0
0
levi1998 avatar
Eladnám Origines fiókomat:
- Battlefield 3 Premium (aranysasos 4-es vagyok)
- Bejeweled 3
- Crusader No Remorse
- Crysis 3 (zizenakárhányas vagyok itt)
- Dead Space
- Dragon Age Origins
- FIFA 14, 15, 16 (15-ben a 2. osztályban vagyok Seasonben
- NFS The Run, Rivals, Most Wanted (2012)
- Peggle
- Plants vs. Zombies
- SimCity 2000 Special Edition
- Wing Commander 3
- Titanfall (42-es vagyok)
0
0
0
0
lincoln_a_vandor avatar
Battlefield 4 es accountot vennek 8EUR alatt vagy esetleg cserebe 😀
0
0
0
0
FekaRap avatar
Sziasztok !
Battlefront 2015 + BF4 Premium eladó origin acc + doboz papírok személyes átvétel kecskeméten.
😀 😎
0
0
0
0
KERKO avatar
Sziasztok, Star Wars Battlefront 2015 érdekelne (játékokat adnék érte) A részleteket privátban.
Pár nagyobb játék:
Cs:go
Assassins creed 3-4, liberaion
Hitman összes része
Sleeping Dogs
FIFA 15
Battlefield 3
és még sok más (cs go-s fiókon még 70 játék van.)
0
0
0
0
BlueDea avatar
Üdv valaki esetleg nem akar egy Battlefrontot cserélni egy origin accra amin bf3 premium,bf4 premium,bf hardline, titanfall, MOH Warfighter,Crysis 2 és még pár játék található.
0
0
0
0
roba1996 avatar
Tom Clancy's Rainbow Six Siege keresek
ezeket a játékokat tudnám
elcserélni!
Sehol nem vagyok nagy szintű rengetek unlockolni való van még BF4-
hez van China rising dlc!
http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/scryYpek/stats/902259771/
pc/
http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/scryYpek/stats/902259771/
pc/
http://www.kepfeltoltes.hu/
view/150515/1138156836K_pkiv_g_s_www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0
gamerklub2 avatar
CuRi:Jövő hónapba lehet megveszem.Még gondolkodok rajta.
0
0
0
0
CuRi avatar
gamerklub2

Nekem van csak az a baj, hogy van rajta nem egy prémium tank is (T-25, Dicker Max), meg ki van fejlesztve rengeteg tankág minimum tier 5-ig.

Tier X tank: E-100 (német)
Tier IX tank: E-75 (német)
Tier VIII tank: Ferdinand, Tiger II (német)
Tier VII tank: Elég sok ami a fent említetteket megelőzi.
Tier VI tank: KV-85 (orosz), Dicker Max (német prémium), és még sok más.
Tier V : T-25 (német prémium), és még rengeteg másik minden nemzetből.

Van még a fiókon 1.000.000 kredit és 1500 arany.

Ha hajlandó vagy felemelni az ajánlatod ezeket viheted 10 ezerbe és akkor ez még a nagyon baráti ár! 😀
0
0
0
0
gamerklub2 avatar
Üdv.Szeretnék venni egy world of tanks accountot amin van 10-es tank meg 9-es.Max 7500ft ig veszek.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok, warframe accountot keresek! további infó p.ü
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!

- Grand Theft Auto 5-öt és counter strike global offensive STEAM accountot cserélnék + LOL EU EAST lv30 sok champion + sok skin!!!!
- Ami érdekelne érte: Call of Duty Black ops 3, DIABLO 3 + KIEG, AION account, Cabal Account,

Elérhetőségeim:
- Steam: nrczye
- itt privát üzenetben!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció